Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

login642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez login642

  1. kolego większość złych opini jest od osób które nigdy nie miały do czynienia z tą skrzynią. Ja ci powiem że też jest to mój pierwszy automat i już innego nie kupie :> jeżeli będziesz przestrzegać paru zasad to multi bę dzie tobie służył. Pozatym nieznam innej skrzyni która daje taki komfort jazdy.
  2. miałem kiedyś identyczy problem w mondeo okazało się że półoś do d*py
  3. podaj VIN to koledzy napewno sprawdzą pozatym na jego podstawie możesz w serwisie uzyskać historie tego auta
  4. chodzi o to że jak coś sam będziesz modzić to już po gwarancji będzie .Z tym płynem co teraz masz to nic niema prawa się dziać. Radziłbym tobie do nich zadzwonić i powiedzieć co ci dolega napewno coś ci poradzą [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 17:10_________________________________________________równie dobrze może ci pasek piszczeć przy max skręcie
  5. a nie dostałeś gwarancji na magiel?????
  6. a jaki polecisz płyn do mojej b6
  7. takie rzeczy to tylko w sądzie
  8. najpierw sprawdz czy rzeczywiście miałeś cofnięty, ze strony prawnej to nic ci nie grozi
  9. sprawdz opony i czy ni masz luzów w zawieszeniu jezeli wszystko bedzie ok to tylo geometria kół
  10. za element zapłacisz 200-300zł nie radze tobie robić przejść jak zależy ci na dobrym efekcie
  11. jeszcze jedno pytanie to co wymiane klocków mam wymieniać płyn? bo z wypowiedzi tak wnioskuje
  12. jak będziesz miał notatke z policji i świadka to nie będzie problemu z pokryciem szkód
  13. http://moto.allegro.pl/item928349745_silnik_kompletny_audi_a4_2_0_benzyna_2002_rok.html gościu ma silnik wsadzony a więc można go odpalić isprzwadzić a jak dobry to 2dni roboty i masz autko na chodzie
  14. to chyba płyn do spryskiwaczy sie kończy
  15. ja mam 205/65r15 wygląda dobrze i każdy myli z 16'
  16. do czego ci to potrzebne
  17. koleś miał taki sam problem w volvo okazało się że jakaś membrana w serwie poszła
  18. coś z tą kierą nie tak bo aukcje usuneli
  19. ja bym się poważnie zastanowił nad 19'
  20. no tak ale ja wymieniałem z przodu i z tyłu
  21. no w końcu ktoś konkretny się odezwał
  22. ja mam silnik 2.0 tylko że starszy i serwis zaleca wymiane co 180000 ale mówią że rozrząd się powinno robić co 80-100tkm
  23. ty no ale patrze teraz na allegro to ate tyle kosztują
  24. i weź tu znajdz dobrego mechanika... pytałem na forum ale moderator wyrzucił mój wątek do kosza
  25. no własnie płyn mi sprzawdzali 'gratis' jakimś sprzętem i mówili że jest dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.