Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. niekoniecznie jak Ci wgrają jakiegoś dobrego gotowca w dobrych pieniądzach to można się skusić hamownia to tylko cyferki, a chodzi przede wszystkim o dobrą dynamika Cuber, V-tech grupowo wgrywa takie gotowce lub zakłada boxa i jeżdzą te auta to jest właśnie tak naprawdę chiptuning, a nie strojenie do którego jest potrzebna hamownia
  2. samym programem nie zrobisz z 1z 120 koni no chyba że będzie to dość mocny program
  3. w tej cenie wolał bym RS4 B5 za 60tys to będzie ścierwo nie rs4 No a po ile chodzą popyt i podaż kształtują cene tych aut
  4. fajna, ale takiego "starocia" bym bardziej chciał http://otomoto.pl/audi-rs2-porsche-2-2-t-315-ps-rarytas-C15483527.html
  5. ciekawe fotki, ale można je ładniej obrobić
  6. MOH 15.10 PL widziałem dzisiaj reklame
  7. przecież to nawet quattro nie jest
  8. to szczęscia brakuje mi tylko koła zamachowego, będę miał to wsadzam już silnik żeby zdąrzyć przed zimą, albo chociaż na zlot zimowy
  9. http://demotywatory.pl/2153879/Mecz
  10. zrobię b2 to będę objeżdżał takie
  11. A co to za przyjemnosc? Taka że mógł się na nią spuścić jeśli się tak głupio pytasz dlatego taka biała ? to chyba we dwóch musieliscie
  12. ponawiam pytanie zna ich ktoś ? http://allegro.pl/sklep/12101177_motul-4-motorsport
  13. zna ktoś ich ? http://allegro.pl/sklep/12101177_motul-4-motorsport
  14. przytargałem sobie coś takiego od Nosba trochę mi części z niego za.ebał ale niech już będzie niestety zostałem wydymany przez chłopa na koło zamachowe, więc na razie pracę będą stały dopóki go nie znajdę
  15. sokolnh odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    ode mnie dostaniecie baty obydwoje za niedługo rewelacyjna bmka też chce sobie taką sprawić jak będe miał więcej kasy gratuluje
  16. opony dał bym szersze 215 na zimę 215 ? po drugie będą droższe te opony od 205 ze względu na mniejszą popularność
  17. wyślij mi proszę na pw nr tel zadzwonie jutro a z tym zamachem to jest największa kupa "Wszystko zalezy jaki zamach kupisz - czy od starego V8 (płaski) czy od nowego (cholernie drogi i ciezki do uchodzenia, garnkowy). Przerabiałem ostatnio dla siebie ABZ-ta pod manual - wał jest inaczej zakonczony od strony docisku - nie ma podparcia pod wałek sprzeglowy. Jak masz starszy zamach to: Trzeba gwinowac i wycigac z niego tuleje, toczyc nowa o innych wymiarach by podparła wałek sprzeglowy (musi byc dłuzsza od seryjnej z automatu) i musi w srodek wejsc lozysko igielkowe. Jak nowszy to wystarczy wyciagnac tuleje - zamach w sobie ma podparcie wałka sprzeglowego. Problem jest rowniez z czujnikiem polozenia walu. Trigger w nowszych V8 to 60-2. Zalezy jaki zamach trafisz - jak od starszego V8 (te z rozdzielaczami) to na zamachu jest trigger 136 zebów + 1 pin. Wtedy albo oddajesz zamach do tokarza, i robi Ci na rancie trigger 60-2 na wzór tego z automatu albo rezasz trigger na kole pasowym (ale znowu trzeba odpowiednio zgrac brakujace zęby z GMP pierwszego garu. Jak od nowszego - jest na rancie wydziargane 60-2 - ale w starszych skrzyniach (a z taka zapewne chcesz go ożenic) trzeba wyrezac otwor na czujnik polozenia walu (w opowiednim miejscu, pod odpowiednik kątem i ak by czujnik byl odpowiednio blisko zebów)" tylko jeszcze trzeba kupić [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 00:45_________________________________________________http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=105153
  18. zmieniłem szukam własnie 4.2
  19. a masz już zamach skądś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.