Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. a ja co mam jak nie TDI - tylko dizwie sie ze ludzie nie chca sie wybrac do Torunia do majkiego, dropsona i spolki
  2. no widze ze ten spot to albo nie wypali albo ilosc osob bedzie marna a chłopaki z torunia sa zawsze ... no dalej dopisywac sie kto jedzie w niedziele ... gdzie sa Ci wszyscy z silnikami Diesla
  3. no a jak niby te kody sie uruchamia ??
  4. 1. karolusss 2. ArturB6 3. ...
  5. to jak bedzie cos w tym Tygodniu w TORUNIU czy za tydzien ??
  6. jak byl mrozy to tez lalem STP i bylo a teraz leje tylko v-power na shellu i tez smiga jak nalezy (bez dodatków)
  7. Zeby nie smiecic podepne sie pod ten temat...moja sytuacja jest taka ze temperatura nie wsrasta mi powyzej 75st... termostat ?? czy moze cos innego
  8. POGODA LADNA TO PRZEKULAJMY SIE W TYM TYGODNIU DO T-O-R-U-N-I-A !!!!
  9. moze byc i turbo...ale olej tez niby bierze...wiec moze jednak ten olej
  10. NOWEK - STO LAT, STO LAT :gwizdanie: :drunk:
  11. zestaw powinnien jakos tam zagrac ale cudow sie nie spodziewaj...kable zostaw fabryczne bo razej ich wymian nic nie da
  12. tak z tym ze u mnie to az 10sek trzeba trzymac ale tez dziala
  13. ja obstawiam gdzies jakies zwarcie...dziwne ze jak jest deszczowo to tez sie os dzieje ale moze to dlatego ze wiloc robi swoje... ...proponuje wyciagnac panel klimatronika i poczyscic wszystki zlacza
  14. wytrzyj sie ale teraz bajka co
  15. nie to nie normalne - jedna masz do wymiany :>
  16. Reniu na nastepnym spocie w Toruniu, pochwalisz sie?? Dzieki za kontakcik
  17. Dzięki, właśnie zamówiłem pewien rarytasik co to bedzie za rarytasik ?? zdradzisz [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 19:56_________________________________________________kto ma jakis kontakt do majki77
  18. dla mnie nic tylko brac!! moim zdaniem kierownik za dlugo sie zastanawiasz
  19. dodam tylko ze pirelli to juz nie to samo co bylo kiedys - to juz podchodzi pod dziadostwo
  20. no wlasnie raczej na wezszych oponkach to profil bedzie troszeczke wiekszy
  21. no to mamych dwoch nowych
  22. hehe witam! no i nick zmieniony :gwizdanie:
  23. supergle nie usunesz kolego bez ingerencji w deske (czyli jakies drastczniejsze srodki) niestety
  24. mi sie wydaje ze tak jest jak piszesz - ustawki kierowcy odrazu obsluguja szybke a druga strefa (pasazera) jest jego wlasnoscia
  25. sorry za reakcje ale z ta szyba mnie rozbawilo moze byl tez bity w te drzwi kierowcy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.