Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ta nie ma wiesz ile pracuje przecietny polak zeby zarobic 120 zl :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak to wyciągnąć ?
nie wiem czy czasem jeszcze to nie jest jakos mocowane pod boczkiem
-
Spociki Łódzkie
z przekodowaniem
-
Spociki Łódzkie
zwykły tylko z immo
-
Spociki Łódzkie
pier**le dorobienie kluczyka do mojego bolida 120 zl ;( no smiech na sali
-
Spociki Łódzkie
no a jak :gwizdanie: charce hulanki i swawole [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 12:02_________________________________________________jade dorobic kluczyk do samochodu bo zostalem z jednym jak by cos sie dzisiaj moze krojlo to dajcie znac tel. do mnie mcie co nie ktorzy
-
Spociki Łódzkie
nie teraz zmiana na weekend mamuska pocisnela na dzialke
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
co dzisiaj robimy- Spociki Łódzkie
myslisz, w sumie tak kazdy gdzies wyjebal jak ma kawalek pola i moze polezec za miastem [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 18:53_________________________________________________to ide zlapc jakiegos przyjaciele przed bloczek i zaczne boze cialo- Spociki Łódzkie
juz wrocilem duzo czytania mialem widze ze jakies cisnienia byly co do spotu i jak co weekend kicha byla ;( ale jutro czwartek moze na tulipana ktos zajedzie- Spociki Łódzkie
nie no tak tylko sobie zartujemy nic nie boj- Spociki Łódzkie
robimy w takim razie spota w strykowie dzisiaj- Spociki Łódzkie
nie ma obawy lece w kokon tzrymaj sie- Spociki Łódzkie
dobrze dziala na korzenie i male krzaczki i ich bujna korone drzew- Spociki Łódzkie
dlatego wyjezdzam na tydzien na lono natury- Spociki Łódzkie
jedn o taki maly krzaczek- Spociki Łódzkie
nie ma problemu- Spociki Łódzkie
no zapraszam bede caly tydzien [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 22:18_________________________________________________no ku....wa tez nie mialem kiedy wyjechac mowie waqm apdajcie na bajorko mariusz blisko ze zgierza bedzie mial seba ze strykowa prosto na brzeziny poleci i bedzie git- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:> no nie tak zaraz ale jakies 2 km od bajorka we wsi Tymianka moze kojarzysz- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no wiem wiem no trudno raz moge odpuscic spota :gwizdanie: chociaz wiem ze nie powinienem ale nie mam wyjscie nie gadaj ze tam taka kaluza :tongue4: w najglabszym miejscu 7m jest- Spociki Łódzkie
;( no juz kombinowalem i kalkulowalem jak kon pod gore i na 18 nie kuta nie dam rady dlatego proponowalem cos wczesniej [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 21:56_________________________________________________chyba ze zrobicie spota w strykowie nad zalewem [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 21:57_________________________________________________to byla by bomba i ile atrakcji nad taka woda przelot po strykowie to jest cos :gwizdanie: - Spociki Łódzkie