Treść opublikowana przez maja-m
-
[ALL B5] Audi S4
Nie chcesz sprzedać foteli Ładna ale co tu mówić w końcu S4 ja bym wrzucił prawe lusterko jeszcze od anglika, co do koła mam różne zdanie pewnie się fajnie wygląda jak jedziesz ale tak to nie mój styl.
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
Modzi to co mu wpadnie do głowy Btw michu93 widziałem wczoraj twoje audi pod Koroną koło młyna we Wrocławiu chciałem wyjść z auta i zapukać Ci w szybe ale nie chciałem robić jaj nie mogłem się pomylić bo tych felg nie da się zapomnieć a rejstracja coś chyba OP..... ppaziuu może wszyscy razem się gdzieś ustawimy bo tydzień temu byłem pod milenijnym ale pustaki same hondziaki
-
[B5 AEB] Skromny avant 1.8T fwd
Mi te felgi się podobają ale na zime, kolorek taki jak mój i silnik jak mój tylko że to combi ładnie
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Malowałeś całe auto całe calusie powiedz ile Cię to wyniosło jak można wiedzieć bo ja mam tyle poprawek że może bardziej by się opłaciło całe maznąć
-
[B5 AHU] Czarny avant ;)
Ale wy macie tam polewkowe rejestracje, im po prostu się chrom nie podoba i tyle trzeba to zrozumieć Nie wiesz jakie felgi wstawiaj 17 od eski wystarczające
-
[AFN+] Keżorowóz
Masz racje wydaje Ci się keżor no coś ty nie zmieniaj zderzaka ten jest mega A tak serio przód RS będzio miodzio ale widziałem tu na forum taki kolor z ciemnym dachem fajnie wygląda a do Ciebie by pasowało
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
Kolor mi się podoba ale te dywaniki, mi było by buty na nie kłaść. Jak hak Ci nie potrzebny to ściągaj jeszcze ktoś Ci sie pod dupe przyczepi i będziesz go woził coś będziesz z nią robił?
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Ja bym nie wytrzymał jak by mi tak piszczało ile napełnienie takiej butli?
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Mam wątpliwości czy to jest dobry przykład modyfikacji auta. Na polskajazda.pl może tak ale nie na a4-klub.pl A mi się to autko nawet podoba, fakt faktem nawet do swojej padaczki bym nie wrzucił m3 ale do lamp nic nie mam są ok Nie wiem dlaczego każdy się do nich tak przyczepia jakość nie jest zła a wygląd całkiem oke. Jak Hawaj miał takie ptysiolarki to jego nikt się nie czapiał
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
Ja mam do Oleśnicy z jakieś 10 minut bo mieszkam na krańcu miasta
-
[B5 ADR] Moja audiczka
słuchaj innych
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
Masz b6 serie i się wstydzisz? nie ma czego ja mam b5 serie i się niczego nie wstydzę bo każdy się cieszy z tego co ma, a inni tylko ci pomogą Co do ppazia szkoda że masz symphony a nie wstawione navi wtedy był by
-
[B5 ANB] Moja A4 B5 S-Line
Czy się zmieścisz? pytasz czy wiesz oczywiście chyba że jest jakieś za katowane, moje 1,8T AEB spala w mieście przy normalnej jezdzie 11 litrów, przy ciężkiej nodze na fisie nieraz mi pokazuje nawet 40l na 100. Ale średnie to miasto 11 trasa 8/9 i tak będzie szedł gaz ale pierw trochę modów.
-
[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
Ci powiem że nowe felgi ciekawe
-
[B5 AAH] Moja B5 :)
Prawda, ale tych felg nie trawię jak dla mnie musiała by być bardziej porobiona żeby to wyglądało.
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Ładne fotelacze ino jeszcze w dół
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
Jest ciekawiej niż wcześniej ale dlaczego nie 2 głośniki ;(
-
RS4 Cantona
Ładnie silniczek wypucowany pikna pikna w końcu RS4.
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
chyba w trumnie jeszcze nie byłeś? zapraszam do mnie Fakt nie byłem i mi się nie spieszy i tak wole biel albo brąz w autach. Reniu miał racje nie wiedziałem co mówię z tą czarną felgą bo teraz jest pięknie
-
[B5 AJL] Przerywa przy przyspieszaniu, gubi moc
Mam a raczej miałem tak samo, pojechałem do znajomego mechanika i powiedział że albo wtryski albo silnik dostaje za mało powietrza. Wróciłem do domu po drodze zahaczyłem o sklep kupiłem nowy filtr powietrza wymieniłem i już się nie "dławi" może to coś pomoże
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
Ja bym się bał tam wsiąść teraz jak w trumnie elegancja B5
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
Masz rację, wydaje Ci się Do swojego ojca nie mówisz więc powstrzymaj bajerę Również ty i do swojego dziecka nie mówisz, ale żeby już nie przeginać to Fakt faktem jest już dobrze ale ciekawią mnie te fele w czerni, a co do klapy ładnie wpasowałby się jeszcze pod nią zderzak od eski.
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
:bicz3: milcz starcze, pasowały by wtedy w ch.. [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 15:38_________________________________________________zostawić rant i maznąć je na czarno, wiem co mówię
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Zapitalaj do Wrocławia
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
o wiele lepiej ale wydaje mi sie że było by jeszcze lepiej gdyby była czarna ta fela.