Treść opublikowana przez sokolnh
-
Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
tą A8 masz w manualu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup quattro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie, silnik wchodzi idealnie pod pas przedni z czterocylindrówki problem potem tylko z chłodnicą, albo można uszczuplić pas przedni i tam wstawić, albo przenieś chłodnicę do bagażnika to i to rozwiązanie już mają chłopaki z B2forum - viper, Derbiak[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 18:27_________________________________________________ to napewno :gwizdanie: No i pewnie mniej awaryjnie... no też chociaż pierwsze 4.2 V8 chlały olej dlatego nadal się zastawiam czy kupić tą V8-kę co stoi pod warsztatem, szkoda że to automat, ale fajnie się nim jeździ, lepiej niż moją betką jutro zdjęcia porobie- b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie, koszty taniej wyjdzie v8 niz 1.8T i robić na 300 KM- b2 quattro V8 - filmik st. 22
wysyłaj wysyłaj zmiana planów co do silnika będzie 4.2 v8- [INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
zadowolony z motorownii ? nie bierze oleju ?- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
skrzynia i dyferencjał mają jedną kąpiel olejową- b2 quattro V8 - filmik st. 22
myślałem, nawet Nosb mi kiedyś proponował ale nie, ciężkie to to, 2.7 biT byłoby dobre na ćwiartkę, ja chce żeby auto skęcało już wolałbym 2,2T, ale będzie 1.8T a co 2.2T to w mojej głowie już się urodził pewien plan- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
ze 100 kg- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
220 -230 kg- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
fiu fiu u mnie przed warsztatem stoi V8 klienta do sprzedania i właśnie się zastanawiałem zamiast 1.8T fajny silnik bo lekki i wyjściowo ma już 300 KM, ale jakoś wole 1.8T zresztą b2-ki z V8 już są i śmigają fajnie powodzenia- b2 quattro V8 - filmik st. 22
fajniutka, ale to już większa rzeźba bo felgi na 5 śrub w założeniu miałem taki przód, z lampami z coupe/90 ale będzie coś innego fajnie by było 17" założyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale wam fajnie...a ja nie mam czym bo autka nie mam ;( na pewno nie jeden sie znajdzie co Cię podrzuci- b2 quattro V8 - filmik st. 22
pasuje do dostania, ale ciężko łatwiej kupić z Opla Kadetta E i przerobić prześwietlenie http://allegro.pl/licznik-digital-opel-kadett-gsi-gwarancja-kadet-i1220096174.html a rozrysowane autko to ja też mam sam Ur bardzo ładny Pucek ładnie idzie, myśle że u mnie taka moc i tak pozwalała by sprawnie się poruszać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaklep ranty tym młotkiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to widzę, że za niedługo będzie spot typu" performace" wieczorową porą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak jesteście zadowoleni to git co do hamowni, inercja do pomiarów jak najbardziej obciążeniówka jest lepsza do strojenia a i tak najlepiej stroić na drodze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hamownie są akurat ok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie, że bajki z tymi niutonami ewentualnie w bardzo małym zakresie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w castoramie/obi byłeś ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi też, diesel to nie wyścigowiec ale za to b2-ka ma mieć 3xx z przodu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to możemy się ścigać teraz- Przeróbka auta na kat.B1
taaaa przerobią na pewno ciekawe skąd niby by mieli urwać 350 kg ? tylne siedzenie i wywalenie wszystkiego z bagażnika to max 30 kg a reszta gdzie ? znajomy to niedawno przerabiał bo potrzebował właśnie auta na B1 i nawet malucha odchudzić do 550 kg to problem, bo co tam wyciągnąć ? po znajomościach trzeba było załatwiać inaczej nie widzę szans- b2 quattro V8 - filmik st. 22
nie wiem jaki będzie, powiedzialem do jakiej ceny i żeby miał wypas typu skóra itp. jak będzie polift będzie fajnie, ale wątpie ale tak, wszystko pójdzie na części - b2 quattro V8 - filmik st. 22