Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Trzeba opic i kto jest menel ...
  2. szczerze mówiąc to ta mi się lepiej widzi od czarnej
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A po co ci taka czteroramienna? Podoba ci sie ? O gustach sie nie dyskutuje ale czy nie ładniejsza 3 ramienia? Masz nawet do sprzedania w dziale sprzedam , sam tez mam taka na sprzedaż po przebiegu 10tys km ...tak jak Darecy napisał inna poducha jest i trzeba ja zmienić jeżeli chcesz ja wsadzić do przedlifta
  4. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Ukrywają sie Klapki w kolektorze dolotowym , ale w serwisie oni tego nie naprawiają tylko wymieniają cały kolektor i tam tylko o tym możesz pogadać , pisałeś ze nie poprawiasz fabryki to dlatego ci zaproponowałem serwis , kolektor cos koło 1500zl do r6 kosztuje plus wymiana , do r4 moze byc taniej ...poza serwisem klapki mozna wyrzucić , miejsca po nich zaślepia i kłopot z głowy ...ale to juz jak kto woli ...wszystko masz w linkach ktore ci wkleiłem ...
  5. Pablo ale 525d 197KM to już pojemność 3.0d - tak dla zmyłki zrobili bo wycofali po lifcie 2.5d w e60
  6. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Zupełnie nie wiem co to są te korektory. I jakoś nie chce mi się poprawiać fabryki. A może Ty jesteś taki jak mój sąsiad, co by nie było, to musi rozkręcić i robić po swojemu, nawet jak coś jest dobre, to za wczasu wymienia, na zaś. Całe życie na podwórku rozebrane auta i motocykle, jak się wyprowadził, to było ok, jego ojciec i brat jeździli róznymi autami, motocyklami, i było ok przez kilka lat, nagle znowu wrócił do domu rodzinnego i już na drugi dzień samochód brat i ojca rozebrany na części pierwsze... no nagle trzeba coś tam dłubać. Ja się na mechanice nie znam, nigdy nic nie grzebię niepotrzebnie, staram się kulturalnie używać auta zgodnie z instrukcją i zdrowym rozsądkiem i każde z moich aut jeździło i jeździło bez problemów. Ja nie piszę o poprawianiu fabryki tylko w kolektorze masz klapki w których się wyrabiają ośki co skutkuje tym że taka klapka wpada do cylindra i robi rozpierduchę - silnik do wymiany a taka głupia klapka ...więc jeżeli nie uznajesz "poprawiania fabryki" to proponuję ci skontrolować w jakim te klapki są aktualnie stanie i bez poprawiania fabryki ewentualnie wymienić ten kolektor - w BMW uważa się to za część eksploatacyjną - nawet w ASO ci to powiedzą ...oczywiście zrobisz jak uważasz... i może poczytaj sobie trochę o tym żeby nie było że to ja jestem jak "twój sąsiad" np tu: BMW Sport :: Zobacz temat - [E46] Niebezpieczne klapki zawirowań w kolektorze dolotowym Typowa usterka BMW Seria 3 E46 - Urywające się klapki kolektora ssącego. • AutoRentgen • AutoCentrum.pl
  7. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Czy auto zadbane czy nie na kolektory trzeba miec uwagę , szczególnie na klapki w ssacym , bo wydechowy to wymieniamy jak pęknie , dobrego nie ma co
  8. U mnie jest coś koło: średnica wew - 75mm średnica zew - 95mm ciężko było mi dokładnie zmierzyć przez to ich ścięcie no i stoję tyłem do płotu i mało miejsca Patroxa to nie nie ori ale też fajne
  9. Grześ a jaką masz średnicę ? Bo w polifcie rzyczywiście są większe końcówki chyba... na bank ja mam większe niż te co są np w 3.0TDI w przedlifcie - mogę zmierzyć jakby co... ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------
  10. Eee to chyba damy se spokoj bo seans 21.20 . Nastepnym razem moze sie uda , jakbys byl w okocy elblaga to dawaj cynk. Pozdro a jednak udało się ... zrezygnowaliśmy z imprezy Gran Turismo w Andersii ... bo goście zacni przyjechali z Elbląga przyszło dwoje alkoholików i nie puścili nas do kina
  11. No niezle sie prezentuje
  12. Dzis tak do 12-13 chcemy wyjechac
  13. Eee to chyba damy se spokoj bo seans 21.20 . Nastepnym razem moze sie uda , jakbys byl w okocy elblaga to dawaj cynk. Pozdro
  14. Mnie pytasz? Bo ja jakby co gotowy... Ale po piwie wiec nigdzie juz nie pojade
  15. Ja siedze przy starym browarze i pije browara o 21.20 idziemy do kina wiec w miedzy czasie jak macie ochote i czas
  16. Jak tam pany , ktoś chętny jutro na spota , ale nie wczesniej niz 18ta ...
  17. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Ja bym zaczął od sprawdzenie czy kluczyk wysyła sygnał ...kluczykarze maja take urządzona w ktore wkładają kluczyk i mierzą co on wysyła ...
  18. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    A czemu nie zaczniesz od sprawdzenia pilota
  19. W poniedzialek najwcześniej ...cały weekend mam na wyjeździe
  20. No to czekamy ale jakby co to jestem gotów
  21. Na piano , widac każdy odcisk palca , poza tym bardzo sie rysuje ...takie to to niedotykalskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.