Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek, kupuj dokładkę w aso bo cena nizsza jak na allegro używany szmelc Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie lusterka
Kolega w 2009 roku ma duże lustra i światła tylne bez ledów czyli nie ma małego lifta, chyba na to też trzeba patrzeć, małe lustra są duuużo ładniejsze
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Dokładnie tak jak Majki napisał, na zimowym zlocie w Bukowinie udało mi się wygrać voucher na hamownie z programem do Rogala, więc grzechem było nie skorzystać tym bardziej że wszyscy od zawsze się Nim zachwycali, pewnie gdyby nie ta wygrana to program zrobiłbym właśnie w Katowicach u Aligatora bo po co jechać tak daleko żeby osiągnąć dokładnie to samo
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Na razie sam program, ale w przyszłym roku chcę zmienić IC, trochę ruszyć wydech i wtedy też trzeba zmienić turbo żeby to miało ręce i nogi:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Zawyża lub nie, mam porownanie do poprzedniego auta a4 b7 gdzie miałem 3.0TDI zrobione na 282KM i 550Nm w miedzyczasie kupiłem właśnie b8 z serią na podkladzie i podczas jazdy było widać że b7 jechało lepiej na vmax ale przyspieszało podobnie czyli zgodnie z tym co widać na wykresie, po programie b8 jedzie jak wściekłe. Czy rperformance zawyża wyniki? Nie wiem, byłem u Niego pierwszy raz i jestem zadowolony, pogadał jak człowiek, powiedział co zrobić żeby uzyskać większą moc, nie mam Mu nic do zarzucenia, sam też nie słyszałem takich opinii, za to słyszałem to o innej Warszawskiej firmie:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A kopa w dupsko chcesz? Nie od dziś wiadomo że diesel niutem jeździ, v maxa nawet nie porównałem bo był zbyt duży ruch a ciekawe jaka będzie różnica Odnośnie miłości, jak raz kupisz 3.0TDI to już do 2 litrów nie wrócisz no chyba że trafisz na śmietnik do którego włożysz nowy silnik, to samo jest z quattro...
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
I to wszystko przez Włoskie long serwisy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale Ci powiem że czuć te 40KM różnicy i teraz mogę Ci śmiało polecić taki mod, tym bardziej że przy lpg koszty codziennego uzytkowania też są niskie! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak już to w przyszłym roku bo teraz moje wydatki są na cenzurowanym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za dobre słowa, fajnie to już jeździ, chociaż jak pomyślę że za nie całe 5k mogę mieć +/-350KM i 750Nm to już głupie myśli są w głowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kumpel pewnie jest normalny więc każde auto mu spasuje Ja też dziś odpadam, dopiero co wróciłem od Rogala i już mam dość patrzenia na tych ciuli w tirach którzy pomylili lewy pas z prawym na autostradzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A mi został ostatni tydzień wolnego... masakra ale ciężko będzie wrócić po 2 miesiacach! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Dzięki za potwierdzenie
-
B8 TrOOOOp
Szybkie pytanie, chcę się tylko upewnić czy w avancie zderzak przedliftowy tylny w Sline i S4 różni się samą dokładką czy są całkiem inne? podobno wystarczy wymiana samej dokładki na S4...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic tylko brać! Bardzo fajna opcja w dobrej kasie
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma simlocków, zostały tylko w orange, jedyne co będziesz miał to playowskie aplikacje których nie da się usunąć, mnie to zawsze wkurzało dlatego teraz jestem w tmoblie i telefon jest bez tego syfu.
-
Jaki olej do 3.0 TDI
Dokładnie, tym bardziej że 6 lat temu gdy jeszcze Motul nie był aż tak podrabiany jak dzisiaj, miałem okazję testować castrola, motula i valvoline w b5 1.8T podczas jazdy z czujnikiem ciśnienia i od tamtego czasu wiem że ani to castrol ani to motul nie trzymał ciśnienia już przy 10tyś km od wymiany, za to gdy nalałem valvoline problem ten występował dopiero przy 13 tyś km czyli na plus, od tamtej pory moje stare, poczciwe 1.8T z aktualnym przebiegiem 360tyś km dalej jeździ jak należy bez remontu silnika
-
Relingi Dachowe
http://allegro.pl/bagaznik-bazowy-audi-a4-b5-sedan-oryginal-f-vat-i6924594353.html Pierwsza lepsza aukcja, do tego uchwyt pod konkretny sprzęt i tyle, od razu zaznaczam że powyżej 120km/h pojawia się szum powietrza