Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. tak, jak ktoś kupi to idzie 2 zł na konto naszej restauracji czyli to jest Wasza restauracja?? i pytam poważnie
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa chodziło mi o to że mikaszi na wyspach mieszka:wink: Totalny żart Kaju jak tam zadymiacz? sorry ale nie skumałem żartu przepraszam!!
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej że kto rasista? Kontrolujesz trochę bajere?! Bo to akurat delikatny temat
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ostatnio dość klotliwy jesteś
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed: Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny: Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox: Jak będę leciał na Warszawę to zachacze tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku U mnie to jedynie w piecu by został Te mikaszi nie bądź taki do przodu bo znowu kropek dostaniesz a ty wandziu lepiej się zajmij swoim silnikiem a nie komentowaniem kogoś zderzaka
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed: Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny: Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox: Jak będę leciał na Warszawę to zachacze
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed:
  8. Jedrek a Ty masz coś z tej reklamy?
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/ Głosujcie
  11. dzieki tym co juz glosowali! http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/
  12. no no no fura teraz masz kolejna zabawkę do rezania
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zachęcam do głosowania http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niegupi pomysł no tak właśnie mocna się zastanawiam pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy za 65 zł dorobisz taką tablice tyle że bez tej naklejki niewidzialnej tak ale w razie "W" trzeba miec ori zeby przykleić
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niegupi pomysł no tak właśnie mocna się zastanawiam pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niegupi pomysł no tak właśnie mocna się zastanawiam
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co sądzicie o klapie usa w sedanie ??
  18. Panowie głosować proszę http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. hehe o to, to trzeb pytac najstarszych górali
  21. no to zadatek poszedl teraz zostaje odliczac dni
  22. Dziekowka:decayed: ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 16:58 ---------- http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-318119/ Polecam
  23. http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/poll-809-a.html Zachęcam do głosowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.