Treść opublikowana przez Pucek
-
Wymiana listew na czarne w sedanie
Nic nie trzeba ściągać żeby dobrze okleić listwy, wystarczy dobry fachowiec Sam mam oklejone i jak ktoś nie wie że to folia to trudno zauważyć, żałuję tylko że zrobiłem matt jak relingi, mogły być w połysku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale cisza... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę dziś być, ale musi się zebrać większa ekipa...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie Końcówki wydechu
Możesz zrobić zdjęcie z boku i góry zderzaka?
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Platforma cyfrowa NC+
Mi się umowa kończy w marcu i już od grudnia dzwonią, aktualnie mam pakiet superpremium+ za 99zł i teraz chcę to samo tyle że z nowym dekoderem pod 4k i nie chcą mi go dać za darmo, liczą sobie 15zł za wynajem których nie dostaną, więc czekam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Byłooo... jednak B8 jest lepiej wyważone od B7, mowa oczywiście o 3.0TDI.- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć, ale tu cicho... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, a schudłeś coś? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Rezacz a nie zna takiej strony? http://czesci.benepol.pl/sklep/- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
No to wiesz co robić- Spoty Katowice i okolice
Afroo, ale nikt Ci nie każe pić od rana - po prostu my mamy słabe psychiki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też w zeszłym roku dużo widziałem... Ty się lepiej wpisz na listę bo Ci miejsca braknie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marzyciel... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - Spoty Katowice i okolice