Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyszła mi dzisiaj flinta więc możemy zdjęcia zimowe porobić
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no jasne, i tak się powinno odpuścić gaz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filtr przeciwpyłkowy, wilgoć pod dywanikami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee, myślałem że kogoś ch... nazwał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za co ? pokaż
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
odezwał się ten komu gaz się blokuje po naciśnięciu hamulca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ze sprzęgła chyba zapomniałeś strzelić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zieluch, ostatnio się chyba zastanawiałeś jak to działa http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82719&st=20entry859972- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pod Selgrosem lepszy śnieżek niż na pasie mi się lepiej śmigało- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za zabawę Pablo jesteś prze kozak w drifcie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził kto powiedział że będę ? :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a w Krakowie już nie pada ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też już mogę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/15688/Jak_mozna_stracic_czujniki_parkowania- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co tam jest ? jakiś placyk czy tylko ta droga ? pod decatlonem też jest fajnie, ale pewnie zgarną śnieg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak Pablo, ale wystarczy że ktoś przejedzie pare razy długość pasa i robią się koleiny, potem jak jedziesz to samochód Ci podskakuje- [ALL B5] Swap na v8
kolego dobrze Ci radzę jeśli chcesz wsadzać 4.2 do siebie to zacznij już szukać koła zamachowego ja szukałem parę miesięcy no chyba że chcesz kupić silnik + skrzynia z tym że skrzynia Ci jest nie potrzebna zależy też jaki chcesz silnik kupić tzn. której generacji bo jeśli chcesz kupić stare 4.2 280 KM to się nie opłaca choć taki najłatwiej, najtaniej kupić ze skrzynią manualem żrą olej litrami, nie trzymają serii, po tylu latach będziesz miał z 230 KM nowe silniki to przeważnie automat, a jeśli manual to już trochę kasy trzeba dać -Audi V8 4.2 32V 280KM - gówno -Audi S4 C4 (92-94) 4.2 32V 280KM - gówno -Audi S6 C4 (94-97) 4.2 32V 290KM - dobry, 6gang -Audi S6 PLUS (97) 4.2 32V 326KM - >1000 sztuk ever -Audi A8 D2 (94-98) 4.2 32V 300KM - dobry, automat only -Audi S8 D2 (96-99) 4.2 32V 340KM - bardzo dobry, również w S6 C5 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________skrzynie też byś musiał zmienić bo w 1.8T ma sprzęgło 228 a potrzebujesz 240 mm czyli skrzynia z jakieś V6, jeśli przełożenie na dyfrze będzie to samo to dyfer może zostać, jeżeli inne to dyfer też do zmiany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sypie znowu, ale wieczorem będzie w piz*u ludzi na lotnisku także trzeba inne miejsce wymyślić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem przed chwilą na lotnisku już wyjeżdżone jak nie spadnie nowy śnieg nie opłaca się tam jechać- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja już polatałem, zajeeebiście- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dużo to pojęcie względne, wystarczą 4 auta, które będą jeździć z jednego końca na drugi i to już jest tłoczno przy takiej ilości osób buum jest wysoko prawdopodobne - Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)