Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

joker13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez joker13

  1. Kupiłem kable sygnałówki lepszej jakości (przekrój 0,5 z tego co pamiętam) i puściłem tunelem środkowym. Było o wiele lepiej, ale delikatne ćwierkanie zostało, szczególnie po porannym rozruchu jak auto zimne. Ostatecznie dołożyłem MMI 3G+ i problemu już nie ma, ale wiadomo, że to już inne wiązki i połączenia.
  2. Zobacz też wlew paliwa.
  3. Problem rozwiązany. Przyczyną błędu był przytrzaśnięty, zmiażdżony kabel od ADS idący pod kierownicą. Po podłączeniu fotochromu, jak przykręcałem osłonę pod kierownicą, niechcący przytrzasnąłem ten kabel i przykręcając ją zmiażdżyłem go. Po odcięciu tego fragmentu i polutowaniu kabla błąd nie powrócił. Temat do zamknięcia.
  4. I jak wrażenia z jazdy? Jakieś zastrzeżenia masz do Kayaby? Ja się raczej zdecyduje na sprężyny Sachsa i amortyzatory KYB pod 1BE. Różnica pomiędzy sprężynami 1BE a Pro Kit do 1cm?
  5. Cześć, Dzisiaj skanując sobie auto VCDS'em zauważyłem dziwny błąd, którego wcześniej nigdy nie było i nie da się go skasować. Co to może być? Z daty wnioskuje, że pierwszy raz pojawił się po montażu fotochromu.
  6. Ja myślę o amorka i sprężynach z Kayaby pod 1BE. Tak z ciekawości ile płacisz za amorki przód i tył?
  7. Amory + sprężyny przód i tył?
  8. Panowie różnica miedzy Sachsem a Kayabą jest duża, bo z tego co pytałem w cenie tak... Teraz pytanie czy warto dopłacić?
  9. Dzięki wielkie! Koledzy mam pytanie, omyłkowo w powyższych połączeniach użyłem kabla 0,35mm i teraz pytanie czy może tak zostać czy zmieniać na 0,5mm?
  10. Podpowiecie jaki jest numer pinu do tej wtyczki? Miejsce na 6-ty pin mam puste i nie mogę połączyć lusterka z oświetleniem wnętrza.
  11. Panowie jeszcze pytanie odnośnie pinów: 000 979 135 E 1 PIN do bezpiecznika 000 979 227 E 1 PIN do bezpiecznika Ten drugi z końcówką 227 idzie od przekaźnika do zacisku 30. Ale od czego jest ten pierwszy z końcówką 135?
  12. I co udało Ci się wszystko podłączyć i działa jak należy?
  13. Ok, dzięki za pomoc. W takim razie biorę te najbliżej mojej klasy wagowej.
  14. W moim przypadku akurat wchodzą w grę sprężyny z wyższej klasy wagowej, ale według Sachsa niższe od tych z moją klasą wagową.
  15. Dzięki za odpowiedź. Czyli co pójdzie w górę? Z tych trzech te z najniższą klasą wagową są wyższe o jakieś 3-4mm od pozostałej dwójki z wyższą klasą wagową. Mówię tu o zamiennikach firmy Sachs. Wysokość i indeks: 994 374 - 378mm - 0YG 994 376 - 374mm - 0YJ 994 377 - 375mm - 0YK Myślałem założyć te 994 376 (4 klasy wyżej) z racji tego, że są najniższe, ale wychodzi na to, że się mylę w tej kwestii?
  16. Cześć wszystkim, Mam prośbę odnośnie pomocy doboru tylnych sprężyn. Pacjent: Auto: A4 B8 2012Nadwozie: SEDANSilnik : CJEBSkrzynia: ManualKategoria wagowa osi przedniej: 0JEKategoria wagowa osi tylnej: 0YEZawieszenie: 1BA Według Vinu tylne sprężyny mają nr 8K0 511 115 DC. Natomiast mogę kupić coś z zakresu: 8K0 511 115 DE / DG / DH, co odpowiada klasom wagowym: 0YG / 0YJ / 0YK. Przy którym wariancie auto siądzie niżej względem oryginału?
  17. 8K0 199 307 BP - poduszka silnika strona lewa 8K0 199 308 BE - poduszka silnika strona prawa 8K0 399 115 R - poduszka skrzyni część górna 8K0 399 151 CL - poduszka skrzyni część dolna
  18. Czołem, Wiecie może czy są jakieś różnice między panelem 8T0919611K a 8T0919611B? Muszę swój wymienić i mam okazję tanio kupić ten z końcówką "B", ale oryginalnie jest z "K". Można je zmieniać i czym się różnią? Dzięki z góry za pomoc
  19. Czyli zamiast ciągnąć kabel do komfortu w bagażniku, wystarczy podpiąć się do interfejsu za schowkiem pasażera i przy cofaniu lusterko będzie się rozjaśniać?
  20. A co z pinem 3?: Trzeba ciągnąć kabel do bagażnika czy można go pominąć i będzie wszystko działać poprawnie (oprócz rozjaśniania podczas cofania)? W którym miejscu znajdę Interfejs diagnostyczny magistrali danych?
  21. Tak właśnie zrobię i zacznę od tych nieszczęsnych sygnałówek. Puszcze je luzem na nowo i sprawdzę czy są zakłócenia. Mam nadzieje, że na nich się skończy, bo jak nie to będzie trzeba puszczać wszystko od nowa na lepszych kablach i ewentualnie inna drogą.
  22. Czyli u Ciebie w sumie sygnałówki były winne? Na razie kupiłem nowe kable głośnikowe typu TLYp i zmienię same sygnałówki między radiem i wzmacniaczem. Teraz mam puszczone w lewym progu a nowe puszcze po prawej stronie. Co do ekranu to niestety nie mam. Wszystko połączone zwykłymi kablami LGY wiec może tu jest problem. Ale z drugiej strony jak kupiłem używaną wtyczkę 32-pinową i były w niej piny z kawałkami fabrycznych kabli to one nie wyglądają na jakieś ekranowe czy inne jakieś lepsze. Tylko tyle, że fabrycznie wszystko jest puszczone do radia tunelem środkowym a ja puściłem w lewym progu i tam może z czymś się gryzie. W sumie to sygnałówki, centralny i CAN idą w tym progu bo głośniki idą spod tylnej kanapy.
  23. Po odłączeniu sygnałówek od wzmacniacza jest cisza jak makiem zasiał. Ale to chyba dlatego, że nie ma sygnału od radia do wzmacniacza i wzmacniacz nie przekazuje sygnału na głośniki. Tak czy siak po odłączeniu sygnałówek jest cichutko, nawet bez szumu "włączonych" głośników. Nadmienię jeszcze, że po odłączeniu masy nic sie nie zmienia, czyli czy masa podłączona czy odłączona słychać tego samego "świerszcza". Dodatkowo "świerszczy" na włączonym silniku na postoju, podczas dodawania gazu i hamowania. Podczas hamowania silnikiem "świerszcz" ustaje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.