Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
http://moto.allegro.pl/item547342622_felgi_keskin_kt4_unikatowe_super_cena_polecam.html ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za mało ? zwykłym klientom daje dużo, a co dopiero Tobie zresztą nieważne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... . Jeśli chodzi o fakty, to : - strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho) - strona lewa: 1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... . 2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) . ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... . PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" . ok po pierwsze na sucho napewno bym nie złożył, nawet Ty Piotrze T. byłes przy tym i pytałes po bo daje ten smar miedziany po drugie napewno nie kleiłbym gumki tłoczka, wiec nie wiem o co chodzi z tym klejem do szyb ja jestem pewien ze wszystko było złozone prawidłowo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa ciekawe jak miałem to zrobic z przodu masz tłoczki wsuwane, tył wkręcane jest do tego przyrząd, którego sie uzywa i nie ma prawa nic sie stac co innego jakby robił to łyżką lub sruboketem
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
chodzi mi tylko o wybór wzoru, bo tak naprawde to nie ma nic ciekawego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh, ale z was męczenniki są straszne non stop narzekania
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
dobra pany, wziałem sie za intensywne szukanie felg na lato i napewno bedą to 18" tylko teraz jakie : http://moto.allegro.pl/item539540023_super_felgi_5x112_z_passata_okazja.html rs6, ładne sa ale dużo tego strasznie http://moto.allegro.pl/item540495737_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi_5x112.html rs4 j.w. http://moto.allegro.pl/item534459889_felgi_aluminiowe_18_opony_nowe_vw_audi.html te mi sie podobają http://moto.allegro.pl/item537143442_piekne_felgi_toora_18_cali.html te też ładne są też fajniejsze na allegro, no ale cena ..
-
[B5 AFN] Czy taka turbina może być ?
sama tubina po regeneracji to pewnie z 1000 zł + montaż z 300 zł + program 1300 zł turbine mozna taniej kupić, a i załozyc taniej tez sie da
-
[B5 1Z] Nie chodzi sztanga
ręką jej nie ruszysz daj logi ciśnienia turbiny
-
[B5 ALH] Jakie wtryski ?
nic nie trzeba ustawiac ale bedzie kopcił z 10 KM przybędzie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski, 8 wielicka KMK, 18.30 centrum nh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry mam nadzieje ze tuning sie opłacił
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
że najważniejszy element zdjecia jest centralnie umieszczony
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
popraw kadrowanie - nie ucinaj elementów i staraj sie unikac centralnego kadru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/13397/Rozmowa_przedstawiciela_Netii_z_klientem :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zaliczka poszła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł http://www.smog.pl/wideo/23474/corolla_song_genialne/ masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po cholere Ci, jak chcesz to załóż zaslepki i tyle na Twoim miejscu zaczał bym od doprowadzenia samochodu do porządku mechanicznego, potem chip bo troche muli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.wedkarz.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozemy ustalic, najlepiej jakis piatek
-
Złapany na gorącym uczynku.
chyba sie zgadza http://www.joemonster.org/filmy/5664/Przylapany_na_goracym_uczynku
-
[B5 ADR] miejsce na lokiec
ach Ci nowi po pierwsze w złym miejscu otworzyłes wątek po drugie wystarczy poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19722.0.html;highlight=monta%C5%BC+pod%C5%82okietnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
[B5 ADR] b5 1.8 20v 125hp 1998r
najlepiej zalej jakies lepsze paliwo IMO reszta nie ma sensu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
katowice przeciez masz do przemyślenia a ktos tam robił do Nas np themon ja tez sie tam za niedługo wybieram