Treść opublikowana przez dziadek
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
przecież w 110KM nie masz PD więc nie ma czego synchronizacji ustawiać - tam tylko ustawiasz kąt wtrysku
-
BMW 420xd M pakiet
chyba tak , choć moze na żywo inaczej
-
System Keyless w A4 B8
samo odejście od auta nic nie powoduje - trzeba dotknąć tego kwadracika na klamce i wtedy się auto zamknie. Chcąc otworzyć pociągasz za klamkę i się auto otwiera - oczywiście wszystko robisz mając przy sobie kluczyk np w kieszeni. Jeżeli ci nie działa otwieranie/zamykanie w taki sposób tzn że masz uwalony najprawdopodobniej jeden z czujników w klamce...wystarczy jeden i cały system otwierania/zamykania jest blokowany...miałem tak raz - wymiana czujnika, skasowanie błędów i działa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najpierw pisze ze u niego w ogrodzie a teraz to Ja sie pisze zawsze , No chyba ze nie mogę ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Bielik jak nie klekocze na zimnym silniku przy rozruchu to niby ok ale wiesz z tym to nigdy nie jesteś pewny jak sam nie wymienisz...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adr ma 20V i dwa walki rozrządu, jeden napędza pasek a drugi łańcuch
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty juz podpadles dziś śmiejąc sie z tego deszczu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Lubie to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmm, komu , by tu pomóc ? Sprzedać czy kupić ...z propozycjami proszę na PW
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty szyderco , w drodze mnie spotkał deszcz ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hoody by sie przyczepił Ja juz czekam , Żaneta z dwiema poszła i niby ma od razu wchodzić ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To nie jedziemy dziś ?
-
Fis roznice
Mozna odblokować oglądanie filmów podczas jazdy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jakby się zjebało to raczej bym się nie chwalił Stoi w DE do odbioru z papierami oclony itp. mobile.de Chłopaku a ty wiesz co to pedał sprzęgła?
-
B8 TrOOOOp
ja mam takie fotele ori w A5 polift
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk a moze rozważcie cos w tym stylu Seat Leon 29999.00 PLN. Olesno - otoMoto.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 .aga ciśnie pewnie na rocznik młody jak to baba jej nawet podoba się grand vitara SUZUKI GRAND VITARA 2.0 4x4 SPRZEDAM LUB ZAMIENIE (4085413488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A na to nawet nie pomoże torba z Biedry na głowie Ja ciskam na a6 c5 Za za kasę vitary moze jakie b7 by sie znalazło
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 .aga ciśnie pewnie na rocznik młody jak to baba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk sorry ale nie daj se wcisnąć tych fur co podałeś w linkach , toc ty z takiej gleby jak wsiadzies do tego to na pierwszym zakręcie sie przewrócisz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Gadaj lepiej jakiej fury szukasz...
-
BMW 420xd M pakiet
Oby sie policja nie czepiała
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
z tego ujęcia karawan
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to wpadamy do Ciebie i będziemy pomagać opiekować się dziećmi Fajnie tylko ze to trzeba na trzeźwo robić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja slomiany wdowiec wiec odpadam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
propos RS-ów wczoraj w serwisie namierzyłem Fota-Groblewski, Audi RS6 RS6 PLUS FOTA - GROBLEWSKI - otoMoto.pl
-
B8 TrOOOOp
A dodam jeszcze propos tej zastępczej a4-ki to miała multitronic i przyznam szczerze ze pierwszy raz jechałem z taka skrzynia i daje radę ...jeżeli jest naprawdę ulepszona pod względem niezawodności to warta uwagi