Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

login642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez login642

  1. no ale jak się cofa cylinderki to chyba normalne że płyn też się cofnie. nie rozumiem troche
  2. klocki przód tył + robocizna z tego co go zrozumiałem to 400 klocki 100robocizna
  3. Witam! Wymieniałem dzisiaj klocki z przodu i z tyłu w moim audiku w Q-servis skasowali mnie 500. Czy to normalna cena??
  4. z tego tematu nic nie wnioskuje tylko to że strzelają jak głupie i powinno je się wymieniać co 100k km ale w mercedesach a ja mam audi i na forum nikt nie wspomina o wymianie łańcuszka w tym aucie dlatego się pytam
  5. 117000 km i jestem po wymianie paska rozrządu. I własnie niewiem czy moge jezdzić spokojnie jeżeli nie wymieniłem łańcuszka
  6. WITAM! Szukałem na forum i nigdzie nie ma takiej informacji. Czy w silniku alt z paskiem wymienia się też łańcuszek. Mechanik mi powiedział że trzeba ale na forum widze tylko informacje o pasku. Pozdrawiam
  7. podsumowując: S LINE- pakiet stylistyczny na sportowo S- auto usportowione RS- auto rakieta INDIVIDUAL- wnętrze auta stylistycznie indywidualne Jednakże co do wyposażenia auta takowej wersji niema każdy z osobna sobie może dowolnie konfigurować
  8. zadzwoń do Sserwisu pana Sopy tam coś ci poradzą ponoć najlepszy w polsce
  9. W A4 2003 chyba nie było skrzyni automatycznych 6-cio biegowych ?? ________________ Pozdrawiam Rafał był 6 biegowy multitronik
  10. jak econ jest podświetlony to jest wyłączona
  11. przytrzymaj przycisk check i po sprawie
  12. na forum jest o odpowietrzaniu tylko nie pamiętam gdzie musisz poszukać
  13. niestety była wymieniona
  14. bardziej mi to wygląda na zapowietrzone hamulce
  15. ja jak kupywałem coś na raty w obi to babka mi powiedziała że na raty nie można wystawić faktury, ale jak brałem laptopa 3 miechy temu na raty to bez problemu mi wystawili fakture morał z tego taki że co sklep to obyczaj
  16. robertb za to ty się znasz najlepiej MECHANIKU i nie obrażaj innych bo dlamnie to frajerstwo
  17. lapek85 nie obrażaj mojej niuni od szrota ja ciebie nie obrażam [mod]prywatne sprawy załatwiajcie na PW [/mod]
  18. to skoro sie nie podczas wypadku to jaka może być przyczyna
  19. nobo siłowniki masz pneumatyczne to w takim razie może nie trzymają musisz poszukać bo troche na forum o tym jest
  20. no własnie wszędzie na taką samą wysokość i jak poruszyliście ten temat to tak sobie myśle że to własnie może być przyczyną nobo co innego
  21. ja u siebie tak mam że szyby co jakiś czas sie opuszczają same do połowy i myśle że to jest właśnie to jest ten awaryjny tryb tylko musze podjechać na VAGa sprawdzić
  22. proponuje podpiąć VAG bo może być coś z awaryjnym otwarciem auta
  23. niezdziw sie kolego jak po wymianie z niewiadomych przyczyn zacznie ci go ubywać a pozatym jak wyżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.