Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki, a kto to jest LENKA?????????????? czyżby Tatuś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehhehe nie no żartowałem a co mi tam :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no Majk, za te drugie 35 zł to mam parę piwek i coś zjem, a tak to koszty rosną podwójnie [br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 22:51_________________________________________________a ogólnie to więcej nerwów :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a weź, ani się nie podnieciłeś...przecież ta fura jest lux!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale zobacz to... http://otomoto.pl/audi-a5-carbon-matt-bandit-C9290566.html jaaaaaaa pitole, ale to jest fura!!!!!!!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja jade sam, nie będzie mi się baba przy znajomych wymądrzać patrzcie co znalazłem... tylko dwie rzeczy mi nie pasują http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9216028
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhehe nie bo do TG specjalnie nie pojadę... a tak że masz klekota to myślałem że odwiedzisz rybnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buhehehhe jak jest quattro to klima też, no chyba że jakiś matoł sobie nie za życzył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to Mirek dzięki za info, nie ważne z kim, ważne żebym się z kimś zabrał ale jak by tak Gregory mnie przygarnął to już w ogóle mega jak by tak było Bose to nie pogardzę, ale jak będę miał takie sssssyyyy spod maski to dobre granie mi nie potrzebne, zresztą mam te granie za 6k prawie moje kryteria: -mocny silnik - diesel po modach albo PB z gazem, diesel minimum 150 kucy, Pb natomiast min 200 KM -sedan/limuzyna -byle nie zielony/czerwony kolor i biały też odpada -quattro to MUSI być, resztę się wyreza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ja jestem od zawsze niedowiarkiem no i pesymista Sylwia nie ma nic do gadania ale wczoraj jak posłuchałem Bose to już wogule, teraz to tym bardziej nic nie ma na necie Diman, przynajmniej będziesz miał spokój od Kasi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhehe akurat Ciebie Diman nie posłucham bo widzę jak się napaliłeś na jego autko ale nie dziwię się, bo jest extra, jedynie te tylne lampy, ale przy takim wypasie/mocy to się traci poprostu boje się o to że wyrezam takie B5, ponad 200 kucy, z gazem, a będę miał co chwile problemy że auto nie przyśpiesza, że nie chce odpalić i takie tam, a ja musze mieć pewne auto tylko o to się boję- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo bo Mirek jak czytam na forum o cyrku w 1.8T z gazem to mi się odechciewa! muszę na spocie szczerze z chłopakami o gazie pogadać, jak to się ma do większej ilości kucy a jak się wkurze to kupie S4 i cinquecento od kuzyna, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie odnośnie kamienia, trochę pojechali z tym wstępem...ale pojadę pod jednym warunkiem, napewno nie swoim autem, więc kto może przygarnąć PUCKA?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo dooobra on mi kiedyś dupnie opłaca mi się kupić golasa B6? do 35 tyś zł? czy jednak celować w B5 polifta na gaz albo z modzonym silnikiem diesla? co Wy byście wybrali?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Królu PRAWIE nie ma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dobra, My wiemy że Ty NIE MASZ turbo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam nadzieję że już nie długo, a najpóźniej na wiosnę będzie więcej takich szybkich autek, no i więcej aut z naklejkami A4-Klub & COMPSPORT :> ja właśnie że zakwasy wylatałem...bo miałem po robocie hehhe nawet Mirek w drodze powrotnej Cię dwa razy wyprzedziłem, bo Glut jechał non stop z tyłu- [B5 ADR] Sprzęgło dwumasowe-kilka niejasności
z tego co wiem to ADR nie ma dwumasu... ma go np. 1.8 Turbo :gwizdanie: i jak wiadomo prawie wszystkie diesle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://moto.allegro.pl/item714557574_prawdziwy_indywidual_zam.html nawet ciekawe auto, nie ori fotele, białe listwy - bardzo ciekawe, nieźle wypolerowany, ale rocznik słaby a cena duża- Spoty Katowice i okolice
ja też dziękuję za wyczesanego spota, szkoda że tak szybko musieliśmy jechać no ale może następnym razem będziemy dłużej balować Keżor, tą miejscówke masz extra! ogólnie to za organizacje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja dopiero wstałem...(13:44) Paintball oczywiście mega, nieźle mi poszło w zdobyciu flagi ale to za sprawą kondycji którą sobie ostatnio wyrobiłem na dole, więc Diman, jeszcze z dwa razy i będziesz zwinny jak niewiem ogólnie impreza bardzo fajna, trzeba gdzieś u nas wyczaić takie fajne miejsce, gdzie można grillować do późna i auta postawić w bezpiecznym miejscu niech żałują Ci których nie było, te strzelanie było inne niż wtedy w metrowej trawie następny raz mamy albo w lesie, albo na dmuchanym polu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałbyś...mój adr nie da się tak łatwo, najwyżej go wybebesze...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
następnym razem masz seryjke...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale się wysiliłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i dojechałem, oczywiście pseudo autostradą jechaliśmy tak wolno że pod koniec drogi hamowałem ręcznym... czyli tylko 210 km/h ale to tam nic, na szczęście dojechałem, żyjemy, szkoda że nie mogę sobie pozwolić na szybszą jazdę, ale już nie długo no i dzięki Mirek że na wyjeździe z autostrady przypomniałeś mi że masz dwie rury wydechowe a impreza dopiero się rozkręca :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE