Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bakrzych

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bakrzych

  1. bakrzych odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    nie wywalajcie kata, to nic nie da, ja swój wywaliłem przy 160tys. a dźwięk........... pozostał.
  2. kurcze, a miałem nadzieje, że to N18. Szkoda mi 400zł na nowy EGR, chyba będzie out
  3. a probowales robic logi BS gr 003? tak robiłem na zaślepionym i nie zaślepionym i tyle co wywnioskowałem to, że nadaje się do czyszczenia
  4. u mnie rówmież cieknie EGR ale oprócz tego obroty jałowe szaleją tzn. silnik pracuje równo jakieś 5sekund poczym ma zwieche jakby chciał zgasnąć 1s i potem znowu 5s pracuje dobrze. Po zdjęciu wężyka z EGR-a i zaślepieniu go silnik pracuje OK, myślałem, że pomoże czyszcenie ale ..........nie pomogło. Czy możliwe, że zaworek N18 odmówił posłuszeństwa? Sprawdzałem wszystkie przewody idące od EGR do N18 i wyglądają dobrze, Vag nie pokazuje żadnych błędów. Jak sprawdzićten zaworek?
  5. oprócz tego w tej samej zakładce zaznacz ''uruchom jako administrator'', a jak to nie pomoże to sprawdź ustawienie portów http://yassek.com/setcomonusbpl.html
  6. to przypadłość AWX-ów, ten typ tak ma, proponuję poczytać, była już o tym mowa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
  7. adamooo chcesz stówę za całość, czy tylko za tą kratkę?
  8. Witam! Wczoraj w nocy i mi zajeb.... taką samą kratkę , tylko z tą różnicą, że została mi ta niklowana ramka wokoło. Orientujecie się czy można dostać samą kratkę, jaki jest jej nr i przybliżoną cenę. Oczywiście jak ktoś ma na zbyciu to jestem chętny. Na allegro nie znalazłem.
  9. mam rozumieć, że bez akumulatora nic nie zdziałam, szkoda bo nie chce mi się go znowu targać. Mam nauczkę, na przyszłość będę wiedział. Dzięki Panowie, można zamknąć
  10. Witam! Proszę o radę, wymontowałem właśnie akumulator z samochodu i nie mogę zamknąć wszystkich drzwi oprócz drzwi kierowcy-centralny nie dziala. Czy jest jakiś sposób, żeby je pozamykać od środka?
  11. a może to to samo co i tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17053.0.html
  12. też miałem problem z obrotami, strasznie telepało budą, obroty skakaly. Okazalo się, że padł EGR. Nawet go nie wymienialem tylko zaślepilem wężyk i autko chodzi jak zegarek.
  13. bakrzych odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    wymienialem olej ale na jakies dziadziostwo BP. Znalazłem jeszcze cos takiego moze to to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1968.0.html U siebie sprawdzałem luzy na wirniku turbiny z jednej i z drugiej strony i nie było żadnych. Wyczytałem również, że przyczyną może być uszkodzony zaworek EGR tj. wracające spaliny zakłócają obroty wirnika. Zdjąłem ten wężyk podciśnieniowy z EGR i ten dźwięk tarcia słychać ale dużo ciszej.
  14. Cześć! Uporałeś się już z problemem czy jesteś przekonany, że to wina rozrządu? Ściągaleś tę osłąnkę od paska? Tu coś znalazłem o AWX-ie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13499.0.html pozdr!
  15. bakrzych odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Mam ten sam samochód, nawet z tego samego roku i objawy identyczne-ten sam dźwięk. Jeżdżę z tym już drugi miesiąc i żaden fachowiec nie wie co to może być. DareQ jak znajdziesz przyczynę to daj znać. pozdr!
  16. Witam wszystkich klubowiczów! Autko posiadam od czerwca i jest to mój pierwszy diesel. Jak na razie samochód sprawuje się bez zarzutów (poza jednym mankamentem ale o tym później). POZDRAWIAM!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.