Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja co mam jak nie TDI - tylko dizwie sie ze ludzie nie chca sie wybrac do Torunia do majkiego, dropsona i spolki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no widze ze ten spot to albo nie wypali albo ilosc osob bedzie marna a chłopaki z torunia sa zawsze ... no dalej dopisywac sie kto jedzie w niedziele ... gdzie sa Ci wszyscy z silnikami Diesla
-
[B6 AWX] Pytania...
no a jak niby te kody sie uruchamia ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. karolusss 2. ArturB6 3. ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jak bedzie cos w tym Tygodniu w TORUNIU czy za tydzien ??
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
jak byl mrozy to tez lalem STP i bylo a teraz leje tylko v-power na shellu i tez smiga jak nalezy (bez dodatków)
-
[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
Zeby nie smiecic podepne sie pod ten temat...moja sytuacja jest taka ze temperatura nie wsrasta mi powyzej 75st... termostat ?? czy moze cos innego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
POGODA LADNA TO PRZEKULAJMY SIE W TYM TYGODNIU DO T-O-R-U-N-I-A !!!!
-
[B6 AVF] Ciągły problem z dymieniem - zrobione Logi
moze byc i turbo...ale olej tez niby bierze...wiec moze jednak ten olej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NOWEK - STO LAT, STO LAT :gwizdanie: :drunk:
-
[ALL B5] Zestaw Car-Audio do oceny Alpine / Hertz
zestaw powinnien jakos tam zagrac ale cudow sie nie spodziewaj...kable zostaw fabryczne bo razej ich wymian nic nie da
-
[ALL B6] Regulacja temperatury
tak z tym ze u mnie to az 10sek trzeba trzymac ale tez dziala
-
[ALL B6] Dziwna temp na klimatronicu
ja obstawiam gdzies jakies zwarcie...dziwne ze jak jest deszczowo to tez sie os dzieje ale moze to dlatego ze wiloc robi swoje... ...proponuje wyciagnac panel klimatronika i poczyscic wszystki zlacza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wytrzyj sie ale teraz bajka co
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie to nie normalne - jedna masz do wymiany :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu na nastepnym spocie w Toruniu, pochwalisz sie?? Dzieki za kontakcik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki, właśnie zamówiłem pewien rarytasik co to bedzie za rarytasik ?? zdradzisz [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 19:56_________________________________________________kto ma jakis kontakt do majki77
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie nic tylko brac!! moim zdaniem kierownik za dlugo sie zastanawiasz
-
[ALL B6] Jakie 235/45/17?
dodam tylko ze pirelli to juz nie to samo co bylo kiedys - to juz podchodzi pod dziadostwo
-
[ALL] Mogą być różne opony?
no wlasnie raczej na wezszych oponkach to profil bedzie troszeczke wiekszy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to mamych dwoch nowych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe witam! no i nick zmieniony :gwizdanie:
-
[B6 AYM] Jak usunąć super glue z deski ?
supergle nie usunesz kolego bez ingerencji w deske (czyli jakies drastczniejsze srodki) niestety
-
[B6 AVF] Jaki nawiew?
mi sie wydaje ze tak jest jak piszesz - ustawki kierowcy odrazu obsluguja szybke a druga strefa (pasazera) jest jego wlasnoscia
-
[ALL B6] Jak obsługiwać klimatyzacje
sorry za reakcje ale z ta szyba mnie rozbawilo moze byl tez bity w te drzwi kierowcy :gwizdanie: