Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. drogie wd40 Drogie nie drogie za wiedzę też się płaci a spokój jest a nie jak niektórzy z wątku na forum "Niepokojący dźwięk" się niby tym dźwiękiem tak przejmują ale "złotówki" nie wydadzą a jeżdzą samochodem za 40 tys lub lepiej... każdy robi jak uważa...mnie akurat to bardzo wku....ło i jestem bardzo zadowolony że się tego pozbyłem i mogę teraz ze spokojem do Rogala śmigać. A pojechałem do Myszkiera bo wcześniej mi to samo zrobił w passacie i byłem pewien że to ogarnie a nie że po czyszczeniu dźwięk dalej będzie... Tak jak napisałem wcześniej : dla mnie liczy się efekt końcowy czyli brak tego dźwięku, gość to zrobił i jest git Chyba zrozumiałe że się nie będzie wszyskim chwalił co zrobił jeżeli nikt inny tego nie może ogarnąć jak widać po tym co próbowali już zrobić ludziska na tym forum odnośnie tego tematu.
  2. No panowie, wczoraj wróciłem od Myszkiera i nastała cisza :> dla mnie bezcenne i warte każdej kasy... co zrobił? mówił że kierownice leciutko się przycinały ale furak nie wpadał mi w tryb awaryjny nie tracił mocy, był tylko ten dźwięk o którym gadaliśmy na spocie. W sumie dla mnie najważniejsze że już go nie ma, nawet jak on tylko spojrzał i nic nie robił
  3. alvaro tam mieszka i handluje częsciami z anglika :gwizdanie: Nie no to wiem ale już wiele razy słyszałem żeby po samochód to lepiej do Malborka nie jechać bo większość tam sprzedawanych samochodów to angliki przerobione...nie wiem ile w tym prawdy...
  4. Nie no nawet nie myślałem żeby przerabiać na kolor jakoś nie widzę potrzeby... ps. co jest z tym Malborkiem ? jak potrzebujesz coś do anglika to wal do Malborka, jak chcesz kupić samochód lepiej nie jedź do Malborka bo z pewnością trafi się anglik...jakieś zagłębie czy jak?
  5. spoko spoko tak tylko luźno rzuciłem
  6. Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd
  7. Apropos Stelvio: I droga do Stelvio:
  8. No no ...ładne ale mi już wystarczająco twardo jest na 17-kach
  9. Nowa konstrukcja ale stworzona tak samo jak w przypadku 2.7 z grupą PSA. Jeżeli się nie mylę to w np. Citroenie c6 jest stosowany. Chyba jest to dobry silnik bo w programach motoryzacyjnych np Automaniak na TVN turbo porównywali go do 3.0d BMW i dobrze o nim mówili. najbardziej mi się podobało jak gościu na koniec odcinka powiedział " A to mi się podoba w nim najbardziej" i zrobił za***iste palenie gumy gdzie wersja była z automatem
  10. a na kiedy termin? Jakoś w maju termin...dokładnie nie wiadomo bo z bliźniakami ponoć tak jest że cesarka ma być...
  11. o no to pewnie też bym był chętny z Żanetą tylko wiecie teraz to wszystko zależy jak bliźniaki będą się czuły jak coś już będzie bliżej wiadomo z tą imprą to się zobaczy
  12. Nie, ja mam zwykły wydech i "srebrny" powiedzmy kolor
  13. Kurde ładnie to to wygląda Chodzi mi po głowie wirusek u Rogala ale... Bliźniaki w drodze i tak sobie myślę czy nie pora zacząć myśleć innymi kategoriami. Styl jazdy się będzie musiał zmienić itp itd czy ja to wykorzystam????
  14. Rzecz gustu ale te na samochodzie według mnie nie pasują...Zecydowanie lepsze te na drugim zdjęciu Takie moje zdanie :gwizdanie:
  15. Przepraszam, ale tak samo jak autor wskazanego wątku, nie wiem jak porównać vin samochodu do symboli tych dwóch świec ? może jakiś przykład ? Ps. Czy dobrze myślę, ze trzeba porównać trzy ostatnie cyfry VIN samochodu z cyframi 697 i 698 i jeżeli moje trzy ostatnie cyfry bedą niższe od 697 to biorę świecę pierwszą ajak będą większe niż 698 to biorę świecę drugą ??? Na to by wychodziło...
  16. odpowiedź na drugie pytanie... http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avf_problem_z_doborem_swiec_zarowych-t107633.0.html;msg1251550#msg1251550
  17. Mi się wydaje że jak to jest letnia opona to da jeszcze rade ale jeżeli zimowa to już nie polecam
  18. No no niezła Ale jakoś mi sie nie podobają w tych B8 konsole środkowe...jest ktoś kto myśli tak samo?
  19. Ja robię zawsze wszystko u jednego brokera. Na imię ma Krzysiek. Masz tu nr 501317823. Zadzwoń podaj dane: auto, rocznik, itp a on do ciebie oddzwoni z kilkoma ofertami. Najczęsciej poponuje najbardziej korzystną ofertę, choć daje kilka do wyboru np uwględniając warunki (potencjalna naprawa na częściach ASO, z amorytzają, bez amortyzaji itp ) w zależności od firmy. Jak się decydujesz to umawiacie się u niego w biurze lub w dowonie wybranej lokalizacji- on dojedzie za free. Możesz dodać że dzwonisz z polecenia Bartka z Pasłęka. Powinien skojarzyć Naprawdę polecam.
  20. NIe wiem co i gdzie jest rozmieszczone w b5 więc słabo ci pomoge ale może jednak... Przypomniałęm sobie jeszcze jeden motyw: ...z tyłu silnika może jeszcze puszczać pompa podciśnienia-jest ona po przeciwnej stronie silnika co pasek rozrządu ale to raczej byłaby ropa, ale z brudem i resztkami oleju może wyglądać właśnie na olej...
  21. To są same takie "malinki" "igiełki" (z przebiegami 600-700tys) które u nas schodzą jak ciepłe bułeczki ... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.