Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Zuzk@ cos wymyslimy Po co cos knuc poprostu powedzmy im prawde
  2. dobra obiecuje Ci ze jesli tylko Zuza znajdzie wieczorem czas to Cie nie zawiedziemy :gwizdanie: Reniu a tak apropo...to gdzie ustaliliscie z Majkim nastepny spot??
  3. widzisz Reniu My tu piszemy a Wy spicie...mlodziez lata gdzies bo sie im wakacje zaczely... :polew: A jak widzisz ja jesli chodzi o czas to znajde na wszystko...na pisanie...na i na pisanie scenariusza na glupie domysly i insynuacje co niektorych :polew:
  4. upssss a uwierz mi ze ten watek przeczytalem ze 2 razy i chyba czytalem co druga strone ze tego nie widzialem :notworthy: :notworthy:
  5. Kierownik najpierw to Wy sie ogarnijcie!!!!!! :polew: :polew:
  6. [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 10:13_________________________________________________ tylko wybrani wiedzą o co kaman Reniu,Kierownik,Jędrek Gratuluje ale o co chodzi :polew: :polew: tajemnice na forum :polew:
  7. Bartek a mozesz podac linka...bo albo nie potrafie szukac albo... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:09_________________________________________________tutaj jest link dla tych co by chcieli miec dwa kubki: http://allegro.pl/item1068446126_uchwyt_na_kubek_audi_a4_b6.html[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________uzylem szukajki i nic albo zle szukam albo nie ma tego co mnie interesuje... pokazalby ktos jak zdemontowac lampke podsufitki w B6 [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 09:28_________________________________________________uzylem szukajki i nic albo zle szukam albo nie ma tego co mnie interesuje... pokazalby ktos jak zdemontowac lampke podsufitki w B6
  8. Reniu pomoz mi poszukac jak zdemontowac lampke podsufitki bo chce sie zabrac za kolejnego moda
  9. no moze i tak to sie nazywa
  10. Paweł pisalem, ze polerka ma byc dobra...czyli mechaniczna a nie reczna
  11. No i zawias ogarniety http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_2002r_19tdi_by_artur-t126706.90.html
  12. no i moj zawias ogarniety...(kolejny z planów wykonany) zastosowalem metode Diego...i tak: po demontazu drzwiczek w zawias (ten z plastrem miodu) wrzucilem srube w ten sposob: dalej postepowalem tak samo jak opisal Diego ...w rezultacie po zlozeniu mamy taki oto widok: No i lamka swieci i drzwiczki dzialaja jak nalezy: Jutro tylko obrobie ten klej i pomaluje w kolor Chyba pokochalem zabawe z tym autkiem
  13. no i moj zawias ogarniety... zastosowalem metode Diego...i tak: po demontazu drzwiczek w zawias (ten z plastrem miodu) wrzucilem srube w ten sposob: dalej postepowalem tak samo jak opisal Diego na 3 stronie tego watku...w rezultacie po zlozeniu mamy taki oto widok: No i lamka swieci i drzwiczki dzialaja jak nalezy: Jutro tylko obrobie ten klej i pomaluje Dziekuje Diego za Twoj sposób
  14. Reniu nie telenowela tylko kujawsko-pomorska proba zorganizowania spontana Zuzk@ to dla Ciebie za podjeta probe Jeszcze z 30minut i bedzie skonczone - Ty wiesz co
  15. a co bys chciala z tego miec :gwizdanie:
  16. Zuza no chyba ze chcesz jechac z INA specjalnie dla mnie
  17. dobra widze ze nie ma odzewu na haslo spot
  18. a Ty Zuza w Bydgoszczy przejazdem?? czy specjalnie do nas przyjedziesz??[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 18:50_________________________________________________Tak Tomek masz racje - tylko za ja nie wiem jaki jestes dla innych, bo...no wiesz przelozony to przelozony [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 18:51_________________________________________________Reniu moze Ty tez bys podjechal??
  19. ale macie pomysly :polew: :polew:
  20. no to ja sie pisze...ta godzinke wygospodaruje...tylko trzeba by Zuzke podjac np z łuczniczki [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 16:40_________________________________________________Majki myslalem o jakims piwku :gwizdanie:
  21. ale autami ??
  22. poczekajmy troche na wypowiedzi innych...bo cos tu cicho
  23. potraktujesz auto zmywaczem antysylikonowym a pozniej dobra polerka i powinno byc
  24. Artur82 odpowiedział(a) na pave temat w Audi A4 B6
    Renia furka ma faktycznie tak jak piszecie -35/-35 i "sportowe" amorki o obnizonym skoku... Srebrna strzala Renia na żywo prezentuje sie pieknie!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.