Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zaczęliśmy się spotykać jak mieliśmy po 18 lat...Nie wyobrażam sobie jak mieliśmy się pobrać w wieku powiedzmy 20 lat... ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Dystrybutor gry odpowiedział mi na maila.. Podali mi linka do pobrania cracka ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- Gra wraz nie działa....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Tak.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
6 lat po ślubie + 7 narzeczeństwa.... czas pędzi...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Siema Przepraszam, że nie byłem....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Golf ze 130kM i 6 skrzynia zapiernicza jak wściekły..Harry znalazłem dziś dziurę. Turbo pompuje jak trzeba....
-
Olej do skrzyni manualnej
Oleju masz wlać 2,25 litra spełniającego normę SAE 75 W 90. Jak Ci nie zależy na skrzyni to możesz i wcale nie zmieniać
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Promocja przecież kurka..... chyba dziś się tam pofatyguję i im ją zwrócę ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- Jednak poczekam na odpowiedź z BOK'u...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To nie jest śmieszne.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kupiłem wczoraj w Biedronce grę za 9,9zł i suka nie działa..... Kopia mojego pełnego żalu listu do BOK'u... Zakupiłem wczoraj grę "A Wampyre Story" w Biedronce za całe 9,9zł. Po zainstalowaniu wyrzuca komunikat, że nie można zidentyfikować płyty w napędzie i proszony jestem o umieszczenie oryginału..... Czyżby Biedronka sprzedawała pirackie wersje gry???? Czy promocja cenowa nie obejmuje już kodu do gry? Za wspomniane wcześniej 9,9zł nabyłem tylko kolorowe pudełko z płytą DVD w środku?? Obejrzałem pudełko z każdej strony, pokusiłem się nawet na wyjęcie kolorowej okładki w poszukiwaniu kodu. Niestety nie dostrzegłem takowego. Proszę o pomoc w rozwikłaniu tej zagadkowej sprawy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu... już myślałem, że nas opuściłeś na dobre....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale to chyba nie nasz Paweł wstawił
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Chłopaki dajcie głosa na przyczepę zbierającą Pawła. Niech wygra najlepszy Tygodnik Siedlecki
-
Jak wymontować telefon, a raczej uchwyt na niego z podłokietnika?
Nie wiem jak w B7 to wygląda, ale u mnie w B5 w podłokietniku był taki metalowy stelaż, który po naciśnięciu guzika wysuwał telefon do góry na tym stelażu. Przymocowany był 4 metalowymi kołkami z kołnierzem, wciśniętymi w otwory w podłokietniku. Płaskim śrubokrętem podważałem ten kołek i ładnie wychodził z lekkim oporem. Może się coś przyda z tego co napisałem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zazdrość Was zżera, że to nie wasze..... ---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie ma to jak zapach palonego diesla o poranku i klekoczące zawory
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dopóki się nie rozsypie, to nic nie ruszam. A jak padnie to może pokuszę się o jakąś mocniejszą jednostkę
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Twoje auto lepiej się zbiera bez porównania. U mnie już wiek i przebieg robi swoje. Powoli silnik robi się jak wydmuszka i kompresja zamiast popychać tłoki, ucieka bokami.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z kim było
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Całkiem możliwe.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Komary mnie znowu zgryzły.....
-
Problem z skrzynia biegów manualną- Piąty bieg
Sprawdź stan oleju, możesz też pokusić się o jego zmianę. Przy spuszczaniu sprawdź czy są opiłki, jeżeli tak, to podejrzewam synchronizator 5 biegu. U mnie już z dobre pół roku "5" zgrzyta. Warto też sprawdzić stan drążka wybieraka. Przed samą skrzynią jest przegub, mogą tam być luzy.
-
[B5 AFN] Problem ze skrzynią, jedynka i dwójka
Sprzęgło do zmiany. Możliwe też, że dwumas się rozlatuje.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Sprawdź przejście prądu na pinach z jednej i drugiej strony i będzie wiadomo czy taśma czy coś innego trzeba szukać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Widziałem, ale jak zawsze za późno... Tablice byś z przodu w końcu założył...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dużo cierpliwości trzeba.... ---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- Jest coś takiego jak TT RS?? Wczoraj koło 20 widziałem pomarańczową TT z takimi znaczkami na blachach GD.... Mignął tylko i nie przyjrzałem się dobrze, ale wyglądał jakoś tak inaczej niż zwykła TT