Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
chyba sie wybiore
-
Spociki Łódzkie
nie ma obawy :gwizdanie: Bartek kiedy na tulipanie ustawia sie audi klub ?????
-
Spociki Łódzkie
zmokla zmokla az mozna bylo wciskac
-
[ALL B5] Łożyska wyją
ja na FAG-ach juz drugi rok latam a malo nie jezdze :gwizdanie:
-
[ALL B6] Szukam radia do 350 zł
tez moge ci je polecic mialem ja w poprzednim aucie spisywalo sie
-
Spociki Łódzkie
ale dzisiaj zmoklem nawet gacie mialem mokre [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 13:02_________________________________________________a kiedy sie spykaja tam na tulipanie co od
-
Spociki Łódzkie
nie szczerze to nie wiedzialem jak z tamtad wrocic ale wjechalem w ekonomiczna i caly czas prosto pocisnalem i wylecialem przy matce polce
-
Spociki Łódzkie
ja tez juz na bazie
-
Spociki Łódzkie
z tego co sie orientuje to tylko lozysko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale bylem na pieknych imieninkach :drunk:ja juz stopuje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
albo na piachu z parkingu real
-
Spociki Łódzkie
ja bede tylko lezakowal
-
Spociki Łódzkie
oj tam duzo opowiadac ale powiem wam ze nie dlugo jak przyjdzie do was listonosz bedzie musili podac nr. buta,kolor kupy,c :tongue4:y kupa jest regularna czy macie zone dzieci itp. itd.
-
Spociki Łódzkie
sram juz na ta poczte takie glupoty wymyslaja ze rzygac sie chce
-
Spociki Łódzkie
leeee jak o 18 to napewno zdaze
-
Spociki Łódzkie
w niedziele nie obiecuje ze wpadne ;(
-
Spociki Łódzkie
a tak wstepnie to jaki dzien ????? piatek,sobota,niedziela???? bo musze zorganizowac czas na ogledziny murzyna
-
Spociki Łódzkie
no panie i panowie weekend sie zbliza krecimy cos na weekendzie
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
kolego ja podlaczylem dzisiaj vag-a i pokazal mi blad immo sakasowalem i jak reka odjal a mialem identgyczne objawy jak i ty
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
na gazie chodzi wszytsko dobrze zbenzyna jest dokladnie tak jak mowisz filtry sa ok
-
Spociki Łódzkie
nie ma problemu bede punktualnie
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
pytalem o ta benzyne bo mam identycznie dzisiaj jade podlaczyc go pod komputer tylko u mnie zauwazlylem ze dzieje sie to tylko rano bo pozniej juz przez reszte dnia nawet jak jest zimny juz normalnie pali
-
Spociki Łódzkie
no jak masz wolna chwile to pewnie chcociaz sie juz to uspokoilo ale wole go podpiac :> tylko powiedz mi gdziue mam sie zjawic i o ktorej
-
[ALL] PANASONIC CQ-C8405N - Prośba o opinie!
Powiem ci krotko ja bym osobiscie nie pchal pieniedzy w Panasonica wolal bym dolorzyc ta 100zl i kupic jakas Alpine,Clariona i tylko tyle ci moge poradzic co do panasonica :gwizdanie: