Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie mam zdjec audicy na felgach załozyłem je na chwile, poparzyłem ze opona zawadza o wahacze i ściągnąłem zrobiłem sobie tylko vt
  2. zakupiłem wkoncu felgi na lato troche inne niz zakładałem, ale mi sie podobają niestety potrzebuje dystansów do nich
  3. gotowca ? ale jestes leszcz [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:08_________________________________________________ btw, ma ktos jakies dystanse na sprzedaz ?
  4. wystarczą 3 zdjecia jedno ev -2 drugie ev 0 trzecie ev +2 statyw musi byc w rawie czy jpg bedziesz miał pełnoprawnego hdra istnieje tez mozliwosc robienia pseudohdrów z jednego jpga, tez mogą wygladac dobrze
  5. Wąski o 8 na wielickiej
  6. ja niestety musze ponarzekac i powiem, że dla mnie mocno przecietne te zdjecia, zeby nie powiedziec inaczej joł
  7. jarko zmien na liscie jade sam
  8. ja przyjade tramwajem
  9. joł mnie tez nie bedzie nie mam prawka jeszcze
  10. A już miałem pisać Dejmonowi żeby przywiózł vaga na spota bo wyskoczyła mi inspekcja kolejnej wymiany oleju Tytus jak będziesz dziś na spocie to przyjedz z vagiem przyciskami na liczniku to skasujesz
  11. nex, musze Ci o tym powiedziec to że zamontujesz wskaźniki to nie znaczy że bedziesz miał wiecej mocy
  12. jak mi oddadzą prawo jazdy zartujesz? nie straciło ważnosc, tydzien musze czekac na nowe
  13. jak mi oddadzą prawo jazdy
  14. dokładnie, napinacz nie był dobrze naciagniety i przeskoczył ząbek, szczescie w nieszczeciu dobrze ze tylko o jeden chociaz i tak szkody wyrzadziło coz, bedziemy patrzec jutro
  15. witam szanowne grono szyderców Kinia, niestety miałas rozrząd przestawiony o jednego zęba i napinacz źle załozony, poprawilismy to ale jest stały bład czujnika wałka rozrządu wiec jutro pojdzie do podmianki samochód odpalilismy ale chodzi tragicznie, prawdopodnie zawory dostały po d*pie ;( dwie świece nie grzeją i cieknie z egra narazie to tyle
  16. obojetne, mozesz w tym katalogu gdzie masz vaga, bedzie jako plugin dobra, lece spac narazie
  17. mogłbys poszukac przez wyszukiwarke i wtedy wyszło by cos takiego http://www.a4-klub.pl/smf/inne_kpower_i_pomiar_mocy-t28955.0.html a stąd sie pobiera: http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8
  18. no , i dlatego tylko Żuki obsługujecie dobrze sie je robi Zuk 4ever [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:45_________________________________________________ nie zdazylam;/ myslalm o tym w weekend ewntualnie na spocie, ale kurcze teraz to nei wiem czy dojade to dzis mozemy w wolnej chwili..... @sokolnh a opakowania po prince polo ? miron powiedział zebym mu zbierał
  19. rękawiczki z Orlenu to podstawa kiedy tylko moge to biore dla chłopaków z warsztatu
  20. no pa[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 00:33_________________________________________________ najwyzej na spiocha
  21. pewnie nie bedzie błedów poszedł bym juz spac, ale mi sie nie chce, a pewnie jutro bede zdychał rano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.