Treść opublikowana przez login642
-
[ALL B6] Multitronic - pomoc w rozwianiu wątpliwości
coś mi się niechce wierzyć żeby w serwisie nie robili multi to po co jest serwis??????? skoro masz fakture to znaczy ze robi a cena taka duża właśnie dlatego że to serwis gdzie indziej byś zapłacił koło 4 tysi
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
rzecz gustu moim zdaniem białe czarne do srebrnego auta to troche wiocha :gwizdanie:
-
[C4 ABH] Spalanie oleju w 4,2
moim zdaniem full syntetyk przy takim przebiegu nie pasuje ja bym zmienił na semi syntetik i dalej cieszył swoje uszy pomrukiem v8
-
[B5 ADR] Problem z silnikiem
może być sąda walnięta
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka w zderzaku ?
koło aku jest syrena od alarmu
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
przeczytaj wątek zanim coś napiszesz przecież już kupił sorki nie zauważyłem a co do szpilek to proponuje kupić 2komplety zabezpieczające bo przy jednej szpilce na kluczyk potrafią ją wyłamać a szkoda by było oddać złodziejowi takie piękne fele ;(
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
te drugie to wiocha bierz ori
-
[ALL B6] Multitronic - pomoc w rozwianiu wątpliwości
jeżeli miałeś robioną skrzynie to możesz spać spokojnie. opinia o tej skrzyni co do awaryjności jest troche przesadzona. jeżeli będziesz sie stosować do kilku zasad to będzie ok sam mam tą skrzynie i nie zamienił bym jej na inną 100% relaksu. pozatym ci co na nią narzekają to zazwyczaj nie mieli z nią rzadnego kontaktu :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Co to za wtyczka w zderzaku ?
jeżeli sąpo obu stronach czyli od halogenów wiązki są poprowadzone fabrycznie
-
[B6 ALT] Przycisk na diodzie od alarmu
dioda jest czerwona a wszystkie papiery mam nie po polsku więc niemam możliwości sprawdzenia
-
[B6 ALT] Przycisk na diodzie od alarmu
no właśnie w drzwiach nic ni ma dzisiaj zrobię fotki to wrzuce
-
[B6 ALT] Przycisk na diodzie od alarmu
Witam! Mam pytanie dotyczące przycisku na diodzie od alarmu pod kierownicą po lewej stronie - do czego służy ten przycisk?? (dodam że mi on odpadł i niewiem czy jest sens go zakładać) Z góry dziękuje za odpowiedz
-
[ALL B6] Sygnalizacja przekroczenia prędkości 1
W czasie jazdy przytrzymaj przycisk CHECK i po sprawie
-
[ALL B6] Cabrio -zmiana zderzaka, oraz lamp na poliftowe
wiem że firmy się tym zajmują ale żeby to było dobrze zrobione to trzeba kilka tysi. na allegro widziałem gotowe zestawy
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
ja bym nie ryzykował samemy. raz próbowałem i przyniosło odwrotny efekt. najlepiej zlecić fachowcom od prania.
-
[B5 ABC] Nierówna praca na wolnych obrotach
ja miałem taki problem w fordzie po wymianie przewodów zapłonowych i świec problem znikł
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
Wystarczy stosować sie do zasad kolegi bart-S a wszystko będzie w najleprzym porządku Negatywne opinie o tej skrzyni zazwyczaj są od osób których " kolega kolegi kuzyn miał taką skrzynie i nie poleca" sami użytkownicy nawet po wielu naprawach np. paw1792 chyle czoła ipozdrawiam niechcą się z nią rozstac a tak pozatym przy tej klasie aut dziwne żeby jaka kolwiek naprawa była tania ...no ale cóż za prestiż trza płacić :gwizdanie:
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
z tego co wiem na naprawe multi potrzeba przy duzej awarii 3,5tysi nie ma aż takiej tragedji. Jak dla kogoś za drogo przy tej klasie auta to niech se kupi dełu lub fiata. pozdrawiam wszystkich multi
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
No właśnie i w tym jest cały cymuś jak by audi wkładało multi do benzyniaków tylko a nie tdi to o tej skrzyni by była inna gadka bo w tym że sobie nie radzi z dużym momentem to się zgodze ale i tak podtrzymuje że jazda z multi to miód na ustach kto nie spróbował ten nie wie
-
[ALL B5] Odklejenie klosza lampy przedniej
zazwyczaj po rozklejeniu lampa pózniej paruja dlatego proponuje się przyłożyć do złożenia
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
mój kuzyn ma tipa w a6 2.5TDI jechałem nim.......MASAKRA szarpie przy zmianie biegów żeby ruszyć musi miec 1800obr/min mechanik mu powiedział ze naprawa też kilka tyś Także trzymam nadal strone multi Racje ci przyznam w tym że JAK KTOŚ DBA TO MA
-
[ALL] Pozytywne opinie o multitronic
Witam. Posiadam swoje piękne AUDI od prawie 2 lat.I w brew opiniom krążącym na forum swojego multitronika nie zamienił bym na żadną inną skrzynie. Komfort jazdy jest nie oceniony. Miałem problem rok temu z szarpaniem ale mój mechanik za 50zł cos przeczyścił i od tamtej pory jest wszystko w 100%ok. Każdy opiniuje tą skrzynie na forum dopiero jak mu się zrypie. Chciałbym poznać opinie osób które są zadowolone z tego rozwiązania. Czekam na wypowiedzi.....
-
[ALL] Podświetlane wnętrze kratek od nawiewów
mówicie ze w b6 jest podswietlana regulacja nawiewu to czemu ja mniemam
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
daj znac co było przyczyną jak juz zrobisz
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
troche dziwne zjawisko srednica moze byc ta sama ale frezy sie moga róznic