Treść opublikowana przez tchorzo
-
[B5 AHU] żabka
taki sam krokodyl jak mój ;-) tyle, że zima zrobiłem małego moda, tzn. zrobiłem dodatkowy wlot zimnego powietrza w zderzaku zaraz pod lewą lampą. Co prawda powietrze nie dociera do układu dolotowego, ale jest . Przy okazji chciałem zrobić coś ala skrzela ale mi nie wyszło i mam po prostu delikatnie przegięta maskę która odstaje do góry przy błotnikach. Oczywiście to żart i niestety ale będę musiał odwiedzić blacharza i to wszystko naprawić. Krokodyl git a kolor jest zaje%$# nikt takiego nie ma
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights
a jak ma się do tego prawo? panowie policjanci nie czepiają się diodek?
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
Harry jak się obrobię i mnie żona wypuśći to zawitam.[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:58_________________________________________________Dokładam kilka fotek środka :>
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
dokładnie zawieszenie seryjne obniżone 1BE -20mm, a na fotkach tak wygląda bo teren był nie równy.
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
środeczek będzie jutro jak wytrzeźwieję co do Alu i zimówek, to tak wyszło spieszyło mi się z zimówkami, a nie było nic ciekawego ze stalówek więc sezon przejeżę na Alu. Co do koloru to fakt ciekawy, mało spotykany. U mnie w mieście lata tylko moja A4 i jeszcze jedna A4 B5 po lifcie w kombi.
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
witam, oto moja nowa zabawka Rocznik- grudzień 96, zakupiony na mikołajki w tym roku pod maską siedzi 1.9 TDI 90 koników Wposazenie - 2 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - 2 elektryczne lusterka - ABS - climatronic - podłokietnik (tyl) - składana tylna kanapa - ciemna tapicerka welurowa - Alu 15" ATS - rado JVC+ori głośniki aktywne Plany: - obszycie kierownicy - carbon na deskę - podświetlenie nóg - pelen fis - grill 2lift - nowe fotele- kubełki - przyciemnienie tylnych szyb Pare zdjęcia oto brakujące fotki środka: Pierwsze mody: Obszyta kierownica (skóra+ carbon) pomalowana ramka grila carbon w środku
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Hary postaram się ale nic nie obiecuję, bo nie wiem czy do 22 dotrę do SDL
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No i "pupa" przegapiłem ślizgawkę, ale może następnym razem się załapię. Przy takim śniegu zaczynam żałować, że założyłem nowe zimówki, na latnich była większa frajda. Teraz na śniegu nie chce tak fajnie zawracać
-
[B5 AFN] Podłączenie nie orryginalnego radia pod wzmacniacz - pytanie
wszystko da się podłaczyć bez żadnych przejściówek, dziś podłaczyłem radio JVC z wyjściem na wzmaka przez chinche. jak ktoś che wiedzieć jak to zrobić to niech się odezwie, postaram się orzygotować jakiś poradnik.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:33_________________________________________________Dziś sprawdzałem jak gra moje nowe połaczenie radia JVC i orginalnego wzmacniacza. Coś to nie bardzo czemu tył tak słabo gra? czego może być wina?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem AUDi A4 sedam 1.9 TDI 90 kucyków. Do tej pory latałem Escortem 1,6 PB/LPG 105 KM z 91 roku, fajnaz zabawka ale nadzedł jej kres ;-) Miałem kupić Focusa z 2000 r. ale niby A4 jest starsze to i tak mnie urzekło. Autko sprowadzone z Berlina, w wyposażeniu klimatronic, elektryka stare radio, popsuta zmieniarka i przełamany fotel kierowcy