Treść opublikowana przez Tosik
-
[B5 AFN] Czy nie jest zamieniony licznik ?
Do zmiany przebiegu są inne interfejsy ale linku nie będę wrzucał bo takie rzeczy powinny być zakazane przez Prawo
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Nie wiem czy dobrze mówię ale słyszałem że kanał 51 - temperatura silnika na bloku silnika, 49- temperatura cieczy chłodzącej. I w sumie zgadzałoby się bo najpierw rośnie na 51 a potem na 49.
-
[B5 AHH] wyciek oleju
Kobiecych jak najbardziej nie
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
masz racje pomyrdało mi się ale wszyscy chyba wiedzieli o co chodzi, już poprawiłem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kawa też :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian co z Tą kawą ???? :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
U mnie tak na prawde jak sie przyjrzeć dokładnie to mam z 1/4 milimetra poniżej 90stopni na wskażniku ale na klimietronik wskazuje dokładnie co do 1 stopnia ale wskażnik nie jest aż tak dokładny i to nie jest żadna wada
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
i oby takich nie dopuszczali :bicz3:
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
Jedz do servis-u i zapytaj sie np. o zawór EGR i ciekawe co ci koles odpowie?? Bo ja jak chciałem komplet uszczelek pod EGR to kolrś zrobił i tyle sie dogadaliśmy musiałem do ETK-i zajrzeć i podac numery części.
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
49 kanał - temperatura cieczy chłodzącej (89-92) 51- temperatura na bloku silnika( 90)
-
[B5 AHH] wyciek oleju
Panowie napisałe najpierw żeby "wymienić uszczelke"a potem "albo sylikonem" Ja tak zrobiłem u siebie ale nie miałem nowej uszczelki a wymieniałem olej i zauważyłem że cieknie z chłodnicy więc lepiej żeby dale ciekło niż posmarować lekko uszczelkę silikonem pociągnąć (nie mówię żeby nawalić niewiadomo ile), wiem że uszczelka kosztuje grosze ale jak nie miałem możliwości kupić a samochód miałem rozebrany a na drugi dzień w trasę to co lepiej żeby olej paprał cały silnik niż sylikonu trochę wziąść?? I tak już zrobiłem z 20tyś i nawet grama oleju się nie pokazuje. Zależy też jakiego sylikonu kto używa
-
[B5 AWT] Wskaźnik temperatury silnika - problem
jak złapie 90stopni to nie zalezy z jaka będziesz jechał prędkością to temperatura może sie wachac jedynie jakieś 3-4 stopnie w gór lub w dół ale w okolicach 90stopni[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 21:28 _________________________________________________ Ja wymieniałem u siebie termostat i kupiłem jakiś niemiecki za 25 zł i śmiga bez zarzutu na wskażniku jak 90 stopni Nowy termostat nie znaczy że jest dobry !!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AFN] Czy nie jest zamieniony licznik ?
Ale nawet gdybyś miał zmienione liczniki to przebieg nie jest zapisywany w licznikach tylko w kompie samochodu więc zmian licznika nic nie daje co do przebiegu
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
Ale jaki moduł kupiłeś? do czego bo nie jasno napisałeś??
-
[B5 AFN] Alarm - jest czy nie ?
Najlepiej jest podpiąć VAG-a i będzie wszystko wiadomo czy alarm jest fabryczny czy nie
-
[B5 AHH] wyciek oleju
Kolega ma chyba AHU albo 1Z A co do wycieku wystarczy wymienić uszczelkę (na rysunku wyżej Nr,1)albo sylikonem potraktować jeśli przed wymianą nie ciekło a teraz cieknie to jak wykręcał stary filtr musiał poluzować niechcący śrubę (Nr.16)mocującą chłodniczkę oleju
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
Mechanior co będzie robił rozrząd powinien wiedzieć i ustawić ci kąt wtrysku a jeśli nie wie że coś takiego się ustawia to lepiej jedz do innego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy dostali chyba takie maile nie chyba a napewno ja nie dostałem takowego maila .......
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będe jechał z Ochoty na spota mogę cię zabrać, numer jest w assistance
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nam też było miło poznać [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 23:36 _________________________________________________ :shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było nas mało ale i tak było wporzo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl...... wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... Ja na godzine - dwie moge wyskoczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: dobry podryw ma koleś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przetwornice mam ale czajnika jeszcze nie mam ale kto wie może w przyszłości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie przesadzajcie wczoraj pierwszy raz coś rozbierałem w swoim czarnym PS jak na razie nie cieknie dalej ( będę obserwował i zobaczymy co bedzie ) Na razie pomyka ładnie