Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heretic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez heretic

  1. spoko następnym razem wezmę nalepki,(są jeszcze 3 lub 4, oddam za dobre słowo) chyba że gdzieś w tygodniu po drodze się spotkamy i serdeczne dzieki za powitanie
  2. może być 17.30 tylko gdzie? pod łuczniczką?
  3. jak ma się dzieciaki to o 6 jest się na nogach obojętnie czy to światek czy piątek a najgorszy wnerw mam bo w sobote i niedziele wstają jeszcze wcześniej a tak na marginesie jakiś spot spontan się dzis szykuje bo plany mi sie pozmienialy i mógłbym sie pokazać
  4. widzę że wszyscy jeszcze smacznie śpią lub poszli spać
  5. kupiłem 2 miesiące temu auto z niemcowni, pierwsza wymiana była przy 115.000 w momencie zakupu mial 216.000, jestem świeżo po wymianie rozrządu przy 220.000 komplet z pompą, paskiem alternatora rolkami i napinaczami. Myślę że spokojnie możesz poczekać jeszcze te 20.000 i wymienić rozrząd przy 110-115 tkm. poprzednie auto passat b4 1z rozrząd niby co 60 wymiana ale ostatnią przeciągnąłem przed sprzedażą do 70 tkm i spokojnie 90 tkm wytrzyma. Tak więc jedź w trasę i nie daj się za prędko w koszty wprowadzić. Z tego co mi wiadomo wartościami granicznymi są albo przebieg auta albo "wiek" paska wielorowkowego, co nastąpi prędzej i wtedy wymiana.
  6. ano szykuje się naprawdę ładny dzionek
  7. jedrekx, napisz jakie jutro będą wyniki to na pewno obstawie a dolą się z tobą podzielę
  8. z rana i miłego dzionka
  9. witam od dziś śmigam z wlepą forumową na tylnej szybie (dół po lewej) jak mnie spotkacie na 80-tce lub gdzieś w mieście (B lub T) to dajcie znać (na forum lub krzyknijcie na cb) pozdrawiam na spocisza sie wybieram, tylko że w piątek zaczynam urlopik więc za jakies 2 tygodnie najwcześniej
  10. no niestety na HBO na razie tylko leciał ale dla chcącego nic trudnego
  11. jestem świeżo po seansie: Księga ocalenia (The book of Eli) Denzel Washington gra główną rolę - akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie ciekawy wciągający i do samego końca trzyma w napięciu szczerze polecam oraz I Love You Phillip Morris z Jimem Carrey przedstawia prawdziwą historię Stevena Russella, męża i ojca, który trafia do teksańskiego więzienia. Film może nie jest łatwy i przyjemny, ale miejscami lekki, jeżeli ktoś lubi zakręcone kino z ciężkim tematem w tle (nie będę więcej zdradzał) to polecam i na koniec serial wojenny The Pacyfic Wielka produkcja wojenna twórców "Kompanii braci". 10-odcinkowy mini-serial opowiada historię dzielnych żołnierzy amerykańskich biorących udział w bitwach z oddziałami Japończyków na Pacyfiku podczas II wojny światowej. dla koneserów gatunku - realizm wprost poraża, naprawdę świetnie przedstawione okrucieństwo wojny z historią w tle
  12. zapodaj zbliżenie tego grilla, jestem ciekaw jak to wyszło
  13. 8E0 615 116 A - klocek hamulcowy z przewodem - nr dla chin
  14. czy masz aby na pewno vag-coma zarejestrowanego??
  15. witam Panowie i Panie możecie mi powiedzieć gdzie zazwyczaj robicie spoty chciałbym podjechać się pokazać ps. będzie ktoś na spocie dysponował fejsem bo chciałbym sobie zmienić głos Helgi w telefonie na angielski a mój interfejs nie chce tej opcji odczytać, pewnie mam stary do aut do 2002 jak chcecie to wezme lapka, potrzebował bym tylko fejsa pozdrawiam
  16. napiszcie gdzie co i jak to podjadę nalepy forumowe już zamówione wiec niedługo będę odznaczał się na drodze
  17. heretic odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    tu macie wszystko piknie opisane wraz ze zdjeciami, jak zdemontowac i załozyc nowe spryski http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?85675-What-type-washer-jets-have-you-got-water-pistol-or-fan-spray&p=900464 zobaczcie też to Richardestys - WasherJetConversion.flv i wszystko jasne
  18. heretic odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    no niestety ale te co kupiłem nie są podgrzewane a ori miałem podgrzewane niestety ale te od vw są na szerokość ciupkę mniejsze, i muszę pomyśleć nad doklejeniem kawałka plastiku żeby nie wypadały z ori otworu ciekawi mnie czy te z golfa plus są idealnie takiej samej wielkości jak te nasze z audi na razie zamontowałem na szybko na taśmę, podobnie jak w poscie #7 u kolegi GreGoriO potestuję troche jutro w trasie ale co tu dużo mówić mgiełka to mgiełka, a co do demontażu i montażu jest banalnie prosty, wystarczy stare spryskiwacze lekko w dół pociągnać i same wyskakują z otworu, później odpinamy jak u mnie wtyczkę od podgrzewania i odpinamy wężyk zakładamy nowy wężyk i już. tu masz filmik jak to wygląda niestety na hondzie civic tylko znalazłem ale obrazuje bardzo dobrze o co kaman
  19. heretic odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Dzisiaj zakupiłem sobie owe spryskiwacze mgiełkowe nr 5M0 955 985C całe 31,50 za sztukę w ASO vw w Toruniu w weekend spróbuję dopasować do audinki jak będzie po robocie to zamieszczę zdjęcia pozdrawiam
  20. wielkie dzieki w końcu to namierzyłem pozdro
  21. mBank jest najrozsądniejszym rozwiązaniem prowadzenie konta, wszystkie operacje i przelewy kosztują 0 (słownie zero zł) mozesz mieć kilka podkont np. w PLN-ach w EURO lub FUNTACH za wydanie karty debetowej nic nie płacisz wszystkie formalności załatwisz listownie inna opcją jest Multibank względnie Eurobank, zasady podobne jak w mBaku ale z wypowiedzi reszty forumowiczów wynika ze mBank rządzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.