Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. przyszła mi dzisiaj flinta więc możemy zdjęcia zimowe porobić
  2. no jasne, i tak się powinno odpuścić gaz
  3. filtr przeciwpyłkowy, wilgoć pod dywanikami
  4. eee, myślałem że kogoś ch... nazwał
  5. odezwał się ten komu gaz się blokuje po naciśnięciu hamulca
  6. ze sprzęgła chyba zapomniałeś strzelić
  7. zieluch, ostatnio się chyba zastanawiałeś jak to działa http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82719&st=20entry859972
  8. pod Selgrosem lepszy śnieżek niż na pasie mi się lepiej śmigało
  9. dzięki za zabawę Pablo jesteś prze kozak w drifcie
  10. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził kto powiedział że będę ? :gwizdanie:
  11. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie: życie, ja jakoś to przeżyje
  12. nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź
  13. a w Krakowie już nie pada ;(
  14. http://www.joemonster.org/art/15688/Jak_mozna_stracic_czujniki_parkowania
  15. a co tam jest ? jakiś placyk czy tylko ta droga ? pod decatlonem też jest fajnie, ale pewnie zgarną śnieg
  16. tak Pablo, ale wystarczy że ktoś przejedzie pare razy długość pasa i robią się koleiny, potem jak jedziesz to samochód Ci podskakuje
  17. kolego dobrze Ci radzę jeśli chcesz wsadzać 4.2 do siebie to zacznij już szukać koła zamachowego ja szukałem parę miesięcy no chyba że chcesz kupić silnik + skrzynia z tym że skrzynia Ci jest nie potrzebna zależy też jaki chcesz silnik kupić tzn. której generacji bo jeśli chcesz kupić stare 4.2 280 KM to się nie opłaca choć taki najłatwiej, najtaniej kupić ze skrzynią manualem żrą olej litrami, nie trzymają serii, po tylu latach będziesz miał z 230 KM nowe silniki to przeważnie automat, a jeśli manual to już trochę kasy trzeba dać -Audi V8 4.2 32V 280KM - gówno -Audi S4 C4 (92-94) 4.2 32V 280KM - gówno -Audi S6 C4 (94-97) 4.2 32V 290KM - dobry, 6gang -Audi S6 PLUS (97) 4.2 32V 326KM - >1000 sztuk ever -Audi A8 D2 (94-98) 4.2 32V 300KM - dobry, automat only -Audi S8 D2 (96-99) 4.2 32V 340KM - bardzo dobry, również w S6 C5 [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________skrzynie też byś musiał zmienić bo w 1.8T ma sprzęgło 228 a potrzebujesz 240 mm czyli skrzynia z jakieś V6, jeśli przełożenie na dyfrze będzie to samo to dyfer może zostać, jeżeli inne to dyfer też do zmiany
  18. sypie znowu, ale wieczorem będzie w piz*u ludzi na lotnisku także trzeba inne miejsce wymyślić
  19. byłem przed chwilą na lotnisku już wyjeżdżone jak nie spadnie nowy śnieg nie opłaca się tam jechać
  20. ja już polatałem, zajeeebiście
  21. dużo to pojęcie względne, wystarczą 4 auta, które będą jeździć z jednego końca na drugi i to już jest tłoczno przy takiej ilości osób buum jest wysoko prawdopodobne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.