Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no królu ma największą strzelbę...a by się nie zdawało, taki chudzina a wyskoczył z takim wielkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no właśnie, też coś mi nie pasowało, ale ja mam wolne bo za to święto przysługuje dzień wolny,a podobno moja spółka szykuje się na piątek właśnie, czyli mogę przyjechać na spocik, ale oficjalnego info nie ma jeszcze królu, a Ty na kiedy załatwiłeś Paintball?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kalendarium powstania warszawskiego - 14 sierpnia z wiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS, teraz to My się strzelamy a nie tam kiełbachy pieczemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie Guru, troche się dziwiłem że Ty gdzieś na vw manii? tak wogule to niewiem czy wiecie ale 14 sierpnia jest WOLNE - święto narodowe czyli co na wtedy planujemy?
-
[ALL B5] Skóra - co wybrać ?
ja bym brał czerń bo są to kubełki, ale resztę też bym dał obić na czarno, czerwony to tak bardziej do bmw podchodzi, tzn. czarne z czerwonym... ale znów jak walniesz na czarno, to dekory muszą być albo czarne odznaczające się albo inne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musimy zacząć wozić szachy albo coś żeby się coś działo...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już te Bi widziałem ale zielony przyciąga głupich czyli ja jej nie chce no i nie ukrywam że koszty eksploatacyjne TROCHĘ duże :> SomeS nie masz po co przyjeżdżać, tutaj kryzys, a nikt nie ma i tak do sprzedania zderzaków z eSy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja choćbym chciał jechać to nie mogę, akurat wtedy będę na weselu u kuzynki
-
[ALL B6] Jaka skrzynka i wzmacniacz ?
junior nadaje się do grania z klasą a nie do napędzania suba który ma zrobić łomot polecam do mocnego grania np. US Ampsa, też jest w essa, tam też kupiłem model XT800.4 z którego jestem zadowolony, napędza suba 300 rms i przód w mostku, w sedanie klapa odpada a lusterka drżą, ale jest teraz tak zestrojone że gra mocno i zdecydowanie, jestem zadowolony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo jasne aaa i pamiętaj że AUDI SIĘ NIGDY NIE PSUJE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co gdzie jest jakaś impreza??? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehehehheh Ty to masz serio bzika na punkcie aut chociaż audi maniany tak mają, bo ja też dziennie przeglądam mobile i allegro tylko że nie zmieniam fur tak często jak Ty Mirek a to Ty znasz nowego Kolegę?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Miron nic się nie zmienił wiesz, jak mi dołożysz "trochę" to może bym kupił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu, mi to jedno a znów jakaś grupowa przejażdżka by była, i najlepiej właśnie gdyby to była ta sobota albo niedziela, chociaż niewiem czy wszystkim by to odpowiadało, więc dogadywać się[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 12:42_________________________________________________a odnośnie skupu katalizatorow, to wujek google mi powiedział tak: http://katalog.pf.pl/Gliwice/katalizatory-W12P0R10C-m09.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapomnijcie o mnie ze ja bylem wczoraj :P sorki ale sie spieszylem a musialem cos w arenie po ogladac i dlatego na chwile bylem zeby sie chociaz przywitac wiemy że byłeś, pamiętamy tak wogule to już sierpień więc trzeba pogrillować jeszcze, a co wogule z wypadem na paintball? miało to być po 10tym, tylko pytanie, czy to byśmy załatwiali na piątek czy sobota albo niedziela? mowa o tych z chorzowa którzy byli u nas na urodzinach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba było mówić ja ide spać dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
brać to co jest pomiędzy czyli 17'' mogliśmy przypasować moje jak by siedziały na aucie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wysoko... będą te 17'' chociaż? czy jednak tylko 16''?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehhehe nooo pustki na forum :gwizdanie: ja pooglądałem te fele które Mirek sobie zamówił, pooglądałem trupy czyli audi a4 na allegro i prześledziłem forum no i co dalej? dalej to trzeba iść spać bo jutro znów akcja gipsy - obrabianie naszczęście dobijam do końca i potem tylko malowanie i przeprowadzka no Pelex dał ciała jak niewiem...za tydzień GRILL :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo na zamówienie za tydzień na spocie zapłacić musi, tylko 300 zł :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dupiata jakość bo jeszcze nie opanowałem tego telefonu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo a o kogo innego? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też się melduje, już po kolacjii zaraz wkleje jak wygląda człowiek którego stać na B7 a nie stać na ciuchy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się też oczywiście dzisiaj melduje Mirek dzięki za pobudke, bo zapomniałem ustawić budzika