Treść opublikowana przez login642
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
no ale jak się cofa cylinderki to chyba normalne że płyn też się cofnie. nie rozumiem troche
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
klocki przód tył + robocizna z tego co go zrozumiałem to 400 klocki 100robocizna
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
Witam! Wymieniałem dzisiaj klocki z przodu i z tyłu w moim audiku w Q-servis skasowali mnie 500. Czy to normalna cena??
-
[B6 ALT] Czy wymienia się łańcuszek rozrządu
z tego tematu nic nie wnioskuje tylko to że strzelają jak głupie i powinno je się wymieniać co 100k km ale w mercedesach a ja mam audi i na forum nikt nie wspomina o wymianie łańcuszka w tym aucie dlatego się pytam
-
[B6 ALT] Czy wymienia się łańcuszek rozrządu
117000 km i jestem po wymianie paska rozrządu. I własnie niewiem czy moge jezdzić spokojnie jeżeli nie wymieniłem łańcuszka
-
[B6 ALT] Czy wymienia się łańcuszek rozrządu
WITAM! Szukałem na forum i nigdzie nie ma takiej informacji. Czy w silniku alt z paskiem wymienia się też łańcuszek. Mechanik mi powiedział że trzeba ale na forum widze tylko informacje o pasku. Pozdrawiam
-
[B7 ASB] Wyposażenie samochodu - wersje mówące o wyposażeniu
podsumowując: S LINE- pakiet stylistyczny na sportowo S- auto usportowione RS- auto rakieta INDIVIDUAL- wnętrze auta stylistycznie indywidualne Jednakże co do wyposażenia auta takowej wersji niema każdy z osobna sobie może dowolnie konfigurować
-
[A4 B6] Sterownik do multitronic
zadzwoń do Sserwisu pana Sopy tam coś ci poradzą ponoć najlepszy w polsce
-
[B7 ASB] Wyposażenie samochodu - wersje mówące o wyposażeniu
w audi nie ma takiego czegoś
-
[ALL] Co ile wymiana oleju w skrzyni (6 biegów) 2.5 tdi
W A4 2003 chyba nie było skrzyni automatycznych 6-cio biegowych ?? ________________ Pozdrawiam Rafał był 6 biegowy multitronik
-
[ALL B6] Jak obsługiwać klimatyzacje
jak econ jest podświetlony to jest wyłączona
-
[ALL] Co ile wymiana oleju w skrzyni (6 biegów) 2.5 tdi
w automacie co 60tkm
-
[ALL B6] Wyskakujący komunikat podczas jazdy
przytrzymaj przycisk check i po sprawie
-
[INNE] Problem z hamulcami gdzie szukać przyczyny
na forum jest o odpowietrzaniu tylko nie pamiętam gdzie musisz poszukać
-
[ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby
niestety była wymieniona
-
[INNE] Problem z hamulcami gdzie szukać przyczyny
bardziej mi to wygląda na zapowietrzone hamulce
-
Zakup na raty, a faktura VAT
ja jak kupywałem coś na raty w obi to babka mi powiedziała że na raty nie można wystawić faktury, ale jak brałem laptopa 3 miechy temu na raty to bez problemu mi wystawili fakture morał z tego taki że co sklep to obyczaj
-
[B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
robertb za to ty się znasz najlepiej MECHANIKU i nie obrażaj innych bo dlamnie to frajerstwo
-
[B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
lapek85 nie obrażaj mojej niuni od szrota ja ciebie nie obrażam [mod]prywatne sprawy załatwiajcie na PW [/mod]
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
to skoro sie nie podczas wypadku to jaka może być przyczyna
-
[B5 AJM] Problem z centralnym zamkiem-po 15-stu min.samochod otwarty!!!
nobo siłowniki masz pneumatyczne to w takim razie może nie trzymają musisz poszukać bo troche na forum o tym jest
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
no własnie wszędzie na taką samą wysokość i jak poruszyliście ten temat to tak sobie myśle że to własnie może być przyczyną nobo co innego
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
ja u siebie tak mam że szyby co jakiś czas sie opuszczają same do połowy i myśle że to jest właśnie to jest ten awaryjny tryb tylko musze podjechać na VAGa sprawdzić
-
[B5 AJM] Problem z centralnym zamkiem-po 15-stu min.samochod otwarty!!!
proponuje podpiąć VAG bo może być coś z awaryjnym otwarciem auta
-
[B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
niezdziw sie kolego jak po wymianie z niewiadomych przyczyn zacznie ci go ubywać a pozatym jak wyżej