Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
drogie wd40 Drogie nie drogie za wiedzę też się płaci a spokój jest a nie jak niektórzy z wątku na forum "Niepokojący dźwięk" się niby tym dźwiękiem tak przejmują ale "złotówki" nie wydadzą a jeżdzą samochodem za 40 tys lub lepiej... każdy robi jak uważa...mnie akurat to bardzo wku....ło i jestem bardzo zadowolony że się tego pozbyłem i mogę teraz ze spokojem do Rogala śmigać. A pojechałem do Myszkiera bo wcześniej mi to samo zrobił w passacie i byłem pewien że to ogarnie a nie że po czyszczeniu dźwięk dalej będzie... Tak jak napisałem wcześniej : dla mnie liczy się efekt końcowy czyli brak tego dźwięku, gość to zrobił i jest git Chyba zrozumiałe że się nie będzie wszyskim chwalił co zrobił jeżeli nikt inny tego nie może ogarnąć jak widać po tym co próbowali już zrobić ludziska na tym forum odnośnie tego tematu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
"a bez kozery powiem pińset"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No panowie, wczoraj wróciłem od Myszkiera i nastała cisza :> dla mnie bezcenne i warte każdej kasy... co zrobił? mówił że kierownice leciutko się przycinały ale furak nie wpadał mi w tryb awaryjny nie tracił mocy, był tylko ten dźwięk o którym gadaliśmy na spocie. W sumie dla mnie najważniejsze że już go nie ma, nawet jak on tylko spojrzał i nic nie robił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
alvaro tam mieszka i handluje częsciami z anglika :gwizdanie: Nie no to wiem ale już wiele razy słyszałem żeby po samochód to lepiej do Malborka nie jechać bo większość tam sprzedawanych samochodów to angliki przerobione...nie wiem ile w tym prawdy...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie no nawet nie myślałem żeby przerabiać na kolor jakoś nie widzę potrzeby... ps. co jest z tym Malborkiem ? jak potrzebujesz coś do anglika to wal do Malborka, jak chcesz kupić samochód lepiej nie jedź do Malborka bo z pewnością trafi się anglik...jakieś zagłębie czy jak?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No i wszystko jasne
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
spoko spoko tak tylko luźno rzuciłem
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd
-
Tournée po Europie
Apropos Stelvio: I droga do Stelvio:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No no ...ładne ale mi już wystarczająco twardo jest na 17-kach
-
Pytanie o silnik w Jaguarze XF
Nowa konstrukcja ale stworzona tak samo jak w przypadku 2.7 z grupą PSA. Jeżeli się nie mylę to w np. Citroenie c6 jest stosowany. Chyba jest to dobry silnik bo w programach motoryzacyjnych np Automaniak na TVN turbo porównywali go do 3.0d BMW i dobrze o nim mówili. najbardziej mi się podobało jak gościu na koniec odcinka powiedział " A to mi się podoba w nim najbardziej" i zrobił za***iste palenie gumy gdzie wersja była z automatem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a na kiedy termin? Jakoś w maju termin...dokładnie nie wiadomo bo z bliźniakami ponoć tak jest że cesarka ma być...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o no to pewnie też bym był chętny z Żanetą tylko wiecie teraz to wszystko zależy jak bliźniaki będą się czuły jak coś już będzie bliżej wiadomo z tą imprą to się zobaczy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A o czym mowa panowie ...
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
Nie, ja mam zwykły wydech i "srebrny" powiedzmy kolor
-
[B6 AVF] 168KM i 380Nm
Kurde ładnie to to wygląda Chodzi mi po głowie wirusek u Rogala ale... Bliźniaki w drodze i tak sobie myślę czy nie pora zacząć myśleć innymi kategoriami. Styl jazdy się będzie musiał zmienić itp itd czy ja to wykorzystam????
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
Rzecz gustu ale te na samochodzie według mnie nie pasują...Zecydowanie lepsze te na drugim zdjęciu Takie moje zdanie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Problem ze ściągnieciem fajek od świec żarowych
Przepraszam, ale tak samo jak autor wskazanego wątku, nie wiem jak porównać vin samochodu do symboli tych dwóch świec ? może jakiś przykład ? Ps. Czy dobrze myślę, ze trzeba porównać trzy ostatnie cyfry VIN samochodu z cyframi 697 i 698 i jeżeli moje trzy ostatnie cyfry bedą niższe od 697 to biorę świecę pierwszą ajak będą większe niż 698 to biorę świecę drugą ??? Na to by wychodziło...
-
[B6 AWX] Problem ze ściągnieciem fajek od świec żarowych
odpowiedź na drugie pytanie... http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avf_problem_z_doborem_swiec_zarowych-t107633.0.html;msg1251550#msg1251550
-
[ALL] Jak szybko starzeje sie opona?
Mi się wydaje że jak to jest letnia opona to da jeszcze rade ale jeżeli zimowa to już nie polecam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No no niezła Ale jakoś mi sie nie podobają w tych B8 konsole środkowe...jest ktoś kto myśli tak samo?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja robię zawsze wszystko u jednego brokera. Na imię ma Krzysiek. Masz tu nr 501317823. Zadzwoń podaj dane: auto, rocznik, itp a on do ciebie oddzwoni z kilkoma ofertami. Najczęsciej poponuje najbardziej korzystną ofertę, choć daje kilka do wyboru np uwględniając warunki (potencjalna naprawa na częściach ASO, z amorytzają, bez amortyzaji itp ) w zależności od firmy. Jak się decydujesz to umawiacie się u niego w biurze lub w dowonie wybranej lokalizacji- on dojedzie za free. Możesz dodać że dzwonisz z polecenia Bartka z Pasłęka. Powinien skojarzyć Naprawdę polecam.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No Grzesiu wypowiedz się
-
[B5 AFN] Ciężko pali, szarpanie na zimnym silniku, dziwne objawy, dopiero kupiony?
NIe wiem co i gdzie jest rozmieszczone w b5 więc słabo ci pomoge ale może jednak... Przypomniałęm sobie jeszcze jeden motyw: ...z tyłu silnika może jeszcze puszczać pompa podciśnienia-jest ona po przeciwnej stronie silnika co pasek rozrządu ale to raczej byłaby ropa, ale z brudem i resztkami oleju może wyglądać właśnie na olej...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To są same takie "malinki" "igiełki" (z przebiegami 600-700tys) które u nas schodzą jak ciepłe bułeczki ... :gwizdanie: