Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. no królu ma największą strzelbę...a by się nie zdawało, taki chudzina a wyskoczył z takim wielkim
  2. a no właśnie, też coś mi nie pasowało, ale ja mam wolne bo za to święto przysługuje dzień wolny,a podobno moja spółka szykuje się na piątek właśnie, czyli mogę przyjechać na spocik, ale oficjalnego info nie ma jeszcze królu, a Ty na kiedy załatwiłeś Paintball?
  3. Kalendarium powstania warszawskiego - 14 sierpnia z wiki
  4. SomeS, teraz to My się strzelamy a nie tam kiełbachy pieczemy
  5. no właśnie Guru, troche się dziwiłem że Ty gdzieś na vw manii? tak wogule to niewiem czy wiecie ale 14 sierpnia jest WOLNE - święto narodowe czyli co na wtedy planujemy?
  6. ja bym brał czerń bo są to kubełki, ale resztę też bym dał obić na czarno, czerwony to tak bardziej do bmw podchodzi, tzn. czarne z czerwonym... ale znów jak walniesz na czarno, to dekory muszą być albo czarne odznaczające się albo inne
  7. musimy zacząć wozić szachy albo coś żeby się coś działo...
  8. już te Bi widziałem ale zielony przyciąga głupich czyli ja jej nie chce no i nie ukrywam że koszty eksploatacyjne TROCHĘ duże :> SomeS nie masz po co przyjeżdżać, tutaj kryzys, a nikt nie ma i tak do sprzedania zderzaków z eSy :gwizdanie:
  9. ja choćbym chciał jechać to nie mogę, akurat wtedy będę na weselu u kuzynki
  10. junior nadaje się do grania z klasą a nie do napędzania suba który ma zrobić łomot polecam do mocnego grania np. US Ampsa, też jest w essa, tam też kupiłem model XT800.4 z którego jestem zadowolony, napędza suba 300 rms i przód w mostku, w sedanie klapa odpada a lusterka drżą, ale jest teraz tak zestrojone że gra mocno i zdecydowanie, jestem zadowolony
  11. noo jasne aaa i pamiętaj że AUDI SIĘ NIGDY NIE PSUJE
  12. a co gdzie jest jakaś impreza??? :>
  13. ehehehheh Ty to masz serio bzika na punkcie aut chociaż audi maniany tak mają, bo ja też dziennie przeglądam mobile i allegro tylko że nie zmieniam fur tak często jak Ty Mirek a to Ty znasz nowego Kolegę?
  14. a Miron nic się nie zmienił wiesz, jak mi dołożysz "trochę" to może bym kupił
  15. Krolu, mi to jedno a znów jakaś grupowa przejażdżka by była, i najlepiej właśnie gdyby to była ta sobota albo niedziela, chociaż niewiem czy wszystkim by to odpowiadało, więc dogadywać się[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 12:42_________________________________________________a odnośnie skupu katalizatorow, to wujek google mi powiedział tak: http://katalog.pf.pl/Gliwice/katalizatory-W12P0R10C-m09.html
  16. nie zapomnijcie o mnie ze ja bylem wczoraj :P sorki ale sie spieszylem a musialem cos w arenie po ogladac i dlatego na chwile bylem zeby sie chociaz przywitac wiemy że byłeś, pamiętamy tak wogule to już sierpień więc trzeba pogrillować jeszcze, a co wogule z wypadem na paintball? miało to być po 10tym, tylko pytanie, czy to byśmy załatwiali na piątek czy sobota albo niedziela? mowa o tych z chorzowa którzy byli u nas na urodzinach
  17. trzeba było mówić ja ide spać dobranoc
  18. brać to co jest pomiędzy czyli 17'' mogliśmy przypasować moje jak by siedziały na aucie...
  19. wysoko... będą te 17'' chociaż? czy jednak tylko 16''?
  20. hehhehe nooo pustki na forum :gwizdanie: ja pooglądałem te fele które Mirek sobie zamówił, pooglądałem trupy czyli audi a4 na allegro i prześledziłem forum no i co dalej? dalej to trzeba iść spać bo jutro znów akcja gipsy - obrabianie naszczęście dobijam do końca i potem tylko malowanie i przeprowadzka no Pelex dał ciała jak niewiem...za tydzień GRILL :gwizdanie:
  21. noo na zamówienie za tydzień na spocie zapłacić musi, tylko 300 zł :>
  22. dupiata jakość bo jeszcze nie opanowałem tego telefonu
  23. noo a o kogo innego? :>
  24. też się melduje, już po kolacjii zaraz wkleje jak wygląda człowiek którego stać na B7 a nie stać na ciuchy
  25. ja się też oczywiście dzisiaj melduje Mirek dzięki za pobudke, bo zapomniałem ustawić budzika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.