Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Spoko, miejsce masz ogarnięte, koło 10-11 rano wyjeżdżam w góry więc do tej godziny masz czas, potem do wieczora mnie nie będzie dzwoń jak coś po 8:30
  2. Czyli widzę że lipa, może za tydzień się ogarniecie. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. Mario, żartowałem przecież, myślałem że pociagniesz temat i coś się tu będzie działo. A odnośnie jazdy na rowerze, nie o to mi chodzi, ale odpowiedni rower i mogę śmiało pyknąć 50km skoro na starym gracie robiłem na lajcie 30 i nic mi nie było a Ania zdychała za dużo ruchu w robocie żeby wymiękać. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Dużo Ci nie brakuje do masy krytycznej Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Spoko, tak tylko pytam, może akurat okaże się uczciwym handlarzem Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Ale Ty się z tym bawisz... handlarzyk pewnie milczy Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Robimy jutro jakiegoś spota???
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  10. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  11. Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  14. Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  15. https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. Spoooko Dzień spędzony przy aucie, nareszcie doczyszczone! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czyli tryb życia Stasia - te Wasze baby
  19. Pucek odpowiedział(a) na st4yKool temat w 3.0TDI
    Liqui moly albo Millers, ja kiedyś sugerowałem się opiniami na A6 klub, to samo polecają na A5 więc spróbowałem i nie żałuję, odnośnie spalania oleju, muszę kupić ten bagnet serwisowy bo też zgubiłem trochę oleju a zrobiłem dopiero 3tyś km, tyle że auto jeździ w pełnym zakresie obrotów
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czyli nie piłeś 2 tygodnie żeby jutro pić - dobry sposób żeby nie słuchać jęczenia "codziennie pijesz, chociaż dzisiaj byś odpuścił"
  21. Mario, Ty podglądaczu, akurat koło Mirona musiałeś przejechać Musi polerować jak ma to jakoś wyglądać!
  22. Matt, chyba się dzisiaj widzieliśmy na a1, lecialeś w stronę SGL... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.