Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
joł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie wiecej jak bede miał wiecej materiału jakiegos sensownego mogłes Cuber nagrac np jak Cie esa objechała ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no cos takiego, tylko kółka wieksze [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 21:02_________________________________________________macie ... http://pl.youtube.com/watch?v=Q3ndjPPE-0k i teraz tempe ... wziac sie do roboty i robic zdjecia i krecic filmy
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
ja też juz sobie zamówiłem fmica, ale najchetniej to bym go walnął na czarno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te drugie sa fajne i cena ok, ale bedą tarły o nadkola
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widziałem je, za***iste są, tylko ta cena
-
[ALL B5] Odnowienie obudów lusterek zewnętrznych
No to u mnie bez sensu, bo "trójkąty" też mam siwe.. to trójkąty na czarno przeciez ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil robisz ten filmik? :gwizdanie: nie mam z czego ;([br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 19:20_________________________________________________Robercie jak tam turbo ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://picasaweb.google.pl/TrueOgre19/KrakWNaZamkuMalbork29082008?authkey=o5FenfuH4S0#5242514153910710978 arbuzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chinka jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wzór felg jest ok, malowanie też mi sie podoba a jak by to wygladało na żywo to sie moze zobaczy
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
znalazłem sobie jeszcze cos takiego :gwizdanie: http://allegro.pl/item433557459_oryginalne_felgi_audi_s8_a8_8x18_5x112_245_40_18.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byslismy Cie szykac w górach o tych felgach mówiłem : http://allegro.pl/item433557459_oryginalne_felgi_audi_s8_a8_8x18_5x112_245_40_18.html tylko to opony tak by to wygladało, na zywo pewnie lepiej
-
[B5 AFN] A4 1.9 TDI - Moje pierwsze wymarzone autko :)
szkoda że ci kierownice dali sprzed liftu, a tak to ładne autko
-
Kto zna tytuł gry komputerowej ?
gran turismo 4 ale to na playa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ogladałem, teraz pewnie tez czasem rzuce okiem gdzie zdjecia ? :gwizdanie:
-
2fast 2real - trailer
to jest trzecia
-
2fast 2real - trailer
http://furious.pl/news2008/sierpien2008/trailer-2fast2real.htm
-
[B5 1Z] Dziwne drgania silnika
sprzegło do wymiany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedyna komnata, która mi sie w malborku podobała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc