Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kolega z aukcji to alvaro - spójrz jeden post do góry :gwizdanie: wow jaki ten świat mały alvaro może dałoby rade sam tył sprzedać tych dywaników...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzechu zobacz : http://allegro.pl/item882219623_audi_a4_b6_b7_8e_anglik_angol_oryginale_dywaniki.html kolo ma uchwyt na kubki od anglika chyba chciałeś... Ja może do niego podskoczę po dywanik jak się zgodzi sprzedać tylko tylne a może jeden
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
A na co ty chcesz je myć?? Sól kolega chce zmyć ale to raczej na wiosnę ja bym zrobił nie teraz... Domyslam sie, że chodzi mu o sól ale nie znam ludzi którzy by to robili, no moze troszeczke z grubsza ktoś to robi tak jak napisałem wyżej za pomoca myjki ciśnieniowej ale zeby z tym szaleć co sezon Od spodu jest więcej plastików niż blachy a jak juz jest blacha to pokryta gróbą ilościa masy gómowej więc sól na to nie działa. Ja tam myję podwozie zawsze po zimie... Potrzebne czy niepotrzebne napewno nie zaszkodzi a drogie nie jest...
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Nie wierze w ani jedno twoje słowo Twoja sprawa, ja miałem tego passata po wujaszku on zrobił nim 178tys od nowości kupił go sam w salonie. Po nim ja śmigałem niecały rok do przebiegu 202tys km i w dzień sprzedaży zaczął popukiwać właśnie ten jeden wahacz górny i musiałem opuścić na niego całe szczęście one nie są drogie... -125zł od ustalonej wcześniej ceny zeszło... nic poza tym nie było grzebane od nowości przy zawieszeniu...
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
A na co ty chcesz je myć?? Sól kolega chce zmyć ale to raczej na wiosnę ja bym zrobił nie teraz...
-
Polecane opony zimowe
Ja bym brał jeżeli nie są uszkodzone... Na quattro się nie znam ale wydaje mi się że index mówi o prędkości max przy jakiej opona zachowuje swoje właściwości więc nijak się ma do ilości napędzanych kół... polecam opony firmy Nokian - według mnie jedne z lepszych na rynku, trochę drogie ale warto...
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Dla przykładu : Poprzednie moje autko passat tdi B5fl kupiony w polsce od nowości i przy 202tys km przebiegu padł górny jeden z wahaczy... więc widać da się ...
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
choć każdy ma swój gust... Pierwsze co zrób to załóż na to min 17 felgi to jakoś to może zacznie wyglądać jeżeli nie to wywal tą dokładkę zderzaka i progi ...na tych podajże 15 to zwyczajnie nie pasuje... aha i dywaniki oczywiście też won bym zrobił
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
sorry ale ile można się pytać razy o tą samą rzecz...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nie wiem ale aż tak bardzo mi nie zależy... będę świadom że brak karbowanej kiery i podsufitki...a szkoda mi by było wywalać kasę na to... myślę że lepiej już nie mieć s-lina niż dołożyć oznaczeń i zrobić "wieś tuning" bo trochę bym się tak czuł... może następny będzie s-line
-
Zwracają Opłatę recyklingową
- [ALL] 1.9 tdi 150KM
bo piszą barany handlarze co im "ślina na palce przyniesie" :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no ale fajnie było "mieć" s-lina przez dwa tygodnie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No już się dowiedziałem wszystkiego od naszego kolegi Bart-S z forum twórcy tego tematu o s-linach że rzeczywiście nie ma mowy o s-linie. Mój ma tylko niektóre pakiety które pokrywają się z s-linem jak zawieszenie, felgi , pakiet oświetleniowy, fotele itd... jednak nadzieja matką głupich...- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Czy jak ktoś kupi samochód z małym przebiegiem to od razu musi się pojawić milion życzliwych którzy nie wiem czemu chyba z zazdrości muszą "szydzić że niemożliwe, że kręcone itp"? Rzadko się zdarza że samochód w tym wieku ma taki przebieg ale czy to jest niemożliwe...? Piszecie o tym jakby conajmniej to był jakiś cud... Kamil wymień kompletny rozrząd przynajmniej będziesz pewny co masz a to ile ma na blacie to mało ważne. Najważniejsze żebyś ty był zadowolony bo to ty tym będziesz jeździł i płacił a nie inni.... pozdro- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek sprawdziłem te moje oponki i mają index 91 H więc do 210km/h. i są "Made in France". Słuchaj i proszę daj znać czy byś je brał i kiedy byś mógł mi dać kaskę jeżeli tak, bo dziś zadzwonił do mnie jakiś typ i by je wziął ale chce je zobaczyć najpierw i jutro będę jechał do Gdańska to po drodze mam mu pokazać w Elblągu. Obiecałem tobie więc narazie nie zgadałem się z nim konkretnie ale mam zadzwonić do niego jutro co i jak. Mógłbym tobie jutro pokazać najpierw i byś mi powiedział czy i kiedy byś je brał... Daj znać co to bym wiedział co robić... pozdro- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki ci co byli na ostatnim spocie... Nie wiem czy to możliwe bo mój to 2004 ale według tego http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html Mój ma pakiet s-line z rocznika modelowego 2003 tylko oznaczeń na listwach nie mam ale wyczytałem też że można było zamówić bez wszelkich oznaczeń... Co do środka to Bart-S nie podaje pełnych info ale te ostatnie zdjęcie s-lina w jego poście jest dokładnie tak jak moje... ...felgi i opony też mam jak on pisze od pakietu s-line z rocznika 2003 "7,5J x 17, opony 235/45/R17" aha no i sprawdziłem tą wklejkę i z tego co mówiliście to mam seryjne -20 zawieszenie bo mam wpis "1BE" ... więc dalej nic nie wiem choć wszystko pasuje do pakietu s-lina z 2003 ...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grazny te moje oponki to Opony Bridgestone Turanza ER 300 205/55R16 tylko nie pamiętam jaki index prędkości ale to sprawdzę jeszcze i napisze. pozdro- PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
Ja pie..dole mój 1.9 AVF pali 0.0 tylko muszę na biegu puścić gaz :gwizdanie: a tak poważnie nie rozumiem ludzi którzy piszą że 200 konna benzyna pali poniżej 10 litrów w mieście to po co powstają takie silniki jak 1.4 , 1,6 co palą tyle samo...wstawiać 2.0 TFSI wszędzie i taki golf w mieście spali 6-7 bo jest lżejszy...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
grubo... Ja to bym do jakiegoś elektryka samochodowego oddal, z tym to nie żarty...a jak nie to miernik i jedziesz.... najpierw od tych lampek z tyłu...(wydaje mi się że jeżeli już coś z tymi lampkami to włącznik bo kable same raczej się nie zje...ią....- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ciekawe jak to jest z tą jakością...Jeżeli teoretycznie skoda ma być niżej VW a w passacie w środku trzeszcza plastiki to jak jest tu??- Passat vs A4
Miałem Passata b5fl a teraz mam A4 b6 i nie ma co porównywać... Miejsca dużo dużo więcej w passacie ale...wykończenie dużo dużo lepsze w a4. Jestem bardzo uczulony na dźwięki dobiegające z deski rozdzielczej itp. W passacie na nierównościach trzeszczało dosłownie wszystko, jakby cała deska miała się rozlecieć a w audi cisza. To jest największa jak dla mnie różnica pomijając ilość miejsca w środku.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta mam ...a to ty jesteś ten koleś Rafała Ch. Na najbliższym spocie raczej bym się pojawił to sobie podpatrzysz....- [B6 AWX] Wymiana oleju + filtr oleju i co jeszcze?
Nie no kabinowy jak ma węglowy to po co go co 10tys wymieniać ewentualnie wyczyścić z liści itp...jak tak dalej pojdzie to wzystko będzie musiał kolega zmieniać co 10tys km Powietrza i oleju to też bym wziął filtrona są dobre i nie warto przepłacać a jeżeli chodzi o paliwa to już inna sprawa jeżeli o mnie chodzi... znając jakość naszego paliwka wziąłbym jednak jakiś lepszy np tego knechta lub mann-a Co do płynu chłodniczego to po co go wymieniać jak może być dobry? Lepiej go najpierw sprawdzić czy trzyma parametry i wtedy wymienić jak nie....hamulcowy popieram ale to nic pilnego.... - [ALL] 1.9 tdi 150KM