Treść opublikowana przez Miroo
-
[ALL B7] Skrzypiący szyberdach
nie wiem może spróbuj takim silikonem w spray-u uszczelki zapuścić i inne elementy wokół.
-
[ALL B6] Jak zdemontować oświetlenie wewnętrzne
jak się odkręca tą przednia?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Co prawda nie czytałem całego wątku ale czy jest gdzieś napisane jak wyciągnąć te lampki z podsufitki bo od tego chciałbym zacząć zmiany
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
To jeszcze jedno ostatnie już pytanie jak rozkleić wkład od tego plastiku gorąca woda czy macie jakiś inny sposób?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Klei się cała powierzchnię czy tylko brzegi? a ta mata rozmiarowo pasuje idealna czy jest np za duża i co wtedy bo obcinać nie można
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
ok jeśli decyduje się na te maty na co zwracać uwagę są lepsze gorsze?? wiem ze maja mieć symbol GB-10S I pytanie do tych co je montowali trzeba jakaś taśmę kupować dwustronna i jak ja kleić?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Panowie dziś właśnie zauważyłem po rozebraniu ze moja Audi nie ma podgrzewanych lusterek w sumie to się wkurzyłem bo kurde to chyba powinno być w standardzie no ale. Teraz moje pytania co najlepiej kupić? wkłady podgrzewane oryginały czy zamienniki tez są ok? lub może maty?,oraz bo gdzieś doczytałem ze kable co prawda są ale nie podłączone tzn nie do lusterek tylko drugi koniec i ze trzeba dużo rozbierać żeby je podłączyć? Dzięki za każde info
-
Montaż LED zamiast postojówek
kupował ktoś takie?? Wywala błędy na fisie? http://allegro.pl/diody-led-bax9s-h6w-asymetryczne-bolce-dioda-hp-i1286412527.html http://allegro.pl/postojowki-led-h6w-bax9-s-dioda-led-5050-smd-i1268176844.htm http://allegro.pl/dioda-led-bay9s-h6w-4-smd-led-asymetryczne-bolce-i1281707043.html
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
Widziałem to już wcześniej ale u mnie to strasznie mocno siedzi
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
Jutro będę próbował jeszcze raz. Czy tam jest jakiś klej jeszcze oprócz tych zatrzasków
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
Już próbowałem wszędzie szerokie płaskie śrubokręty miałem powkładane z 5 albo 6 sztuk słychać jakby jakiś klej tak puszczał i nic i dalej to nie chce zejść już nie mam narazie pomysłu i pewnie zostawię to do wiosny
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
Kurcze próbowałem ściągnąć ten tył z fotela i to strasznie siedzi nie chce tego połamać może ktoś napisać jak to zdjąć? Widziałem gdzieś foty ze od dołu trzeba ciągnąc ale u mnie to ani drgnie i nic nie chce odejść ani puścić
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
No właśnie dziwne coś to jest no ale...
-
[B6 BAU] Koło zapasowe
Oczywiście że najlepiej pełnowymiarowe koło. Ja miałem też ten proszek (w dodatku przeterminowany) i myślałem nad dojazdówka ale ceny z rozstawem do audi są w granicach 300 zł więc zakupiłem ori stalową felgę z opona za 120 zł i jest luks. Czasem można tanio znaleźć jednego alusa ori z opona w granicach 200-250 zł a nie płacić 300 za dojazd albo liczyć na ten proszek który przy większych nieszczelnościach się nie sprawdza.
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
jutro będę [patrzył co się tam podziało dzięki za info
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
A jak ten drucik odpadł to powinien silniczek tak buczeć bo nic nie słychać po naciśnięciu wybrzuszenia bo jak pisałem góra dół działa normalnie
-
[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi
Mam pytanie nie działa mi jedna regulacje lędźwi działa ta góra dół a druga nie. Od czego zacząć szukać przyczyny?
-
[B6 BAU] Koło zapasowe
takie coś chyba Uploaded with ImageShack.us
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Co się mogło rozsypać w tym ściągaczu pokrętło chyba? Ja nawet nie kręciłem nim bo to strasznie ciężko szło. Wkręciłem inna śrubę sobie do tego ściągacza na czepień od wycieraczek nakręciłem nakrętkę lekko i kluczem płaskim kręciłem za ta śrubę od ściągacza i wyszło momentalnie
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
dzięki koledzy zatrzask zamontowany sprawdza się super!
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dzięki steve69 jutro podepnę kompa i zobaczę Tak jak mówiłeś przestawiłem i mam już wszystkie funkcje Jeszcze raz dzięki Mam takie pytanie jak jakiś czas temu spaliła mi się żarówka postojowa z przodu to nie było żadnej inf dziś przepaliła mi się druga i po zmianie tej manetki wyświetliła mi się informacja która się spaliła i jaka. teraz pytanie dlaczego tego wcześniej nie było? Czy to zostało uaktywnione przy zmianie manetki jakoś??
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Tez zakupiłem taki zatrzask, jak kupiłem swoja A4 to już było urwane części brak wiec o naprawie ani myślę i wydawać 200 zł tez szkoda. mam kilka pytań co do montażu: Jakiej długości wkręty użyliście? (żeby na wylot się nie przebić) oraz na jakiej wysokości te rolki maja być? maja licować z dolna częścią podłokietnika??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
tzn mam średnie spalanie , ile mi zostało do końca na baku , czas jazdy, chwilowe spalanie i tyle nie mam tej małej jedynki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
No właśnie jak przycisnę długo to mi cały wyświetlacz gaśnie pewnie podjadę zęby mi to zrobili jak ma być choć w sumie można i tak jeździć bo wszytko ok pewnie jako nie odblokowali tego czy coś
-
Naprawa zatartych wycieraczek
No nie wiem założysz za cienkie woda się może dostawać a troszkę za grube( jak w moim przypadku) to dzieżko jest założyć ta zawleczkę dlatego wyjąłem jedna podkładkę jutro zobaczysz co i jak i oby naprawa się udała :>