Treść opublikowana przez KYLOMC
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
siemka / dobranoc
-
Spoty wrocławskie
to kiedy grupowy zakup ?
-
Spoty wrocławskie
krewetki dobre są
-
Spoty wrocławskie
a co trzymasz w akwarium ?
-
Spoty wrocławskie
Musiałem sie trochę zresetować , bo w życiu mi się trochę posrało Ale juz powiedzmy jest ok
-
Spoty wrocławskie
Cześć koledzy
-
Spoty wrocławskie
siemka mam pytanko czy ktoś z forum pracuje w bombardierze ?
-
problem z pompą paliwa
hmm mi kiedyś na starym kompie pompa działała po przekręceniu a teraz jak mam inny komp to nic nie słychać
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tu masz 007 to jest od sondy
-
Problemy z obrotami
odkręć listwę wtryskowa i zakręć silnikiem i zobaczysz czy leci mgiełka
-
Problemy z obrotami
wyjmij filtr powietrza może zapchany , zobacz czy paliwo dochodzi
-
Spoty wrocławskie
ul waflowa 70 pln dzieki ! ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- ktoś może leci 25.07 do tunezji ?
-
Spoty wrocławskie
Buenos días ! gdzie polecacie zrobić zbieżność ? i jaka cena ?
-
Kontrolka z wykrzyknikiem świeci
No ja zalozylem stary
-
Kontrolka z wykrzyknikiem świeci
Witam mam pytanko ostatnio wymieniłem tarcze łożyska i klocki , przełożyłem oczywiście pierścień abs i gdy jadę po wybojach tzn dość głębokich dołkach i czasami wywala ta kontrolka z sygnałem po czym gaśnie i jest ok co to może być ?
-
1.8t ajl gwizd turbiny
możliwe jest ze gorąca cześć wydechowa jest lekko pęknięta to tak jak ja mam ale nie wiadomo jak u ciebie
-
TIP czy pasuje?
jako ze miałem tipa z nierdzewki i głównie nic to nie dawało więc szkoda kasy i czasu nie polecam ! chyba ze masz sianko na inne bajery to wtedy się przyda
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
12.6 na gazie ? to nie jest zle ale mogło by być mniej , mi ostatnio wyszło 13 L
-
czasami turbo nie laduje, zacina sie
sprawdził bym najpierw szczelność to jest podstawa ! a logi muszą być bo niewiadome czy jest sterowanie n75
-
czasami turbo nie laduje, zacina sie
zrób logi takie co ci pisałem na 3 biegu 1500 do 6500 obr. możliwe ze sonda nie ta chyba ze sie mylę , n75 masz ok podłączony
-
czasami turbo nie laduje, zacina sie
po pierwsze zobacz czy błędy są i zrób logii 002,007,025,013 po drugie szczelność całego układu na youtube jest filmik jak to zrobić po trzecie sprawdz wszystko czy jest dobrze podłączone , może coś jest nie tak podłączone
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
to na jakiejś innej grupie będzie może sprawdź te zaworki tak jak mówiłem
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
no maja byc szczelne tzn jedno kierunkowe czyli w jedna stronę maja puszczać , może u ciebie któryś z nich jest cały czas otwarty lub pękł bo lubią pęknąć a co do sondy to powinno być na grupie 007 , może masz silnik aeb z usa ?
-
duze spalanie.podejrzany czujnik temperatury
przepływka ok tylko nie ma sygnału od sondy lub jest pod inną grupą jak bład sie pojawia to znaczy ze dalej jest cos zle ... ewentualnie zmień ecu z tym samym nr ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- jak dalej wyskakuje to znaczy ze gdzieś tam jakiś zaworek jest zepsuty moze być zapieczony lub jest nonstop otwarty i to bym stawiał ! sprawdź wszystkie zaworki te biało czarne jest ich kilka , dziwi mnie czemu niema wskazań sondy ...