Treść opublikowana przez dziadek
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
lecisz S7 czy A1? Jak ty dołączasz to wiadomo ze a1
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
No to mi też pasi bo google pokazuje jak ruszam o 4.00 z domu ze w Mysłowicach jestem 9.40
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
E , wszyscy lećmy przez Gdańsk
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Ja jak mialbym jechać sam to będę leciał 7 ką , ale gdyby miała sie zebrać grupka to jestem za i wtedy a1 ...wiem ze Jedrekx tez jedzie chciał jechać w piątek ...ja mysle wyjechać koło 4 z domu od siebie ale mogę sie dostosować zeby sie jakoś z innymi złapać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oj tam pitolicie - dla mnie taki konwój to jedna z atrakcji BT
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dostali zaproszenia to jadą a co se będą żałować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jednak czwartek jedziecie ?
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Pablo ma lepszy silnik wiec z 2 mln by pyknął
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Graty vipow panienki Tomeks róż ci lepiej pasuje
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Tylko te literki wywal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja tak mam niestety a szalę przechyliło to ze bmw wiecej stało niz jeździło a na codzień jeździliśmy evoquiem...wiec stwierdziłem ze przydałaby sie jakas duża benzyna jeżeli i tak przez to ze mało jeżdzę nie zrujnuje mnie spalaniem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzis flayer mnie przewiózł swoim podsumowuje jednym słowem: łamacz karku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany Beta sprzedana co teraz kupić ? Nie mam pojęcia co, rozważam b6 i swap - nawet rozsądne pieniądze wychodzą a mocy dużo ...może ktoś słyszał o jakiejś bazie ciekawej? Albo czymś innym ciekawym z dużą benzyną?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
my dzis w parku traugutta będziemy chleb wpierd.lać
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
dla mnie ta rządzi
-
Takie tam 330d
Nie wiem, o coupe kiedyś myślałem ale nie pali się - może się coś wykluje i samo się trafi
-
Takie tam 330d
BMW 7 oprócz aktualnego modelu jakoś mi nie podchodzi ...aha zostały mi felgi 19'' i kopletny(zawiera wszystko do założenia) M-pack zewnętrzny gdyby ktoś coś gdzieś
-
Takie tam 330d
sprzedałem bo auto więcej stało niż jeździło - teraz chce jakąś dużą benzyne albo jakiegoś klasyka , albo połączenie tych obu wymagań - w sumie sam nie wiem...
-
Takie tam 330d
Ok, Autko sprzedane. W głowie nowe pomysły. Został mi pełny zewnętrzny M-pakiet i felgi 19'' AEZ. Gdyby ktoś coś słyszał pytać. Ogłoszenie w dziale sprzedam się pojawi niedługo.
-
Bukowina 2015
Pewnie zrobimy tak zeby z wami jechać mozna by jeszcze Jedrekxa zawinąć po drodze bo on tez rusza w piątek ... Tu masz wątek jak jechaliśmy w 2013 bo w zeszłym śmialiśmy siódemką http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226026-droga-z-polnocy-kraju-na-zlot-bt-2013/ Wyszło sporo postojów bo dużo pijaków z nami jechało
-
Bukowina 2015
No nie wiem , na Zakopiance nie poświrujesz , No ale moze
- Bukowina 2015
-
Bukowina 2015
6 sta w piątek ? Nie za późno ? Pewny jesteś ?
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Grzesio chce boxa Poważnie ? No ale innego wylumaczenia v-techu to to nie ma ...
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Tak sie dopominali i nie śledzą Fajna gablota Czemu v-tech ? Duzo ludzi żałuje tzn nie znam nikogo kto zna temat i był zadowolony, na czele ze mną jeżeli mozna powiedzieć ze znam temat