Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski chciał jechać ze mną po Ogra O której dojedziesz do Eweliny? wiesz żebym nie zadzwonił do niej jak będziesz gdzieś obok dzwon smiało, ja tolerancyjny jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok, przesle od Ciebie buziaki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weekend dopiero sie zaczyna w razie czego zapraszam na przejażdżkę do Wrocławia, ewentualnie Trzeniak szuka kogos na wyjazd do wwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://lawka.pl/filmy/23/...yjny_na_swiecie <- mistrzostwo świata, popłakałem sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
plaka sie nie używa do tego jesli juz to odtłuszczacz do hamulców ale to sie robi jak pompa sie zapowietrzy watpie ze to przez paliwo
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
w marcu juz bedzie wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrze, masz jeszcze: http://forum.tdi-tuning.pl/index.php http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/ do poczytania, jakby wiedza na naszym forum była za mała [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:05_________________________________________________ Trzeniu Ci zvaguje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko nex jak chcesz miód to nie do mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ucz sie ucz nowy klubowicze juz czekają na vagowanie na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam w piatek 13-tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dzieje sie cos z autem czy szukamy dziury w całym ?
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
no własnie, nie mam zamiaru skrzyni zmieniac juz lepiej sprzedac i kupic inne auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry taaa oj Bruno, teraz zrobisz turbo i koszt potem trzeba bedzie jechac do wwa na korekte i koszt ewentualnie w katowicach, tez koszt co tanie to drogie, niestety
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
teraz po 2-ce daje odrazu 5-tke także nie jest zle Tak wolno je zmienia? Taka jest krótka skrzynia? jest krótka, v-max to 180-190 ale za to przyspieszenie jest lepsze
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
taki mam plan, niestety z racji tego ze euro podrozało, 230 -tki sie są w atrakcyjnej cenie juz ;(
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
chciałbym dorwac BRD
-
[ALL B5] Trzymający tylny zacisk
a co Ci trzyma ten zacisk ? tłoczek sie zatarł ?
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
jest napisane że turbo seria
-
[B5 AHH] Zagościłem u Aligatora na program
była seria, założyłem wtryski od 110 -tki ( 0.205 ) i na hamownii inercyjnej wyszło 141,8 KM potem założyłem fmic, zaslepiłem egra i tak sobie jezdziłem, aż stwierdziłem że pojade na program do Aligatora po modyfikacji softu i paru korektach pojechalismy na maha, seria wyszła 139,6 KM 298 NM potem program, pare korekt i finalnie jest tak doładowanie 1,25 na seryjnym turbie ja jestem bardzo zadowolony, ale napewno na tym nie spocznę pozdro
-
[B5 1Z] W jakim stanie turbina ?
jest ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek, nie lepiej było jechac nad polskie morze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co ? jeszcze Ci sie spali i bedzie wtedy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety zgasiłem ale spoko juz zakupiłem programator http://www.allegro.pl/item540209020_tamagotchi_ekran_dotykowy_irda_tamagoczi_hit_2008.html