Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

abdul81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez abdul81

  1. zdejmij te felgi i to szybko pomaluj je na srebrny i będzie do tego trochę w dół i :good:
  2. no to dobrą baze już masz więc teraz nic tylko robić po kolei przemyślane mody.. bezawaryjności zyczę
  3. no mam nadzieje że taka bedzie.. a jeszcze czekaja na nią wypolerowane felgi, czarna podufitka z s4, nowe większe hamulce, dekory wewnetrzne alu i kosz 2 din więc powinno być
  4. no silnik już uruchomiony wczoraj byłem na pierwszym odpaleniu szkoda że nie mozna posłuchać dłużej bo immo odcina. no i rzeczywiście Duuuuży ten silnik teraz tylko czekam na pierwszą jazde i mnie szlag juz trafia z tego czekania
  5. he he no troche tych srubek tam było w tym zderzaku a teraz musi być więcej bo bedzie lepiej zap...ał to zeby nie odpadł nie wazne czym byle by się trzymało no to Nosb dawaj dawaj z tą robota bo nastepne elementy czekają na montaż no i oczywiście ja czekam na pierwsza przejażdkę
  6. no widzę że robota poszła wkońcu ostro do przodu :> no niestety lampy mnie się podobają i zostaną.... no cóż jakoś może to zniesiecie no dlatego ci mówiłem że coś lepiej wcześniej jechało hehe.... a tam silnik jest git tak jak ci mówiłem tzn że mam się szykować na odbiór samochodu i nieprzespany weekend za kierownicą hhmmm jeszcze tylko cysterne paliwa trzeba skaś zaj....ć i będzie super[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:52_________________________________________________hhmm a skąd ci się wzięło to 997 na rejestracji
  7. hmmm nie spodziewałem sie ze rs będzie tak fajnie wyglądał w czerwonym
  8. zamęczycie go tymi kolorami... ile głów tyle kolorów i jak sie chłopak ma zdecydować
  9. no no ładnie widze że juz gotowy do mojego ... przyjmę go z otwartymi ramionami :> a plusikowe się zbiera.... najwyżej puscimy przez lukas bank [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:29_________________________________________________hmm a tak wogóle to u ciebie w b5 jakos ładniej wygladał [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:30_________________________________________________tak jak wyżej plany na modyfikacje zmienione i obecnie swap na 2.7 biturbo po lekkich modach Fptki z prac na bierzaco będa wrzucane w tygodniu http://s4.postimage.org/31bp63rok/p1000357g.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:26_________________________________________________
  10. poza moją to tam jeszcze u Nosba pól podwórka stoi na przekładki wie z czasem ma trochę lipe :>
  11. progi w kolor i bedzie o niebo lepiej, zbliż ją do ziemi i zmień przednie lampy i bedzie 2.6 czy 2.8 ?
  12. pewnie już ładnie się odpycha ale filmik by sie przydał :>
  13. ładna sztuka, lampki z tyłu zostaw tylko ten srodek biały przydym troche na czarno i git
  14. jak masz serie zawieche to spokojnie wkładaj 17 będzie ładnie i jeszcze komfortowo a 16 zginie w tym aucie
  15. na allegro są http://allegro.pl/filtr-gabkowy-itg-jc-60-78mm-do-310km-hit-jdm-i1549063938.html[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:22_________________________________________________widze ze staniały bo ja coś ok 350zł dawałem[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:23_________________________________________________i o ile pamiętam to chyba srednica ma być 70mm
  16. środek wypas recaro no i relingi i lusterka
  17. dawaj ten szary co na tej twojej próbce po prawej i bedzie kozak
  18. no to powinno cos tam juz jechać :> ale spoko pewnie szybko ci bedzie brakować he he
  19. no to bierz sie za mody i pokazuj nowe foty bo na tych dwóch mało widać.. no a oprócz braku klimy to bolączka tego autka to chyba "brak" silnika
  20. no to powodzenia w dalszych modach życzę pomyśl nad tym downpipe bo warto :>
  21. i co zadowolony z efektów zestawu?
  22. no to zakładaj szybko ten zestawik ode mnie i ciesz się fajnym pss :> u mnie syczało i tylko tego będzie mi brakować w 2.7 powodzenia w dalszych modach.... w dobrą stronę idziesz :good:
  23. to juz chyba nie styl zycia tylko choroba wiem coś o tym... bo u mnie też była epidemia tego :> szkoda tylko ze tych sześciu cyferek w totku sie nie zna było by lżej w tej chorobie wytrwać
  24. a jak byś chciał downpipe to ja mam na sprzedaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.