Treść opublikowana przez Tosik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zrobiłeś logi ??? Robił i takie śą skutki że Norbiemu padły ksenony :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Starość nie radość :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Konkurencja zawsze jest tylko o tym nie wiesz U mnie promocja wygląda następująco: - 49,99 zł Podpięcie Kabla - 19,99 zł Skanowanie - 14,99 zł Usunięcie Jednego Błędu - 39,99 zł Logi dynamiczne (jednego Bloku !!!) - 29,99 zł logi statyczne (jeden Blok !!!) Reklamacji nie przyjmuje i nie odpowiadam jak coś się nie uda Chętnych zapraszam na Priv :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Czujnik temperatuty w kolektorze dolotowym.
Czyli chodzi ci o czujnik G72 ten co jest pod rurą intercoolera rozumiem? 1.Można ale to jest bez sensu bo zaraz będzie spowrotem brudny (w oleju) 2.Najlepiej w serwisie 3.Już sobie sam odp. wyżej 4.Najlepiej podpiąć Vag-a, zobaczyć błędy i zrobić logi, możesz mieć też nie szczelny dolot gdzieś i dlatego masz notlauf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego, Najlepszego ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem ale tak jak by mnie nie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli we wtorek na spocie chcesz żeby ci drzwi wyregulować i nie wiesz jak o to poprosić Daj znać wcześniej to wezmę młot 5kg i kawałek drewienka i ustawimy :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
Ale bardzo mało jest aut które mają świecącą się kontrolkę świateł mijania, a po 2 lifcie każdy miał.
-
[B5 AFN] Turbo mokre i bierze olej.Od czego zacząć?
Podejrzewam że nie z pod filtra ci kapie tylko z pod chłodnicy oleju do której jest wkręcany filtr oleju bo to częsta przepadłość Audiczek ale wystarczy wymienić uszczelkę pod chłodnicą oleju i jest spokój. Usuń ten wyciek i zobacz ile wtedy będzie ci oleju ubywać
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
Do tego żeby klima dobrze działała. Musisz mieć czujnik temp. zew. jak masz klimetronik bo musi wiedzieć klima ile powietrza wpuścić do środka i czy ewentualnie je podgrzać czy schłodzić żeby utrzymać daną temp. wewnątrz auta :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
W B5 dopiero po 2 lifcie były kontrolki świateł mijania z tego co ja wiem. Miejsce jest na kontrolkę ale nie jest używane. Jest nawet na forum jak ją uaktywnić żeby świeciła.
-
[B5 AFN] Turbo mokre i bierze olej.Od czego zacząć?
Miarka na stalce to 1L oleju. czyli tobie ubywa 200ml na 1 tyś. Dużo i nie dużo ale zależy czy masz jakieś wycieki oleju z silnika czy nie masz. Moim zdaniem to nie jest jeszcze taka tragedia i nie ma sensu ładować pieniędzy tylko jeżdzić
-
[B5 AFN] Turbo mokre i bierze olej.Od czego zacząć?
Może też pocić się na wyjściu intrcooler z turbiny, wtedy trzeba okręcic opasę, dobrze oczyścić rurę i założyć nową opasek i dobrze skręcić i będzie spokój. Oczywiście musisz najpierw zobaczyć skąd dokładnie cieknie czy rury od dolotu czy z przewodów doprowadzających olej do turbo i odprowadzających ale jeśli mówisz że masz mokre turbo to moim zdaniem nie ma innej możliwości, jeśli turbo by puściło na uszczelniaczach w środku to na zewnątrz nie byłoby widać oleju tylko olej poszedłby do intercoolera a p[otem do silnika albo do wydechu.
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
czujnik temp. zew. masz przed chłodnicą od przodu auta patrząc, między chłodnicą a zderzakiem
-
[B5 AFN] Turbo mokre i bierze olej.Od czego zacząć?
Piszesz że masz mokre turbo (rozumiem na zewnątrz) sprawdz najpierw szczelność przewodów olejowych na dojściu i wyjściu turbo tak jak pisał wcześniej kolega spanky. Moim zdaniem jeżeli turbo by puszczało olej to znacznie szybciej by go ubywało niż tylko 1L na 10tyś.
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
Nie ma takiego narzędzia którego bym nie miał żeby rozebrać auto na najdrobniejsze części Jakie żarówki
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
Już nie masz tych drgań przy 2 tyś, bo jest już parę wątków na ten temat i nikt nie wie o co chodzi z tym. A tak w ogóle ile kosztowało cię sprzęgło z dwumasem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w kazdy Wtorek Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac Sorry Boss Porządek musi być :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Niepokojące działanie wskaźników paliwa i temperatury.
Tylko podpięcie pod Vag-a coś ci powie co i jak bez tego to szukanie igły w stogu siana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet narzędzia sie znajdą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co komu po takim samochodzie jak co najmniej raz w miesiącu w serwisie :doh1: Ale swoją droga auto ma wymienione dużo części więc można powiedzieć że jak nówka
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
Jeśli kupisz taki sam moduł to nie ale jeśli inny to pewnie małe przeróbki będziesz musiał zrobić, bo kolor kabli może byc inny albo moze mieć inne funkcje niz teraz masz, ale jak kupisz nowy moduł to napewno bedzie dołączony schemat do niego
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
Jest to zamykanie się szyb i szyberdachu(jeśli posiadasz) wraz z zamykaniem auta
-
[B5 AHU] Problem przawdopodobnie z temperatura ale niekoniecznie POMOCY :(
Dla mnie problem polega na tym że masz pewnie dużo syfu w zbiorniczku wyrównawczym a tam na dole zbiorniczka jest czujnik poziomu płynu chłodzącego i wszelkie brudy zbierają sie zawsze na dole i może przysłaniać ten czujnik i dla komputera daje sygnał że jest go za mało albo że go w ogóle nie ma i zapala ci sie na Fisie ostrzeżenie. Kolega z klubu miał już taki problem i tez mu na Vag-u żadnych błędów nie pokazało, temperature płynu chłodzącego OK a na wyświetlaczu migała kontrolka od płynu. Więc wyjmij zbiorniczek przepłukaj go pożądnie i sprawdz wtedy co sie będzie działo, bo to co opisałeś to wygląda mi na to samo
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
czyli rozumiem że miałeś centralny zamek bez pilota tylko na kluczyk, a masz dołożony nie orginalny moduł do pilota i przepad Ci pilot i chcesz nowy założyc??