Treść opublikowana przez maja-m
-
[B5 AGB] S4
Z przodu to ori zderzak, pozmieniałeś kratki czy jak? Czy może kupiłeś jakiś inny?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
A4 na ale zbiera się coś na tej feldze? Teraz ktoś jakiś pucharek mógłby ci zafundować
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Na czarnym aucie lepiej to wygląda bo teraz to tak jakby nie był pomalowany troszku go w dół daj
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
Ja za centralkę z pilotem bez alarmu zapłaciłem 180zł działa jak ta lala a jaka wygoda :gwizdanie: nie to samo co zamykanie wszystkich drzwi gdzie wysiadają 4 osoby. Co do auta ładne ale będzie dużo ładniejsze jak dostanie jakąś felge, tylko pamietaj z rozmiarem idzie obniżanie żebyś nie jeździł kozą. Co jeszcze lampki z przodu zmień i pozrywaj znaczki z klapy oprócz
-
[ALL B5] Biala Dama
Teraz jeszcze gleba do tych 18 bo troszku wysoko stoi, ja bym nie malował znaczka tylko samą ramke ale i tak jest ok. Będziesz zmieniał przedni zderzaczek?? Jak nie to wstaw w niego taką kratkę jak w grilu i dopiero będzie
-
[ALL B5] RED HOT h3ctowe :] wiosenne zmiany (4.2011)
Kolego nie zmieniaj felg bo one są wiem jak jest we Wrocławiu bo też z niego jestem jeździj uważnie a nic im nie będzie, daj mu jeszcze kapke niżej usiąść a zobaczysz jak auto całkiem się zmieni. Chyba że naprawdę zależy ci na mniejszych to załóż niuńce 17 od eski, bo te które wstawiłeś mi się nie widzą pewnie klijent stwierdził to samo co ja i ich nie odebrał A po mojemu żeby autko było naprawde fajne: ściema szybek, pomalować dokładki i progi, posadzić ją niżej, pomalować te fele które masz 18 na czarno, pozbyć się anteny na dupci i zmienić przednie lampy (ewentualnie malnąć je jeszcze od środka). Widziałem tu kiedyś taki projekt na forum ale niestety skończyło się tylko na VT ;( Z czerwonym naprawdę można kombinować a jak złapiesz pare rysek to przecinasz palucha i malujesz ryski ręcznie
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Z tym już daliście mi do zrozumienia człowiek młody to głupi A co do tego ustrojstwa bo dalej nie wiem jak to się zwie ale z tego co mniej więcej kumam jak napisał baq_didila downpipe. Szukałem tego na allegro i nie mogłem znaleźć (same katalizatory 1 zamiennik ale nie pod mój silnik) wiecie gdzie coś takiego można dostać? I ile mniej więcej to kosztuje
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Lampy świecą elegancko, na początku też się bałem że bedą za ciemne ale jest oke. Nawet ostatnimi dniami jedni Panowie za mną jechali i nie mieli zastrzeżeń
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
I znowu coś nawymyślałem zazdrość mnie zżera jak oglądam wasze b5 pomalowałem wreszcie lampki choć i tak niedługo będe się nastawiał na te z 2 polifta (jak dla mnie najlepsza opcja). I zerwałem tylko chrom z klamek bo dziewczyna chciała mnie prawie udusić jak się dowiedziała że go w ogóle nie będzie. Później zakupiłem nowe wahacze bo auto narzekało już na stare. i Sprężynki 40/40mm Mam nadzieje że nię będzie za nisko bo na ori już 2 razy przednia dokładkę wyrwałem przez krawężnik a wcale nie był aż tak wysoki, i druga rzecz która mnie martwi to komfort:( Pierwsze co auto poszło już do mechanika bo ja sam prędzej bym je popsuł jak małą zabawkę Kupiłem jeszcze nowy sportowy tłumik firmy Ulter troszku na niego wydałem więc mam nadzieje że trochę mi posłuży Ale kolega jeszcze polecił mi coś takiego, mówi że jest to zamiennik w miejsce kata czy coś w tym rodzaju. Możecie mi powiedzieć co to jest bo nie mam pojęcia co to za ustrojstwo Na tym jeszcze nie koniec mógłby mi ktoś zrobić VT jak mój wóz wyglądałby na takim felunku bo jestem tego bardzo ciekaw i czy wogóle by do mnie wszedł chodzi mi o 17, bo zostało mi jeszcze trochę odłożonych ciężko zarobionych pieniążków więc może bym nad tym coś pomyślał bo gumy 17 mam fakt że na 1 sezon ale bym jeszcze na nich polatał Co o tym wszystkim sądzicie? jak odbiorę autko to wam pokaże jak wszystko się zgrało
-
Moje zabawki BMW
Świetna furmanka zrobiona ze smakiem a nie przesadnie, jak dla mnie naklejek jest w sam raz. Ale ta trójeczka widziała by mi się bardziej w bieli, felunek robi wielką robotę, a o wentylach nie będe wspominał A ten kombiacz mi się nie widzi
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Teraz jest bardzo elegancko a nad felunkiem jakimś coś myślisz?
-
[B5 AJM] Moja zielona seria
Ładne autko ale o jakąś konkretną felge też się prosi, ja bym jeszcze pościągał z tylnej klapy wszystko oprócz
-
[B5 ADR] [B5 ADR] [B5 ADR] Moja ADRianna (new foto)
Zrywaj wszysto z klapy oprócz hak też ściągaj i tak pewnie nie będziesz go nigdy używał. Tak jak mówi PABLO lampki, odmładzają autko Ciekawe jak ta fela wyglądała by na polerce
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Nie ma co pisać że piękna bo już każdy to widzi taki silniczek by mi się przydał jak mi go porzyczysz to pozwole ci wejsc do mnie pod kołderke w nocy aż mi żal teraz że ja mam tak mało konnicy. No ale fakt ten kolor bardzo do niej pasuje
-
[B5 AJL] moja niunka :)
Środek w nocy jej chyba nie widać taka czerń, zalożysz jakąś konkret felge i auto całe się zmieni
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Myślałem że od tego rocznika jest już zakładany ten z halogenami
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Jak dla mnie choć te zdjęcia mi coś nie grają bo tu troszku czarna a tu bardziej granatowa no ale może światło, I czemu nie ma z przodu poliftowego zderzaczka, nie zakładali od 98? O fele aż się prosi, dziś u we Wrocku widziałem eske i zakochałem sie w tym felunku jak zobaczyłem go na żywo a wczesniej mi nawet nie podchodził więc proponuje ci taki Brewki (każdy ma inny gust )
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kolego czym pomalowałeś te dekory?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak dla mnie maluj autko ciekawe jak będzie wtedy wyglądało
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
A jak ją podnieść ale siupa nie mam pojęcia (z kiery zrezygnowałem obecna będzie szła do obicia przekonaliście mnie a bardziej nastraszyliście ta poduchą). Przednie lampki założe jak kupie nowy przedni zderzak bo nie nadaję się już do cięcia bo chyba by się rozpadł :laghing2: Dziś obiecane fotki po założeniu ogumienia i alu, chrom jeszcze nie pozdzierany ale to już na dniach bo jak widać na foto mam obtarte drzwi i nadkole a w środę mam chęć zebrać się do lakiernika i zapytać ile za to by wziął więc poprosze go jeszcze o walke z chromem tylko czy z dupci też mu ściągać Do tylnich lampek kupiłem czarny lakier w sprayu aby je przyciemnić myślę że będzie bo już widziałem na vt podziękowania dla Michasia
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Fakt o poduszczę nie pomyślałem Dla mnie kiera fajna z tego względu ze jest mniejsza od tej co mam teraz a dla mnie to duży plus bo cały czas wadze o nią nogami a siedzenia dalej nie odsune bo za daleko bede miał pedały
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Witojcie ogólnie zaczęło robić się ciepło i pomyślałem że pozrywam ze swojego autka ten super zjemadafucka chrom ale skończyło się na tym że oderwałem kawałek i zostało mi w cholere kleju woda ni rusz czym ja mam to chycic bo wieś tak jezdzić. Rozpuszczalnikiem? pytam bo sram o lakier. I nie mogłem znaleźć w Zdjąłem alu ramki z zegarów bo mi nie podeszły za bardzo. Wczoraj szorowałem felunek bo zakupiłem nowe kapcie 16, 205 55 chyba jak dobrze moja głowa pamięta. Dziś wstałem z chęcią umycia mojej nuńki bo już wszystko pozakładane a tu jak pizło z nieba... Co myślicie o takim bajerku? Znając życie pewnie "wieś tuning" ale kiera jest naprawde super jezdzi się jak miodzio kumpel ma ją w a6 tylko mówił że jeszcze trzeba kupić dobra nabe czy coś takiego nie pamietam dokładnie i wejdzie jak ulał (dobra naba 170zł). Czekam na opinie a niedługo wypucuje autko i wrzuce jakieś fotki. Oczywiście znaczek audi by się wpsowało w klaksonik (bo lezał gdzieś obok) Kiera firmy MOMO moge ją wyrwać za naprawde dobry chajs.
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Sms twoja to wiesz Ale ja jestem chyba jakiś zacofany czy to auto nie ma wejścia na kluczyk w drzwiach? Ogólnie jak dla mnie ładne.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Ładnie doczyściłeś ten felunek i fakt dla mnie bez dekielków też wyglądają lepiej.
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Jak dla mnie