Treść opublikowana przez dziadek
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Wydaje mi sie ze moze te materiały to rożne wersje wyposażenia lub jedne od diesla inne od benzyny dlatego sie różnią ...ja sie nie kluce bo tez nigdy nie rozbieralem ani jednego ani drugiego ... Trzeba by wrclaguna spytać
-
Takie tam 330d
Mam nadzieje ze nie bo zamierzam oddać do zakładu oddalonego ode mnie troche , ale jest mega polecany wiec mam nadzieje doradza co trzeba
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Tu mi sie wydaje cie ponosi wyobraźnia , przeciez to jest to samo co a4 - te same materiały , tyle ze ma nadmuchane błotniki ...głośniej nie jest napewno ale ciszej tez nie
-
Takie tam 330d
Co do zawiechy się pomyśli, narazie kasa pójdzie na niezbędne sprawy - czyli: -wywalenie klapek - pakiet startowy - czyli filtry, oleje (w tym olej w skrzyni i tu może zaboleć bo spora tam go jest - no ale zobaczymy)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Fajnie , tzn inaczej niz masz teraz ale dla mnie aktualny kolor jednak lepiej wyglada
-
Takie tam 330d
Dawno nie jezdzilem b6 ale w b8 niby jest duzo wiecej miejsca niz w b6 a w mojej a5 sporback wydaje sie mniej miejsca niz w bmw, wiec juz sam nie wiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba się zastanowić
-
Takie tam 330d
No właśnie tu w e46 jest zadziwiająco dużo miejsca jak na gabaryty auta bo autko jest nieduże i zwarte ... choć wiadomo że e39 to inna liga ... nie ma problemu zapraszam na piwo do autka
-
Takie tam 330d
Pablo, silnik o mocy 204KM , chyba inna turbine ma i wtryski ale reszta to samo Bielik , e39 bardziej komfortowa od e46 i bagaznik sporo wieksZy ale w srodku to tu w bmw wydaje sie wiecej miejsca niz w a5 wiec tragedii nie ma jezeli chodzi o rodzine
-
Takie tam 330d
Skrzynia GM-a niestety ale ponoc wymieniona 50 tys km temu wiec mam nadzieje potrzyma troche ... Dziala sprawnie , dosyc szybko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Btw fura do opicia : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285232-takie-tam-330d/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mozna, ja bym powiedzial ze nawet 4 bo twoja henryka i fiacik tez nie opite
-
Takie tam 330d
Coupety i cabrio zabijają ceną a złomu nie chciałem kupować...Co do sprowadzenia można powiedzieć że sam, z tym że w procesie zakupu oczywiście był pośrednik - pracownik firmy, która była właścicielem auta od nowości ...
-
moje e61
Zrobione , co by tu nie śmiecić
-
Takie tam 330d
Tak , drugi samochód dla mnie do zabawy , dopieszczania i rezania...kombi dlatego że mi się bardziej podoba niż sedan ale to nie było priorytetem - miał być 3.0d i automat - reszta była bez znaczenia...
-
Takie tam 330d
Jako że od sprzedaży E60 tęskniłem i chorowałem za BMW, poniżej moja nowa sprawiona zabawka typowo do zabawy, grzebania i może rezania. Jest to BMW E46 Touring z roku 2003. Założeniem było 3.0d i i skrzynia obsługiwana bez pedału sprzęgła i udało się. Autko od pierwszego właściciela z Niemiec, przelot 250tys km. Wyposażenie jako takie: - kiera multi - grzane stołki - czarna podsufitka - tempomat - półskóra - elektryka w szybach i w grzanych lustrach - lusterko fotochromatyczne - klima automatyczna - czujnik zmierzchu , deszczu i takie tam... Z braków wyposażenia, które mnie bolą to brak xenonu, no ale pożyjemy zobaczymy Do zrobienia tylna klapa , bo ma parę pryszczy. Z planów to ma być malina jak z salonu, poza tym : - kiera do zmiany na M - zrobione - fotele out i kubły - zrobione - zewnętrzny m-pakiet - zakupiony - xenon - może urządzenie multimedialne z chin wyglądające jak ori - chromy w czerń - może 19'' - zakupione Zdjęcia zaraz postaram się wkleić.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ciebie oszczędziło?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Flagi dawaj plastidipem na próbę i tyle
-
Siemianowy Golfik Gti
Ty a czemu tylko 180 max ma ? No i czemu tak wolno biegi zmieniasz ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Oby służył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja tam moge codziennie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To prawda ciagle mam 1 wiecej Sie tak nie ciesz bo chyba wolałbys szybko wrócić do dwóch co ?
-
Siemianowy Golfik Gti
Ten golfik to pewnie od jakiejś biusciastej nastolatki z USA co ?
-
moje e61
no nie gadaj, że Żaneta się na BMW zgodziła.. jaka buda? E90? Nie No audi jest jej a ja kupiłem dla siebie do zabawy, grzebania, rezania itd e46 330d 204KM w automacie w końcu - mam zamiar chuchać , dmuchać i zrobić igiełkę ...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jest bryczka kox , ja tez sobie sprawilem cos do dłubania ale to nie wasze klimaty