Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  2. Tomek, kupuj dokładkę w aso bo cena nizsza jak na allegro używany szmelc Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. Pucek odpowiedział(a) na Marcin_G temat w Audi A4 B8
    Kolega w 2009 roku ma duże lustra i światła tylne bez ledów czyli nie ma małego lifta, chyba na to też trzeba patrzeć, małe lustra są duuużo ładniejsze
  4. Dokładnie tak jak Majki napisał, na zimowym zlocie w Bukowinie udało mi się wygrać voucher na hamownie z programem do Rogala, więc grzechem było nie skorzystać tym bardziej że wszyscy od zawsze się Nim zachwycali, pewnie gdyby nie ta wygrana to program zrobiłbym właśnie w Katowicach u Aligatora bo po co jechać tak daleko żeby osiągnąć dokładnie to samo
  5. Na razie sam program, ale w przyszłym roku chcę zmienić IC, trochę ruszyć wydech i wtedy też trzeba zmienić turbo żeby to miało ręce i nogi:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Zawyża lub nie, mam porownanie do poprzedniego auta a4 b7 gdzie miałem 3.0TDI zrobione na 282KM i 550Nm w miedzyczasie kupiłem właśnie b8 z serią na podkladzie i podczas jazdy było widać że b7 jechało lepiej na vmax ale przyspieszało podobnie czyli zgodnie z tym co widać na wykresie, po programie b8 jedzie jak wściekłe. Czy rperformance zawyża wyniki? Nie wiem, byłem u Niego pierwszy raz i jestem zadowolony, pogadał jak człowiek, powiedział co zrobić żeby uzyskać większą moc, nie mam Mu nic do zarzucenia, sam też nie słyszałem takich opinii, za to słyszałem to o innej Warszawskiej firmie:)
  7. A kopa w dupsko chcesz? Nie od dziś wiadomo że diesel niutem jeździ, v maxa nawet nie porównałem bo był zbyt duży ruch a ciekawe jaka będzie różnica Odnośnie miłości, jak raz kupisz 3.0TDI to już do 2 litrów nie wrócisz no chyba że trafisz na śmietnik do którego włożysz nowy silnik, to samo jest z quattro...
  8. I to wszystko przez Włoskie long serwisy
  9. Ale Ci powiem że czuć te 40KM różnicy i teraz mogę Ci śmiało polecić taki mod, tym bardziej że przy lpg koszty codziennego uzytkowania też są niskie! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  10. Jak już to w przyszłym roku bo teraz moje wydatki są na cenzurowanym
  11. Dzięki za dobre słowa, fajnie to już jeździ, chociaż jak pomyślę że za nie całe 5k mogę mieć +/-350KM i 750Nm to już głupie myśli są w głowie
  12. Po dzisiejszych odwiedzinach u Rogala...
  13. Kumpel pewnie jest normalny więc każde auto mu spasuje Ja też dziś odpadam, dopiero co wróciłem od Rogala i już mam dość patrzenia na tych ciuli w tirach którzy pomylili lewy pas z prawym na autostradzie
  14. A mi został ostatni tydzień wolnego... masakra ale ciężko będzie wrócić po 2 miesiacach! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  15. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  16. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  17. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za potwierdzenie
  18. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanie, chcę się tylko upewnić czy w avancie zderzak przedliftowy tylny w Sline i S4 różni się samą dokładką czy są całkiem inne? podobno wystarczy wymiana samej dokładki na S4...
  19. Nic tylko brać! Bardzo fajna opcja w dobrej kasie
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  21. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  22. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie ma simlocków, zostały tylko w orange, jedyne co będziesz miał to playowskie aplikacje których nie da się usunąć, mnie to zawsze wkurzało dlatego teraz jestem w tmoblie i telefon jest bez tego syfu.
  23. Pucek odpowiedział(a) na st4yKool temat w 3.0TDI
    Dokładnie, tym bardziej że 6 lat temu gdy jeszcze Motul nie był aż tak podrabiany jak dzisiaj, miałem okazję testować castrola, motula i valvoline w b5 1.8T podczas jazdy z czujnikiem ciśnienia i od tamtego czasu wiem że ani to castrol ani to motul nie trzymał ciśnienia już przy 10tyś km od wymiany, za to gdy nalałem valvoline problem ten występował dopiero przy 13 tyś km czyli na plus, od tamtej pory moje stare, poczciwe 1.8T z aktualnym przebiegiem 360tyś km dalej jeździ jak należy bez remontu silnika
  24. Pucek odpowiedział(a) na R34 temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/bagaznik-bazowy-audi-a4-b5-sedan-oryginal-f-vat-i6924594353.html Pierwsza lepsza aukcja, do tego uchwyt pod konkretny sprzęt i tyle, od razu zaznaczam że powyżej 120km/h pojawia się szum powietrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.