Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no ja ci napisalem a ty nic :ranting1:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
to sie fakaj nie podskakuj bo wezmę na kolano
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
to sie fakaj
-
Spociki Łódzkie
i nie zapominaj o bialej sowie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zawsze bylem najwyzszy w klasie to gdzie Ty chodziłeś do szkoły? :kox: o wypraszam sobie komsumpcje odbylem dopiero po opuszczeniu SZAMKOWOZU [br] niech Ci będzie do Hogawrtu i mieszkam pod schodami
-
Spociki Łódzkie
jutro lece do PO jak ktos cos potrzebuje odebrac bo teraz rezacie to moze jakies zakupy ktos robil :gwizdanie:
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
k**wa kozaki :polew: :polew:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
tak w pracy wlasnie dzisiaj rozmyslalem ze kujawiak to taniec kujwasko-pomorski chya nie
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Makaveli a powiedz mi kujawiaka umiecie tam tanczyc w CB
-
Spociki Łódzkie
o wypraszam sobie komsumpcje odbylem dopiero po opuszczeniu SZAMKOWOZU [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 15:33_________________________________________________ czarnym !!!! :kox:
-
Spociki Łódzkie
zawsze bylem najwyzszy w klasie
-
Spociki Łódzkie
juz tam niech bedzie nasza strata pierwszy raz przyjezdzcie razem a pozniej osobno
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
ja ustalam ze sie pisze jak cos moge odebrac jak gdzie w woj.lodzkim
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mariano juz po robocie- Spociki Łódzkie
chriss, a co Ty dzisiaj świętujesz ? powstanie listoapdowe- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mi tam sie przyjemnie pracuje wlasnie pierwszy raz w swoim krotkim zyciu rozladowalem caly zestaw- Spociki Łódzkie
moze przymrozek zlapal :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja tez z mila chceicia zaleje palke- Piłka nożna
:polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
oooo to nie ma c**ja jade szamana wozidlo obejrzec i nakopcic mu szlugami :polew: [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:51_________________________________________________DJ real na poczatek tak mysle- Siłownia
powiedzcie jakies cwiczonka domowe zeby macka zgubic 173 cm waga 78 kg mamla kula armatnia robir brzuchy itd. c**ja daje- Spociki Łódzkie
to co spota chyba tez sobie odpuscimy dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________jakos nie mam weny [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:25_________________________________________________albo moze i sie zbiore [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 16:25_________________________________________________no sam juz nie wiem - Spociki Łódzkie