Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zazdroszcze Wam... ale budowa to fajne czasy i z chetnie bym to powtórzył tyle że stojąc z piwem w reku nad fachowcami Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Oj dzieci dzieci... nawet jak Wam napiszę to nie zrozumiecie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Z Wami gorzej jak z tymi z kopalnii, same zboki Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Popatrz na ilość kapeluszy... A ja mam na 18 wiec i tak odpadam.
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Ja nie chcę być z babami w domku
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Tym bardziej że jadę sam...
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
To już tak blisko...
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Napiszę Ewce smsa żeby się tu wypowiedziała bo pewnie nie wchodzi na forum ale trzeba pamiętać jaki jest Jej stan zdrowia więc pewnie przyda się pomoc Polka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Haha Miron dobra rozkmina Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam sie weź
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak wpadnie trójka to ma to sens
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Chyba żeś oszalał... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Cisza jak na stypie... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale padaki mi wciskacie... Stasiu to idealnie podsumowal, musi być 3.0tdi i białe, czerwone szare lub niebieskie Na takiego polifta mnie nie stać więc tylko przedlift, ewentualnie rozważe dobrego polifta w 2.0, jezeli chodzi o Miszela to jestem.na bierzaco Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Albo talerzyki na przednie amory z b5 Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co, bez slina zewnetrznego, grill z pakietu chrom a reszta black, srodek też bez szału, 10 koła włożyć i będzie cacy Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eee golas- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! Robimy jakiego spota czy wszyscy to mają w nosie? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Części z polifta są chodliwym towarem więc nie będzie problemu z ewentualną sprzedażą tym bardziej że będą w jednym kolorze, cena atrakcyjniejsza i towar szybko pójdzie. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE