Treść opublikowana przez Tosik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Smakowały smakowały :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heehe......nie no wszystko ok...... ale biorac pod uwage wczorajszy ruch na drodze to calkiem niezle........ tak jak mowilam spodziewalam sie, ze bedzie duzo gorzej...... Nie było tak żle też myślałem że bedzie gorzej
-
Spociki w Kielcach
No ale co sie stalo? Właśnie
-
Spociki w Kielcach
Damy rade :th:
-
Spociki w Kielcach
Tak pytam bo zawsze wole z góry wiedzieć jak jechać a nie potem błądzić
-
Spociki w Kielcach
Ok mi też pasuje godzina, data, i miejsce tylko na jakiej ulicy jest Galeria Echo ??
-
[B5 AHU] Luzy na dzwigni zmiany biegow
... U mnie taki powód był więc dlatego napisałem to co napisałem!!! .. :blink
-
[B5 ADP] Zerwana plastikowa opaska przy tylnej belce
W książce piszą tak "zadaniem jest zmniejszenie pochylania nadwozia na zakręcie i poprawie stateczności auta podczas jazdy" ale jest tak napisane że nie wiadomo o co chodzi czy o tą spinkę co Ci pękła czy o cały stabilizator ( ta cieńsza rurka ). A nie zauważyłeś różnicy na zakrętach?
-
[B5 AHU] Luzy na dzwigni zmiany biegow
Sprawdż 2 rzeczy: 1. Czy nie masz luzów w zawieszeniu przednim? ( u mnie też lewarek latał jak były luzy w zawieszeniu, po wymianie wahaczy znacznie mniej) 2. poduszki pod silnikiem i skrzynią ( Będę na dniach wymieniał bo mam minimalny luz lewarka ale u mnie nie to jest głównym powodem wymiany poduszek)
-
[B5 ADP] Zerwana plastikowa opaska przy tylnej belce
Jest to opaska stabilizatora tylnej belki tak piszą w książce "Audi zrób to sam"
-
[B5 1Z] problem z elekrtonika?
Alarm albo coś z immobilajzere Najpierw Vag a potem jak coś szukać dalej. A masz orginalny alarm??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziękuje i Gratuluje ŁukaszowiR
-
Spociki w Kielcach
no wiem,wiem........ale juz nie dlugo i wszystko bedzie naprawione :rolleyes No wreszcie jakieś pozytywne nastawienie :th:
-
Spociki w Kielcach
nie ma problemu mozemy sie umówić na św. Krzyży to ty będziesz miał po drodze i ja Jak coś zgadamy sie na PW
-
Spociki w Kielcach
tak tak
-
Spociki w Kielcach
Angela ja juz coś Ci pisałem na PW na ten temat :bicz3: Ja tez przybywam na spota na 100%
-
[B5 AHU] poduszki silnika i skrzyni
Dzięki za podpowiedz. Spróbuje sam wymienić, zobaczę jak będzie szło jak nie dam rady to zostawię i mechanior niech sie męczy
-
[B5 AHU] poduszki silnika i skrzyni
Wiertarke ????
-
[B5 AHU] poduszki silnika i skrzyni
Mam pytanie do osób które wymieniały poduszki silnika i skrzyni. Kupiłem komplet zawieszenia silnika czyli 2 poduszki pod silnik i 2 pod skrzynie i planuje wymienić je samodzielnie więc moje pytanie brzmi czy jest dużo problemów z wymianą i czy jakieś specjalne narzędzia trzeba posiadać bo nigdy tego nie robiłem więc wole sie upewnić czy samemu da sie to zrobić czy nie bardzo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszr nie zapomnij interfeisu wziąść na spota
-
Spociki w Kielcach
Ciepłe miejsce :th: Ale miejsce gdzie można postawić trochę aut bo kto wie może będzie nas więcej niż ostatnio
-
Spociki w Kielcach
Jestem za a nawet przeciw
-
Spociki w Kielcach
Spocik następny kiedy?? Może 2 albo 3 listopada bo dopiero wtedy będę na ziemi świętokrzyskiej
-
[B5 AHU] Wahacze z allegro - komplet za 600zł
Wiedziałem że to nie jest jakaś rewelacja ale 6tyś to zdecydowanie przegięcie.
-
[B5 AHU] Wahacze z allegro - komplet za 600zł
Na celu nie mam robienia antyreklamy ale przestrogę dla innych. Mianowicie kupiłem na allegro komplet wahaczy za 600zł (cena atrakcyjna) i po 6 tyś. górne wahacze są do wymiany bo mają już luzy nie są słyszalne podczas jazdy ale byłem u mechaniora wymienić simerbloki tylnej belki i sprawdził mi wahacze z przodu i . Brak chwilowy gotówki zmusił mnie do kupna tańszych wahaczy ale myślałem że wytrzymają conajmniej z 20-30tyś i wtedy kupie lepsze a tu szybciej musze wahacze wymieniać niż olej w silniku więc jak ktoś chce zaoszczędzić to nich kupi te droższe orginalne a na pewno bardziej mu się będzie to opłacć niż tak jak ja to zrobiłem. a jeszcze co do tych wachaczy to słyszałem że sciągają je zużyte z niemieckich serwisów całymi kontenerami i je czyszczą, regenerują bo oznaczenia mają jak orginalne :bicz3:. A tych oszustów to