Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: RS piękny...kuurde niewiem czy ja tego w Rybniku nie widziałem ale na 90 % widziałem tam SR.... a ja mam dzisiaj II zmiane:/ co do pogody, dzisiaj i jutro ma być bardzo ciepło, ale reszta tygodnia jak patrzyłem to beznadziejna, więc taki wypad gdzieś na kryty tor(gokarty) był by jak znalazł! Miro a co boisz się tej mocy??? czy może masz klaustrofobie? Sparki a Ty miałeś nas odwiedzić w tamten piątek i co się stało? M@rk o Tobie to nie wspomne bo już ledwo co pamiętam jak wyglądasz Ty i twoje wozidło:/ a te 70 zł za 30 minut to za jednego gokarta? bo jak za jednego to drogi szpas bo jak jeździć na zmiany na jednym to jest lipka zleksza SomeS, rezasz i rezasz...te solarium musi niezłe $$$ przynosić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moj bat ma okolo 1m To Ola pewnie jest zadowolona :polew: no tego się po Tobie Gregor nie spodziewałem wczoraj wyrezałem podświetlenie nóg, tak jak to jest w ori...teraz kombinuje jak i gdzie zamontować to na tył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS a co jedziesz do Bielska po chip? czy zakladasz coś z allegro? jakoś niechce mi się iść grzebać przy aucie...a mam do zamontowania ten pakiet oświetlenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS wal virusa bo ten automat jak sam widzisz daje d*py... chociaż start miałeś fajny jakoś tu cicho, myślałem że jak wejde to będzie pare stron do czytania... Gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w domku... fajna miejscówka, ogólnie dobra bo można tam robić praktycznie wszystko, to się pościgaliśmy Pelex, teraz to dostaniesz czerwoną kropkę do nicku, pojechałeś im Królu...wiadomo że jak coś więcej chcesz to musisz zainwestować, ale tyle kaski bym nie wrzucił no chyba że miał bym pakier RS/S, konkretne alu, ogólnie na wypasie, a brakowało by mocy, to bym zaszalał Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SomeS, ja tam wszędzie potrafie wjechać, przecież niemam aż takiej gleby... noo to nieźle, widzę że podtrzymamy dobrą passe i frekwencja będzie dobra Piterra a coś ty jest taki dziwny?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obrażalski...WPADNIESZ????:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo właśnie kogoś mi brakowało Keżor... ale wieje na dworze, żeby tylko zapewnienia pogodynek się nie spełniły, najwyżej przeniesiemy się do podziemi.. właśnie...te moje niby nie zakłócające przetwornice zaczeły mi zakłócać, co mam zrobić Pany? pozłótką je owinąć czy co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gureguru weź tam bratu przypomnij o płytkach dla mnie... :> to narazie jest nas czterech Pucek Guru Pelex SomeS Piterra? Królu? Diman? M@rk? kto będzie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety...gdyby to było 2/3 tygodnie później to jadę na bank, ale cóż...może porządzimy na urodzinkach, z quattro na pokładzie noo B7 jakoś dużo się ukazało teraz, co jadę to widzę same B7, nawet u mnie B8 dosyć sporo jeździ :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja oficjalnie zrezygnowałem z ogólnopolskiego, niewiem czy mnie już wykreślili ale niestety nie pojadę z Wami może następnym razem się uda Gregory, wiem wiem, ja tam nigdy się nie ścigałem, wiec nie opanowałem tej sztuki ruszania to kto dzisiaj będzie??? będzie chociaż 10 autek?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
więc Panowie...dostane kase z PZU za te drzwi... fiu fiu...powiedzmy że jestem zadowolony pogadamy na spociku, ale jakoś pogoda się psuje, żeby tylko nie padało (NIE MYJE AUTA) Piterra będziesz???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex, a tam odrazu szyszka... poprostu widocznie nie potrafisz jeździć w trudnych warunkach zobaczymy jak to wygląda na żywo na spociku...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedziałem, że będziesz happy jak to założysz... teraz tylko dla szefa flaszka za szukanie aukcji nie no, przyjedz na spocik, zobaczymy jak to się ma w realu lece, narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noooo SomeS...chociaż jeszcze trochę Ci do mnie brakuje ale już jest Mega jutro na 80 % będe...niewiem czy mi nie wyskoczy jedna sprawa ja znów się zbieram na nocke...ehhh byle do 6 to lece, SomeS nie rozwal auta do jutra...pewnie dzisiaj pół nocy przejeździsz, bo teraz dopiero to się jeździ co??? :> to Dobrej Nocy Wszystkim
-
TV LG vs. Samsung
no bo Samsung poważnie to też mam Full HD 40'' samsunga, jestem bardzo zadowolony... może to nie na temat telewizora, kupowałem 3 miesiące temu telefon, miałem do wyboru Samsung vs. LG, te same parametry, prawie że ten sam wygląd, oba dotykowe, sprzedawcy polecili mi właśnie samsunga, bo LG się podobno sypie... niewiem czy to samo ma się do TV, ale tyle mi powiedziano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Was spamerzy... tylko 4 strony do czytania, oj dajcie już spokój Królowi, bo naprawde mamy już po grillu, bo kto przywiezie taką wyśmienitą kuchare... Piterra będziemy rezać na spocie...weź coś do umycia, bo musisz mi sprawdzić co jest grane że dalej mi to tak wali, i to coraz bardziej:/ dzisiaj ostatnia nocka...wkońcu no i jak zwykle, powrót z centrum w korkach, w aucie z MEGA KLIMĄ...nigdy już nie zrobię tego błędu!!!!!!!!!! wyglądam jak po wyjściu z sauny:/ ten golf wygląda jak zwykły, ale jeździć to on musi bardzo niezwykle... i tak bym wolał dozbierać i kupiś SSSSS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmm... 1. pogoda na piątek ma być taka sobie, owszem, ciepło ale burze...więc na ściganie chyba nie bardzo, ale "na miejscu się zobaczy" 2. królu, twój wybór, nikt napewno ci nie zabroni tam jeździć, do nas każdy może przyjechać...czy to innym autem z innego klubu, czy to z tego pozerskiego drugiego klubu 3. SomeS, działaj działaj! chociaż springi miej założone na spocik , halo ja bym narazie sobie darował, chociaż dzisiaj rano by mi się przydały:/ 4. ja wstępnie się piszę na spocik na piątek, ścigać czy nie jest mi to jedno, ale raczej będe, chyba że się pogoda zdupi to się obejrzy znów do roboty...nocki...jeszcze tylko dwie!!! to Narazie i DOBRANOC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też...a podobno są jakieś nowe Guru i co z ogólnopolskim?? jedziecie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja się zbieram na noc do roboty... sie śmiejcie...założe se stożek + magnetyzer i macie wszyscy przegrane, nawet Gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam nie mówie o tym że mam więcej koni i wogule...to było kierowane do autka Piterry, że on ma mniej kucyków, ja za to większy i szerszy lacz, dlatego trzeba to sprawdzić afna nie objade...nie ma szans, chyba że ruszysz jak emeryt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo wiesz, ja w zapewnienia sprzedawcy że ma więcej kucy nie wierzył ja najprędzej to bym z Piterra pojechał, różnica w koniach jest ale ja mam taki lacz, a on nie, więc zobaczymy, i ktoś musi mieć bardziej trzymający kuce silnik i z M@rkiem też bym mógł... afn-a bym objechał, ale jedynie gdybym lepiej wystartował, tak to raczej nie mam szans odnośnie gazety ze spalaniem to tak tam koloryzują... a reszta, no to tylko tyle co wiedziałem, co się psuje napisali...ale to każdy wie ogólnie nic ciekawego, nawet nie ma "za dużej" wzmianki o naszym forum, piszę tylko na każdej stronie na dole małym drukiem że OPINIE UŻYTKOWNIKÓW NA...i tam nasz link
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ty masz tam podobno więcej kucy niż te 110 ori z afn.. widziałeś jak jechaliśmy z Czesterem...o długość auta, ale liczy się dobry start
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkich ja się nie ścigam bo albo będe cieszył kopare albo będe zasmucony i tyle ze spota będzie zakładaj te springi, do piątku dasz rade :> Królu a Ty jakoś cicho siedzisz...zawsze waliłeś tutaj sporo postów, albo mi się wydaje albo seriio zaczynasz jeździć na 3stawy, albo naprawde boisz się tej 400 strony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo doooobra ADRy też się sypią... już nie będe kozaczył, bo tutaj cfaniacze a na spocie siedze cicho dobranoc Pany...