Treść opublikowana przez Tosik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znaczy jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powinni mieć kursy przygotowawcze "jak zachowywac się w momencie pościgu"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyspać sie nie wyspałem bo do pracy trzeba było wstać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale kawa była dobra i cukru w sam raz wkońcu włoska
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
Szukamy dalej,tylko pogoda nie za bardzo na grzebanie przy autku
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
A próbował ktoś kombinowac z zaworem N75 bo on odpowiada za sterowanie doładowaniem a przy właśnie tych obrotach turbina daje pełna moc. Może sie przy póżno załącza albo coś, zreszta sam już nie wiem
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
ale wtryski jakby lały to kopciłby na czarno w tym zakresie obrotów właśnie a tu nie kopci w żadnym zakresie chyba że mały bączek jak dam ostro w pedał ale to normalne w dieslu więc nie obstawiałbym że to wtryski ale kto wie Najlepiej będzie jak każdy kto coś z tym robił, napisze co wymieniał i może rozwiążemy tą zagadkę Zresztą bez sensu żebyśmy wymieniali pół samochodu a rezonans dalej był bo jakaś przyczyna musi być
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
Ja u siebie też to mam i wymieniłem wszystkie poduszki i pod silnikiem i pod skrzynią, nawet próbowałem regulować ten grzybek z przodu silnika i nic nie pomogło Mnie się wydaje że to jest albo ta plecionka albo katalizatora: 1.dwumas nie bo w 1Z tak jak piszecie jest to samo a 1Zecior nie ma dwumasa 2.Poduszki nie bo wymieniłem wszystkie i nie ma różnicy 3.kąt wtrysku nie bo jest OK 4.dawka paliwa też nie bo ustawiałem juz w całym zakresie Mam więc pytanie do osób które: 1.wymieniły tą plecionke bądz, 2.wywalili kata bądz, 3.wywalili kata i założyli nową plecionke czy mieli poprawe czy nie?????
-
[B5 AHU] Wisko i koło pasowe wiska jak wymontować ???
Czytałem ten wątek wcześniej ale u mnie nie chce wyjść wisko po odkręceniu tej śruby imbusowej, tylko lekko sie luzuje i nie chce wyjść A nie ciągąłem na chama żeby nie uszkodzic wiska.
-
[B5 AHU] Turbo
Rozbierz rury, przeczyść, zobacz czy na IC nie ma pęnknięć, załóż nowe opaski, skręć i będzie spokój Ja też miałem tak w swoim AHU jak go kupiłem i tak zrobiłem i jest spokój tylko ja u siebie musiałem wymienić jedną rurę IC tą z tyłu silnika bo była pęknięta i oleju na zewnątrz ani grama. A to że w IC jest troche oleju to tak jak koledzy wyżej pisali odma idzie do doloty i przez to jest tam wilgotno.
-
[B5 AHU] Wisko i koło pasowe wiska jak wymontować ???
Witam wszystkich Mam pytanie czy ktoś wykręcał całe wisko razem z kołem pasowym wiska z obudowy silnika bo musze wymienić napinacz paska wieloklinowego a nie mogę go wyjąć bo koło pasowe wiska go blokuje. Odkręciłem tą śrube z tyłu (imbus nr.8 bodajrze) a koło pasowe wiska poluzowało sie a nie chciało wyjść, co trzeba zrobić żeby wyszło z obudowy silika??? Z góry dzięki za porady!!
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Po proszę o wpisanie na listę Narazie solo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze bede pod maximusem w niedziele to sie nie odwlecze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik, Kaśka .... coście tacy "niewyraźni" Aparat robi takie zdjęcia pewnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Później dopiero się zaczęło dziać......................... Zaczeło zaczeło Poziek nawet fotke zarobił na Siekierkowskim- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co wiem to 20. to ja będę na pewno póżniej ale jak coś to będę dzwonił do Ciebie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez sie pisze na impreze Czyli w arkadii, a start...????- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne ogłoszenie a najlepsze ostatnie zdanie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3784460- [B5 AFN] Zasilanie świec żarowych
Czujnik temp. ma wpływ na świece bo jeśli silnik jest nagrzany to świece nie grzeją i z tymi obrotami to też masz coś nie tak moim zdaniem.- [B5 AFN] Zasilanie świec żarowych
nuszek z tego co piszesz to masz już świece ok. Więc mam pytanie czy kontrolka świec zapala ci się po przekręceniu kluczyka (jest temperatura poniżej 5 stopni i zimny silnik) na chwile tzn. 1 sekunda czy świeci Ci się dłużej aż nagrzeją i jak zgaśnie to wtedy możesz odpalać. Bo u mnie zapala się na sekunde i nie wiem czy świece w ogóle chodzą (same świece śą dobre bo sprawdzałem a nie wiem czy sterowanie zasilaniem jest wporządku)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co do sprawdzania świateł też się chłopaki dogadali- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to masz już po problemie, nie będzie następnego razu http://moto.allegro.pl/item267323722_winter_maxi_oslona_na_szybe_koniec_niszczenia_szyb.html nie musisz zdejmować jak jedziesz do roboty :polew: Ale tak powążnie przykra sprawa ;( Zapiekaniki wczoraj pycha :drool: W życiu takich nie jadłem :polew: Adrian nie wiedziałem że ty taki nerwowy jesteś (jak Ci coś nie działa)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak je sprawdziłeś bo słyszałem że jest wiele sposobów???- Spociki w Kielcach
Ja niestety nie mogę w ten weekend 24 w rodzinne strony jechać więc i ze spota lipa - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.