Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krembul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krembul

  1. Trzymaja sie bardzo dobrze. Juz kilka opon w swoim zyciu mialem i z tych na razie jestem bardzo zadowolony. Poprzednio mialem gy eagle F1. I na suchym i na mokrym rewelacja. Teraz opony maja "etykiety" i mozna z nich wyczytac jak sie opona na mokrym sprawuje. Sessanta ma ocene C (w skali od A do G gdzie A jest ocena najwyzsza). Myslalem jeszcze nad Toyo proxes T1R. Ale one na mokrym dostaly chyba E lub F.
  2. Ja kupilem vredestein ultrac sessanta. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Przy okazji. Czy ktos z was ma te opony? Czy one wystepuja jako prawe i lewe? Jak patrze na opony z jednej strony wszystko wyglada OK a te z drugiej jakby bieznik byl odwrotnie (jakby "jechal" w zla strone). A wszystkie zalozone sa "inner side" do wewnatrz.
  3. Ja ostatnio 120tys przekroczylem. To chyba jescze nie mam sie co zastanawiac nad wymiana?
  4. Ja wlasnie wahalem sie pomiedzy tymi Toyo a vredesteinami. Wybralem te vredsteiny ze wzgledy na przyczepnosc na mokrym. W/g etykiety vredsteiny trzymaja sie drogi na mokrym lepiej i sa cichsze od toyo. Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92 Y. OPONY.COM Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y XL. OPONY.COM sprawdz zakladke "etykieta"
  5. Rozumiem ze ten imbus jest w BRD tak? Droga ta wymiana? Przy jakim przebiegu wymieniales?
  6. Do mnie dzis przyszly vredesteiny ultrac sessanta. Kupilem 225/40/18. Jak sniegi stopnieja zakladam. Co do goodyear eagle F1 mialem na dwoch samochodach. Rewelacyjna opona. Mam z reszta do sprzedania komplet 205/55/16. Przejechalem na nich moze ze 20tys. Sa prawie jak nowe. Sprzedaje bo zmienilem na 18tki. Jakby byl ktos zainteresowany to prosze o kontakt na PW. Mamtez do nich felgi aluminiowe. Oryginal VW. Tylko znaczek trzeba zmienic na audi. Oddam za bardzo przyzwoita cene.
  7. Koledzy! Nadszedł czas na zakup felg i opon. Cały czas biję się z myślami czy brać 18". Boję się, że bardzo szybko zawieszenie się rozklekocze na naszych polskich drogach. Teraz mam 16" ale wygląda to niezbyt pięknie. Chcę kupić felgi z tej aukcji: 18" TT RS 5x112 AUDI A3 A4 A6 GERMANY NOWOŚĆ (3053946336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a do tego opony Vredestein Ultrac Sessanta 225/40/18. Czy może ma ktoś doświadczenia z tymi felgami? Kupował ktoś takie? Jakie ET wziąć? 38 czy 47?
  8. No ale co z tego ze to siemensy? Poprzednie mialy wade, usuneli ja wiec jest OK. Nie sprzedaja przeciez tych wadliwych.
  9. A jak z trwaloscia? Dlugo Ci posluzyly? Wygladaja ladnie. Fakt.
  10. Skoro jesteś zadowolony z Vredestein Sesanta to dlaczego nie chcesz kupić takich samych? Ja się właśnie nad nimi zastanawiam. Właśnie w rozmiarze 225/40/18. Druga opcja to TOYO Proxes T1-R. Nie mogę się zdecydować. Chyba kupię te, które będą w lepszej cenie.
  11. Continentale podobno wsadzają.
  12. Wyglądają jak nówki. :-) A klocków dużo zeszło?
  13. No to już nie kombinuję. Wezmę Ferodo DS Performance FDS1323 do tych tarcz.
  14. A co powiecie na EBC GREEN STUFF do nawiercanych tarcz OZ? Tak czytać zacząłem o różnych zestawach i takie jeszcze znalazłem.
  15. Mam jeszcze pytanie o klocki do perforowanych tarcz Zimmermann. Wiem, że muszą być twarde. Co powiecie o klockach ATE Ceramic? Cena znacznie lepsza od Ferodo DS Performance FDS1323.
  16. Chętnie dołożę 1k. Problem tylko w znalezieniu takiego wzoru jak wrzuciłem w rozmiarze 18". Podobno są dostępne do A3 tylko ET się nie zgadza... Ale przede wszystkim nigdzie ich nie widziałem w internecie...
  17. A te zamienniki psują samochód? Wiele osób kupiło i jest zadowolona z takich felg. Ja przymierzam się do takich 18tek na wiosnę. NOWE FELGI 18'' 5X112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZÓR A7 (2736016909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Nie konkretnie z tej aukcji ale takie chciałbym kupić. Widziałem na RS6 pod ASO w Warszawie i wyglądają nieziemsko. Niestety najmniejsze dostępne w ASO są w rozmiarze 19".
  18. W końcu i tak będziesz musiał zmienić. Ile można jeździć jednym samochodem?
  19. Co do Parady to faktycznie wygląd mnie trochę przeraża. Jak na paradę właśnie. GY Eagle F1 miałem poprzedni model. Ale nigdzie ich już nie mogę znaleźć. A byłem bardzo zadowolony.
  20. No to 320 odpuszczę. A polecisz może kogoś z forum handlującego tarczami i klockami? Zawsze to lepiej "swojemu" dać zarobić.
  21. A pod 320mm nie trzeba nic przerabiać? Wyrzucić 312 i wsadzić 320? P&P?
  22. Dzięki bardzo. W takim razie co polecicie w tym rozmiarze? Zimmermann sport czy jakieś inne? Jakie klocki?
  23. A czy da się sprawdzić rozmiar tarcz po kodzie z wlepki? U mnie z wlepki wychodzi 1LT.
  24. Witam! Przymierzam się do zakupu letnich opon na przyszły sezon. Rozmiar to 225/40/18. Rozważam kilka opcji, o których czytałem w tym długim wątku: - Yokohama PARADA Spec-2 - Vredestein Ultrac Sessanta - Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - Toyo Proxes T1-R O wszystkich czytałem dobre i złe opinie. Stąd mętlik w głowie. Mają być odpowiednie do mojego B7 quattro. Chciałbym przejeździć na nich więcej niż 2 sezony. Proszę o rzeczowe opinie.
  25. Pozostaje wymiana wtryskow. Alternatywa? 3,0 TDI? Ale cena juz znacznie wyzsza. Poza tym kazdy silnik cierpi na jakies bolaczki. Juz chyba sie skonczyla era niesmiertelnych niemieckich diesli. ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.