Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Majki, a kto to jest LENKA?????????????? czyżby Tatuś?
  2. hehehhehe nie no żartowałem a co mi tam :>
  3. nie no Majk, za te drugie 35 zł to mam parę piwek i coś zjem, a tak to koszty rosną podwójnie [br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 22:51_________________________________________________a ogólnie to więcej nerwów :>
  4. a weź, ani się nie podnieciłeś...przecież ta fura jest lux!!!
  5. ale zobacz to... http://otomoto.pl/audi-a5-carbon-matt-bandit-C9290566.html jaaaaaaa pitole, ale to jest fura!!!!!!!!!
  6. a ja jade sam, nie będzie mi się baba przy znajomych wymądrzać patrzcie co znalazłem... tylko dwie rzeczy mi nie pasują http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9216028
  7. hehhehe nie bo do TG specjalnie nie pojadę... a tak że masz klekota to myślałem że odwiedzisz rybnik
  8. buhehehhe jak jest quattro to klima też, no chyba że jakiś matoł sobie nie za życzył
  9. no to Mirek dzięki za info, nie ważne z kim, ważne żebym się z kimś zabrał ale jak by tak Gregory mnie przygarnął to już w ogóle mega jak by tak było Bose to nie pogardzę, ale jak będę miał takie sssssyyyy spod maski to dobre granie mi nie potrzebne, zresztą mam te granie za 6k prawie moje kryteria: -mocny silnik - diesel po modach albo PB z gazem, diesel minimum 150 kucy, Pb natomiast min 200 KM -sedan/limuzyna -byle nie zielony/czerwony kolor i biały też odpada -quattro to MUSI być, resztę się wyreza
  10. bo ja jestem od zawsze niedowiarkiem no i pesymista Sylwia nie ma nic do gadania ale wczoraj jak posłuchałem Bose to już wogule, teraz to tym bardziej nic nie ma na necie Diman, przynajmniej będziesz miał spokój od Kasi
  11. hehhehe akurat Ciebie Diman nie posłucham bo widzę jak się napaliłeś na jego autko ale nie dziwię się, bo jest extra, jedynie te tylne lampy, ale przy takim wypasie/mocy to się traci poprostu boje się o to że wyrezam takie B5, ponad 200 kucy, z gazem, a będę miał co chwile problemy że auto nie przyśpiesza, że nie chce odpalić i takie tam, a ja musze mieć pewne auto tylko o to się boję
  12. noo bo Mirek jak czytam na forum o cyrku w 1.8T z gazem to mi się odechciewa! muszę na spocie szczerze z chłopakami o gazie pogadać, jak to się ma do większej ilości kucy a jak się wkurze to kupie S4 i cinquecento od kuzyna, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie odnośnie kamienia, trochę pojechali z tym wstępem...ale pojadę pod jednym warunkiem, napewno nie swoim autem, więc kto może przygarnąć PUCKA?
  13. noo dooobra on mi kiedyś dupnie opłaca mi się kupić golasa B6? do 35 tyś zł? czy jednak celować w B5 polifta na gaz albo z modzonym silnikiem diesla? co Wy byście wybrali?
  14. dobra dobra, My wiemy że Ty NIE MASZ turbo
  15. mam nadzieję że już nie długo, a najpóźniej na wiosnę będzie więcej takich szybkich autek, no i więcej aut z naklejkami A4-Klub & COMPSPORT :> ja właśnie że zakwasy wylatałem...bo miałem po robocie hehhe nawet Mirek w drodze powrotnej Cię dwa razy wyprzedziłem, bo Glut jechał non stop z tyłu
  16. z tego co wiem to ADR nie ma dwumasu... ma go np. 1.8 Turbo :gwizdanie: i jak wiadomo prawie wszystkie diesle
  17. http://moto.allegro.pl/item714557574_prawdziwy_indywidual_zam.html nawet ciekawe auto, nie ori fotele, białe listwy - bardzo ciekawe, nieźle wypolerowany, ale rocznik słaby a cena duża
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też dziękuję za wyczesanego spota, szkoda że tak szybko musieliśmy jechać no ale może następnym razem będziemy dłużej balować Keżor, tą miejscówke masz extra! ogólnie to za organizacje
  19. a ja dopiero wstałem...(13:44) Paintball oczywiście mega, nieźle mi poszło w zdobyciu flagi ale to za sprawą kondycji którą sobie ostatnio wyrobiłem na dole, więc Diman, jeszcze z dwa razy i będziesz zwinny jak niewiem ogólnie impreza bardzo fajna, trzeba gdzieś u nas wyczaić takie fajne miejsce, gdzie można grillować do późna i auta postawić w bezpiecznym miejscu niech żałują Ci których nie było, te strzelanie było inne niż wtedy w metrowej trawie następny raz mamy albo w lesie, albo na dmuchanym polu
  20. chciałbyś...mój adr nie da się tak łatwo, najwyżej go wybebesze...
  21. następnym razem masz seryjke...
  22. no i dojechałem, oczywiście pseudo autostradą jechaliśmy tak wolno że pod koniec drogi hamowałem ręcznym... czyli tylko 210 km/h ale to tam nic, na szczęście dojechałem, żyjemy, szkoda że nie mogę sobie pozwolić na szybszą jazdę, ale już nie długo no i dzięki Mirek że na wyjeździe z autostrady przypomniałeś mi że masz dwie rury wydechowe a impreza dopiero się rozkręca :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.