Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ten z wytryskiem elpidżi ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzeba opic i kto jest menel ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
126p?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
szczerze mówiąc to ta mi się lepiej widzi od czarnej
-
B8 TrOOOOp
A po co ci taka czteroramienna? Podoba ci sie ? O gustach sie nie dyskutuje ale czy nie ładniejsza 3 ramienia? Masz nawet do sprzedania w dziale sprzedam , sam tez mam taka na sprzedaż po przebiegu 10tys km ...tak jak Darecy napisał inna poducha jest i trzeba ja zmienić jeżeli chcesz ja wsadzić do przedlifta
-
moje e61
Ukrywają sie Klapki w kolektorze dolotowym , ale w serwisie oni tego nie naprawiają tylko wymieniają cały kolektor i tam tylko o tym możesz pogadać , pisałeś ze nie poprawiasz fabryki to dlatego ci zaproponowałem serwis , kolektor cos koło 1500zl do r6 kosztuje plus wymiana , do r4 moze byc taniej ...poza serwisem klapki mozna wyrzucić , miejsca po nich zaślepia i kłopot z głowy ...ale to juz jak kto woli ...wszystko masz w linkach ktore ci wkleiłem ...
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Pablo ale 525d 197KM to już pojemność 3.0d - tak dla zmyłki zrobili bo wycofali po lifcie 2.5d w e60
-
moje e61
Zupełnie nie wiem co to są te korektory. I jakoś nie chce mi się poprawiać fabryki. A może Ty jesteś taki jak mój sąsiad, co by nie było, to musi rozkręcić i robić po swojemu, nawet jak coś jest dobre, to za wczasu wymienia, na zaś. Całe życie na podwórku rozebrane auta i motocykle, jak się wyprowadził, to było ok, jego ojciec i brat jeździli róznymi autami, motocyklami, i było ok przez kilka lat, nagle znowu wrócił do domu rodzinnego i już na drugi dzień samochód brat i ojca rozebrany na części pierwsze... no nagle trzeba coś tam dłubać. Ja się na mechanice nie znam, nigdy nic nie grzebię niepotrzebnie, staram się kulturalnie używać auta zgodnie z instrukcją i zdrowym rozsądkiem i każde z moich aut jeździło i jeździło bez problemów. Ja nie piszę o poprawianiu fabryki tylko w kolektorze masz klapki w których się wyrabiają ośki co skutkuje tym że taka klapka wpada do cylindra i robi rozpierduchę - silnik do wymiany a taka głupia klapka ...więc jeżeli nie uznajesz "poprawiania fabryki" to proponuję ci skontrolować w jakim te klapki są aktualnie stanie i bez poprawiania fabryki ewentualnie wymienić ten kolektor - w BMW uważa się to za część eksploatacyjną - nawet w ASO ci to powiedzą ...oczywiście zrobisz jak uważasz... i może poczytaj sobie trochę o tym żeby nie było że to ja jestem jak "twój sąsiad" np tu: BMW Sport :: Zobacz temat - [E46] Niebezpieczne klapki zawirowań w kolektorze dolotowym Typowa usterka BMW Seria 3 E46 - Urywające się klapki kolektora ssącego. • AutoRentgen • AutoCentrum.pl
-
moje e61
Czy auto zadbane czy nie na kolektory trzeba miec uwagę , szczególnie na klapki w ssacym , bo wydechowy to wymieniamy jak pęknie , dobrego nie ma co
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U mnie jest coś koło: średnica wew - 75mm średnica zew - 95mm ciężko było mi dokładnie zmierzyć przez to ich ścięcie no i stoję tyłem do płotu i mało miejsca Patroxa to nie nie ori ale też fajne
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ a jaką masz średnicę ? Bo w polifcie rzyczywiście są większe końcówki chyba... na bank ja mam większe niż te co są np w 3.0TDI w przedlifcie - mogę zmierzyć jakby co... ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee to chyba damy se spokoj bo seans 21.20 . Nastepnym razem moze sie uda , jakbys byl w okocy elblaga to dawaj cynk. Pozdro a jednak udało się ... zrezygnowaliśmy z imprezy Gran Turismo w Andersii ... bo goście zacni przyjechali z Elbląga przyszło dwoje alkoholików i nie puścili nas do kina
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
No niezle sie prezentuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzis tak do 12-13 chcemy wyjechac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eee to chyba damy se spokoj bo seans 21.20 . Nastepnym razem moze sie uda , jakbys byl w okocy elblaga to dawaj cynk. Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie pytasz? Bo ja jakby co gotowy... Ale po piwie wiec nigdzie juz nie pojade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja siedze przy starym browarze i pije browara o 21.20 idziemy do kina wiec w miedzy czasie jak macie ochote i czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam pany , ktoś chętny jutro na spota , ale nie wczesniej niz 18ta ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- moje e61
Ja bym zaczął od sprawdzenie czy kluczyk wysyła sygnał ...kluczykarze maja take urządzona w ktore wkładają kluczyk i mierzą co on wysyła ...- moje e61
A czemu nie zaczniesz od sprawdzenia pilota- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W poniedzialek moze byc- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W poniedzialek najwcześniej ...cały weekend mam na wyjeździe- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to czekamy ale jakby co to jestem gotów- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na piano , widac każdy odcisk palca , poza tym bardzo sie rysuje ...takie to to niedotykalskie - moje e61