Treść opublikowana przez jacaq
-
Zientarski jechal 140km/h !!
hornet a co to szkoła ? jestes nauczycielem z zawodu ?
-
Zientarski jechal 140km/h !!
nie no jest to mozliwe, wontpie zeby to byly nieprawdziwe wyniki, ja miałem kiedys wypadek nexią licznik zatrzymał się na ponad 80 a eksperci napisali, że moment zderzenia z drzewem to około 50 km/h, przyznam ze drzewo bylo zaraz przy drodze. Dodam, że z auta prawie nic nie zostało.
-
[B5 AEB] przyspieszenie do 150
no to podaj te wyniki
-
[B5 AEB] przyspieszenie do 150
Witam, takie nietypowe pytanie jakie macie przyspieszenie do 150.....do setki jak mierze mam czasem 8 a czasem 10s. Podejrzewam, że moje autko straciło troche mocy, chociaż nie wiem czy juz sie nie przyzwyczailem za bardzo do tych 150 koni. Wiec napiszcie ile macie do 150 km to będe wiedział czy moj przyspiesza normalnie czy traci.......pozdrawiam
-
[B5 AEB] cykanie popmy po włączeniu zapłonu
rano podłącze do waga, a gdzie jest przkeaźnik czy tez rozdzielacz pompy paliwowej ?
-
[B5 AEB] cykanie popmy po włączeniu zapłonu
Witam, jak w temacie coś z zapłonem nie tak, po włączeniu zapłonu slychac odglos jakby wycieraczki chodzily na najwyzszych obrotach, nie mam pojecia co to moze byc.....podejrzewam ze może coś z przekaźnikiem pompy paliwowej albo jakiś bezpiecznik......bardzo prosze o jakies sugestie bo chcialbym to szybko naprawić. Dodam jeszcze ze auto nie najlepiej pali, musze pokręcić 1-2 sek...albo dodac gazu od razu po zapaleniu bo leci z obrotow.
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
nie da sie hehe problemu bym upatrywal w tym ze jak wyczyscilem silnik i w ogole wymienilem te popychacze to juz nie bylo rady zeby nabić tam olej z powrotem.....no bo co innego ? skoro mam cisnienie 0,5 na zimnym.....co o tym myslicie
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
Witam, wymieniłem popychacze te 8 (czyli te większe) złożyłem z powrotem i mi już nie nabiło oleju do góry silnika. silnik pracował jak diesel, na 2 dzień zmierzyłem ciśnienie na zimnym 0.5 na rozgrzanym 0,2.....ktoś ma jakiś pomysł ?
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
no to respekt jak na 13 letni lakier ......jest naprawde OK , nigdy jeszcze nei udalo mi sie spotkac na drodze takiego kolorku a4.....no i druga sprawa to Bdb. fela
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
malowałeś cos przy Nim ?
-
[ALL] Co może być przyczyną "jajowatych kół" ?
sluszna uwaga, nie wpadlem na to ze sie mogą od stania znieksztalcic....
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji
korzystaj korzystaj jak masz takie chody
-
[B5 ABC] Nieszczelne nadwozie
pod akumlaorem masz spływ wody (napewno zapchany liścimi itd) wyjmij akumlator przepchaj i juz sie woda nei poleje, miałem ten sam problem
-
[ALL] Co może być przyczyną "jajowatych kół" ?
no dokladnie ja miałem pierlki z 2002 roku i po zimie 2 mi sie zjajiły po przejechaniu tysiaca km, trzymałęm je w nieocieplonym garażu...
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
jak go bedziesz sprzedawał to dawaj znaki do PL może tu przyjdzie sie zestarzec Twojej A4
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
no spoko poczytam, myślałem że może to mieć coś wspólnego z głównym tematem postu. A co do moich popychaczy to zaczołem je słyszeć na rozgrzanym silniku.....ewidentnie nie dostaje sie olej....czy trzeba to odrazu rozbebeszać i naprawiać ? Czy jeszcze moge z tym chwile pojeździć ?
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
osttanio wyskoczyl mi błąd jest napisane 1 n2 zamiast przebiegu dziennego......nie wiem nigdy czesniej nie widzialem czegos takiego....przypuszczam ze ma to zwiazek z prosbą o podłączenie do Waga
-
[B5 AEB] Przewody olejowe - dorobienie
no ja tez chcialem sobie w swoim czasie dorobic....jakieś 4 miesiace temu i nie znalazłem nic kompetentnego.....w koncu kupilem za ponad 200 zl ori ;/ Jak Ty cos znajdziesz z tymi przewodami to tez daj znać gdzie i za ile
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
no dokladnie olej dociera po paru sekundach, a co do mierzenia cisnienia to nie pali mi sie żadna kontrolka no chyba ze mam zepsute podświetlenie w liczniku bo światła mijania tez mi sie nie palą jedynie postojówki. A jak mozna sprawdzic te ciśnienie inną metodą niz tablicą kontrolną na liczniku ?
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
a jak sie sprawdza cisnienie oleju ? wagiem ? czy trzeba miec jakis sprzet do tego
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
tzn jesli to nie jest grozne to tego napewno nie bede wymienial......jeszcze mi powiedz cos jak to zdiagnozowac
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
a jaki jest koszt naprawy popychaczy nie mowie o ASO ....jaka jest ich żywotność ? czy da sie je jakos naprawic czy tez wyrególować[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 21:44 _________________________________________________autko ma przejechane 177 tys....ja nim przejechalem 30, a jaki jest przebieg faktyczny to nie jestem pewien[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 21:45 _________________________________________________ah i zapomnialem, w jaki sposob sie sprawdza popychacze ?
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
no przeczytalem i niby to to niby to co innego.....prosze o konkretną odpowiedz czy ktos mial taki sam przypadek i co wymienil i czy pomoglo ......
-
[B5 AEB] Klekotanie przy uruchamianiu na zimnym silniku
Witam, jak w temacie....od jakiegoś czasu przy zapalaniu na zimnym silniku serce mi sie kraja, silnik slychac jakby przez 2-3 sekundy nie mial oleju i klekocze jak diesel, potem wszystko ok.....sprawdzalem poziom oleju i jest w porzadku, swiece nie byly wymieniane a autem przejechalem 30 tys...nie wiem co robic nie chce sobie czegos uszkodzić prosze o rade pozdro
-
[B5 AEB] Gromadząca się woda na progach
Witam, jak w temacie, gromadzi mi się woda na progach auta zarowno od kierowcy jak i od pasazera, wkurza mnie to poniewaz zostawia smugi po wyschnieciu i progi od razu są brudne, zauwazylem ze u kumpla w b6 progi są pod kontem co zapobiega staniu wody. Czy ktos mial podobny problem ? i jak sobie z nim poradzić.