Treść opublikowana przez login642
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
każdy liczył na k.o. ja tez ale niestety
-
[B5 AEB] Wymiana końcówek drążków kierowniczych
dobrze by mieć ściągacz do końcówek bez niego trudno wymienic
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
takie rzeczy sie wie
-
Prośba o głos :)
poszło niezła sztuka swoją drogą
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
7dni 11h 20min
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja kupiłem 3lata temu polski SZNAJDER i do tej pory bez zazutu a mamy -13
-
[ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
- [ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
no własnie skoro hol przyczepki ma niekorzystny wpływ na tą skrzynie to tymbardziej ciąganie auta ta skrzynia nie lubi obciążen i się tej wersji bede trzymał znawcy tematu multi tę teze poprą. oczywiscie kazdy moze miec swoją opinie- [ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
zwykłym automatem tak ale multitroniciem niet patrz encyklopedia multitronika na forum i nie słuchaj kolegów- [ALL B6] Skaczące obroty przy jeździe ze stałą prędkością
miałem identyczne objawy przez rok byłem u mechanika magika który po przdejechaniu sie bez podłańczania pod VAG postawił diagnoze: "skrzynia do remontu koszt 5tyś i to i tak panu tanio zrobie" niewiedziec czemu od niedawna usterka sama minęła- [ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta
smierć dla multitronika nawet nie próbuj sam mam multi i wiem- [B5 ADP] Cały czas parują szyby.
mi po wymianie filtra kabinowego przestało parowac ale rzeczywiscie mozesz miec mokrą wykładzine- system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie
no fajna rzecz ale wiem że złodziej ma zabewki do zakłucania sygnału gps i raczej takie urządzenie nic nie pomoże :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
no i ma ori antrape- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
mi śmigają bosch aerotwin i juz prawie rok dają rade- [ALL B5] Srebrny by HaVoK
oby dobrze służyło i powodzenia w modach- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
13,5 miasto na krótkich odcinkach i przy obecnych temperaturach czyli ogólnie oki- [ALL B6] Ręczny
trzeba podciagnąć linke albo wozic ze sobą cegłówke- Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
własciciel powinien sprzedać skode i kupic audi- [B5 1Z] Krzywa kierownica
na zbierznosci ci to załatwią i niema innej opcji- [ALL] Pobieranie lewego prądu. jakie źródło ??
muj koles tak miał i okazało sie ze lampka w bagazniku nie gaśnie :gwizdanie:- Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
ale szablony masz na włacznik swiateł bo jak tak to ja sie pisze- [ALL B6] Kontrolka BREAK i kilka innych
najlepiej podpiąc VAGa pewnie jakis czujnik swiruje i sprawdz poziom płynu hamulcowego- [ALL B5] Końcówki drążków kierownicy
master sport na audi niema co oszcaędzać- [ALL] Pozytywne opinie o multitronic
największe szarpnięcie miałem jak nagle wcisnąłem gaz do końca pozatym trzymał wysokie obroty jak puściłem gaz mechanik mi przeczyścił jakąś sąde lub czujnik teraz dokładnie nie pamiętam. Z tego co wiem jak szarpie na niskich obrotach to będzie chyba coś poważniejszeego jest o tym na forum ale nie pamiętam gdzie - [ALL B7] Holowanie automatem drugiego auta