Treść opublikowana przez marjankowi
-
Gdzie można dostać baterie LR61 do pilota Webasto A4 B6/B7?
U mnie siedzą w pilocie Duracell ultra AAAA. Bezproblemowo wchodzą.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Moduł zegara jest zasilany bezpośrednio z licznika: 1 sygnał 2 masa 3 + Sprawdz czy wogóle, jeszcze masz ten moduł.
-
[B8 CAG] MMI Plus - gdzie znajduje się moduł bluetooh? Aktualizacja modułu.
Do 44 tygodnia 2008r. był osobny moduł E36 urządzenia nadawczo-odbiorczego i znajdował się on z prawej strony pod nogami pasażera. Od 45 tygodnia 2008r. ten zespół jest zintegrowany ze sterownikiem elektroniki układów informacyjnych J794. Znajduje się on w konsoli środkowej u góry. Czyli szukaj w konsoli środkowej u góry
-
[B8 CAG] MMI Plus - gdzie znajduje się moduł bluetooh? Aktualizacja modułu.
Moduł znajduje się pod prawym przednim siedzeniem, tak jak w starszych A4 B6, B7.
-
[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI
Mam już kilka zdjęć ,może pomogą Jak widzisz w tej opasce są przewody elektryczne. czekam na więcej zdjęć
-
[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI
Ja właśnie mam dwa węże fabryczne, podobno od mojego modelu. I chciałbym je wykorzystać.
-
[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI
Z etki to mam. Chodzi mi o zdjęcia. Np: gdzie jest podłączony wężyk oznaczony jako 7 A może odezwie się ktoś z okolic Radomia , kto ma ori webasto w A4 B7. Chętnie obejrzałbym sposób podłączenia.
-
[ALL B7] Oryginalne webasto zdjęcia 2.0 TDI
Interesują mnie zdjęcia orurowania ori webasto ,silnik BRE. Jeżeli ktoś ma zamontowane takie pod maską to będę bardzo wdzięczny za udostępnienie. Szczególnie zainteresowany jestem kształtem rur w oryginale i sposobem ich poprowadzenia.
-
[ALL B7] Magistrala CAN
Zakładam oryginalny parktronik do A4 B7. Do modułu trzeba podciągnąć magistaralalę CAN. I tu mam pytanie. W którym miejcu z przodu fabrycznie jest ona rozdzielona na tył. Wychodzi napewno z licznika, czy jest gdzieś na kostkach lewego słupka. Czy na końcu tę magistralę terminuje się opornikiem? Jaka ewentualna jego wartość?
-
[ALL B6] Webasto nie odpala ,błąd 01207 - Control Module for Auxiliary Heater :(
Bezpiecznik od ogrzewania ma nr.41 -30A. Sprawdz czy jest, może ktoś go wyjął.
-
[B7 BRE] Dziwne wskazania poziomu oleju
A sprawdzałeś drożność odpływów na podszybiu. I uszczelkę pod puszką komputera?
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
Przyłączam się do pytania, mam ten sam problem i szukam sposobu naprawy.
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
Czy to jest jakaś tajemnica,że tylko na PW
-
[ALL B7] Hak osłony
Czy po zamontowaniu oryginalnego haka ,dostawka zderzaka i osłony spodnie będą pasować? Mam wątpliwości ,zaglądałem pod spód samochodu a tam nie ma miejsca na końcówkę haka. Czy ktoś może mi wyjaśnić ,czy jest konieczność wymiany osłon i ewentualnie jakie są ich numery.
-
[INNE] Passat B5 FL AWX - moduł komfortu - czy mam fabryczny alarm?
I jeszcze czujniki ultradzwiękowe w bocznych lampkach oświetlenia kabiny.
-
[ALL B6] Błąd przy kodowaniu tempomatu
00895-Cruise Control Switch E45 błąd dotyczy przełącznika tempomatu,
-
[B7 BRE] Długość bagnetu
W BRE drut ma 55.2cm ,a do tego kołnierza na rączce 59cm
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
B7: 8E0 959 433 CN alarm - brak, kluczyk – 433,92MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, z tyłu - korby
-
[ALL B6] Jakie powinny być napięcia w kostce od czujnika kąta skrętu G85
Dzięki , a czy jest możliwość "na stole" połączyć się z tym modułem. Po którym canie?
-
[ALL B6] Jakie powinny być napięcia w kostce od czujnika kąta skrętu G85
siniakTDI czy masz może rozpiskę złącz z drugiej strony modułu.
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
W którym miejscu w samochodzie jest zamontowany ten manipulator.(panel)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeździłem passatem B5 ,obecnie rozglądam się za następnym samochodem. Może właśnie A4,stąd zainteresowanie tym forum. Pozdrawiam wszystkich obecnych na forum.