Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. tak Pablo, 20 osób na jednym placu
  2. zaraz jadę na placyk
  3. 3-4-5 Grudnia. Możemy się przejechać i zobaczymy czy wykręcisz lepszy czas ode mnie A B2 nie będzie Ci tam potrzebne bo będą na miejscu konkretne fury do wyboru uuu, we Wrocławiu jestem, lipka
  4. kiedy Pablo jest w bonarce ? przeszedłbym się, może wygram i pojeżdżę b2-ką po Nurburgringu
  5. ok, no to będziemy gadać przy okazji tej drugiej sprawy
  6. pada śnieg mam nadzieje że przez noc dowali to koło 12 pojadę na lotnisko poszaleć bo potem się pozjeżdża bydło robi ktoś z Nas strony internetowe ? albo zna kogoś kto je robi ?
  7. dla mnie najlepsze efekty są w prawdziwym świecie
  8. trochę przerobiłem kierownice od raggamana
  9. tak na razie wygląda środek i ostatnie zdjęcie DZ w komorze
  10. jak spadnie śnieg to mogę jechać jak nie to nie chce mi się wyciągać audi z parkingu
  11. najs też mnie to czeka, ale to dopiero za jakiś czas widzę, że klatka też czerwona jak u mnie, i słusznie
  12. w sobotę ma być śnieg
  13. ja tam ciemność widze
  14. to się naoglądasz filmików podobno 6 godzin !!! byłem, więc wiem 3,5 - 4 godz tylko nie wdajcie się w dyskusje z psycholog bo będzie dłużej
  15. jeszcze nich poczeka fura is się składa a ja chce teraz pojeździć bo znowu moja za niedługo się będzie "składała"
  16. chyba dopiero w weekend
  17. Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :polew: Zgadza sie. Dyfer luz, ale wał? wał nie dyfer bez półosi kompletne wspomaganie immo ze stacyjką
  18. sory, nie wał już mi się jebie dyfer
  19. znajac zycie w poniedzialek, w razie czego a czy byłbyś mi w stanie przywieź wał, kompletne wspomaganie i immo ? pytam bo to troszkę brudne rzeczy są
  20. nie jedzie ktoś może w strone Kielc w najbliższym czasie ?
  21. Ty lepiej szukaj zamachu do V8,bo zima nadciaga już dawno mam :gwizdanie:
  22. kiedy beda szwedy czy jakoś tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.