Treść opublikowana przez Tosik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
27.186 :polew: najlepiej wyskoczyć niecały metr :polew:
-
Spociki w Kielcach
Mi tez pasuje 17 w sobotę A co do miejscówki to jakiś duży parking gdzieś gdzie nie ma tłoku o tej godzinie i będzie ok Bo spot będzie udany jak będzie dużo ludzi a nie jak spot będzie w fajnym miejscu ale jak będą obydwa te czynniki to będzie :th:
-
Spociki w Kielcach
Miejscowi niech sie wypowiedzą co do miejsca spota bo ja w Kielcach byłem z pół roku temu więc nie mam pojęcia gdzie można zrobić więc ja się dostosuje czekam na info o miejscu i godzinie [br]Dopisany: 07 Październik 2007, 10:40 _________________________________________________Co taka cisza tutaj :bicz3:
-
[B5] drgania szyby przednich drzwi
tak zrób bo to tam musi być przyczyna
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
Sprawdz simerbloki tylniej belki bo ja po wymianie całego zawieszenia przedniego i amortyzatorów z tyłu też miałem dalej pukanie na dołkach cichsze ale było i wydawało się ze coś z przodu ale to właśnie simerbloki tylniej belki się wyrobiły We wtorek wymieniam i jak zrobie to dam znać co i jak
-
[B5] drgania szyby przednich drzwi
Sprawdz prowadnice szyby tam musi być coś nie tak bo na tym przecież trzyma się szyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fort Wola z tego co mi wiadomo
-
Spociki w Kielcach
Jak zawsze Angela wspaniałomyślna (15-16 godz.)
-
Spociki w Kielcach
Ja będę
-
[B5 1Z] Brak kontrolki od pr. kierunkowskazu oraz od świec żarowych
Świece w grzeją dopiero gdy jest ponizej 5 stopni na zewnątrz!!!
-
Spociki w Kielcach
No to 13 zaklepany i "Scyzoryki" na spota w ten dzień
-
Spociki w Kielcach
Nie w ten weekend Tosik tylko 13...koniec i kropka...... Ma nas byc wiecej niz na pierwszym spociku....... Mnie chodziło o to że ja w ten weekend nie moge i napewno nie będe ale jak inni mogą to mogą zrobic spota
-
Spociki w Kielcach
13.10.07r. ja na pewno będe wtedy więc niema co dyskutować i przyjeżdzać za 2 tygodnie ale może być i w ten weekend jak są chętni ale mnie niestety nie będzie
-
[B5 AHU] Centralny na pilota i domykanie szyb
Dzięki FAN ale już sam doszłem i założyłem dawno ale dzieki za checi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://biznes.interia.pl/news/kierowcow-czeka-pieklo,987155 Głupota nic więcej " I po co wam te szybkie bryki" :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie guziki przy spodniach to zabójstwo dla lakieru chociaż jak jest trochę piasku na lakierze to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja u siebie już to zastosowałem jak była wypolerowana bo to jest racja że jeden drugi się oprze i bok porysowany a guziki to już . Leżaki we wtorek w bagażnik i luz
-
Spociki w Kielcach
Mam nadzieje że 13.10.07r. będzie spocik świętokrzyski bo wtedy będę w rodzinnych stronach i chętnie przyjadę Więc zagospodarować sobie czas na ten dzień i przybywać
-
[B5 AHU] Tuleje tylnej belki
Wkręciłem je spowrotem i na razie zostawiłem we wtorek zasięgne info od Ciebie co i jak albo zlecę Ci usługę
-
Spociki w Kielcach
No problem ...przeciez Ty z naszych stron jestes no....ba......my to, jak co wtorek swoja miejscowe mamy Tosik moze i mi uda sie dotrzec za 2 tyg do CK Mam nadzieje....ze uda sie cos zorganizowac do tego czasu........... Tez mam taka nadzieje bo fajnie byłoby mieć znajomych spotowiczów też w swoim regionie bo tak trzeba cały czas siedzieć w Warszawie, urlopu na dłużej nie weżmiesz bo trzeba na spota we wtorek przyjechać a tak jak nie tu to u siebie też można
-
[B5 AHU] Tuleje tylnej belki
Panie i Panowie czy wie ktoś jak wyjąć te tuleje (simerbloki) z tylnej belki? Wykręciłem tą śrubę i belka mi wyszła z mocowania nadwozia( opadła na dół )ale nie mogę wyjąć tych tulei z belki bo ani uderzyć młotkiem bo to aluminiowe chyba jest i się gnie ani podwadzić niczym bo nie ma za co Jak ktoś robił juz to albo ma jakieś wskazówki to proszę poisać bo ja już nie mam pomysłu
-
Spociki w Kielcach
dzięki Angela za info na PW ale w ten weekend nie dam rady do Kielc bo w Warszawie siedzę ale my zobaczymy sie we wtorek w Promce Chętnie wpadne za 2 tygodnie w sobote bo dopiero wtedy będe w domu znaczy sie w Ostrowcu a z tamtąd to juz nie daleko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
albo dzielnica dla bogaczy i tam to norma
-
Historia naszych nicków
Z moim nickiem była taka historia: U mnie w pracy każdy ma trzy literowy skrót i jak się przyjmowałem nie wiedziałem jaki wybrać więc wziołem początek nr. rejestracyjnego z mojego auta TOS i potem każdy mówił na mnie Tosik i tak zostało i tak jest na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie to sa dokladnie zarówki ... [oznaczenia] ? to sa te do podświetlania tablicy rejestracyjnej z tyłu Efekt kox